Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej :hi:

to masakra z tymi kredytami się robi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam :hi:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 08:31_________________________________________________

blind bank Pekao SA nie da kredytu w EUR jak nie zarabiasz w EUR .. pomimo, że masz zdolność 3x większą niż wymagana ... tak se wymyślili

PS.

Firma KT ma bardzo szemraną przeszłość .. ale o tym już nikt nie pamięta, bo trzeba być w branży od tak 15 lat

mam konto dewizowe w WBK i zadnego innego ale jakos kredytu w pln mi nie odmowili :gwizdanie:, co do KT to nie jestem jedyny ktory psioczy na ta firme znajomy ma sklep i serwis komputerowy w sremie i tez nie byl zadowolony ze wspolpracy z nimi. niestety nie wiem z jakich powodow

Opublikowano

macie jakąś dobrą ściągalnie filmów HD i 3D ?

Opublikowano

macie jakąś dobrą ściągalnie filmów HD i 3D ?

sprawdz na www.peb.pl

Opublikowano

siemka, chce się jutro wybrać nad jezioro strzeszyńskie :) orientuje się ktoś jak tam jest z parkingiem?

Opublikowano

:hi:

z tego co wiem są z 2 parkingi

Opublikowano

:hi:

z tego co wiem są z 2 parkingi

ok, dzięki za info Ziom :decayed:

Opublikowano

spoko Ziom, najlepiej chyba zaparkować na terenie ośrodka, trzeba wjechać przez bramę

Opublikowano

siemka, chce się jutro wybrać nad jezioro strzeszyńskie :) orientuje się ktoś jak tam jest z parkingiem?

jak jedziesz w stronę strzeszynka to trudno nie zauważyć ciągnącego sie po prawej stronie parkingu, ale ja zawsze jadę jeszcze z 500m dalej i po prawej stronie masz parking(na łuku drogi ogrodzony żółtym metalowym płotkiem) i tam zawsze autko zostawiam, niestety nie ma tam nigdzie parkingu strzeżonego są tylko płatne między innymi tam gdzie Ci mowie (ale podejrzewam że już jest po sezonie i może być darmowy) przy hotelu też jest parking płatny ale też nie strzeżony

Opublikowano

dzięki Maciek :cool1: nie byłem jeszcze w tamtych rejonach, dlatego pytam :wink4:

Opublikowano

ja tam w sezonie jestem bardzo często

Opublikowano

ja tam w sezonie jestem bardzo często

w sezonie to się staram nad "moim" jeziorkiem przebywać jak najwięcej :naughty:

Opublikowano

jadę na piwko :gwizdanie:

Opublikowano

jadę na piwko :gwizdanie:

nieładnie... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Adaś nam sie rozpił :decayed:

Opublikowano
:hi:, ja siorbie drina
Opublikowano

no już wdomu ale piwko dalej w rączce :>

Opublikowano

no już wdomu ale piwko dalej w rączce :>

że niby taki sportowiec ... :P

Piechol .. jutro pogoda ma być .. na szamponowanie i woskowanie, a Ty nad jakieś jezioro się pchasz ;)

Opublikowano

NO!!

my już po premierze :)

PS. Jak by ktoś chciał iść do teatru to polecam teatr nowy spektakl "Biały Szejk" fajna komedia

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:42_________________________________________________

NO!!

my już po premierze :)

PS. Jak by ktoś chciał iść do teatru to polecam teatr nowy spektakl "Biały Szejk" fajna komedia

oooo do teatru chadzacie :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.