Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem o czym piszesz.. :embarrassed:

sa rozne rodzaje licznikow.

Tak myślalem.. ale poza nazwą mało wiem .. :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oo Bart-S dzięki za diagnostykę. Zróbcie mi ten licznik, a będę na każdym spocie wlkp z aparatem lub z kamerą jeśli będziecie chcieli :)

:polew::polew::polew::polew:

Co za gość... Ogarniemy Ci to i bez konieczności realizacji Twojej obietnicy :wink:

Opublikowano
Marcin, Baba nic nie wiedziała o akcji serwisowej w Niemczech, tego jestem pewien. Wiem, że audi opuściła Niemcy przy przebiegu ok 240000km. Mam "przyjaciółkę" :D:D w skodzie, która mi idealnie odczytała VIN.

Marcin, nie gadaj mi tu o szpachlu bo na sam widok tego slowa dostaje białej gorączki...

ilu wlascicieli bylo w DE? co siedzialo z autem przed 2011 rokiem, sa slady w historii?

Jeden właściciel od nowości, czyli od 2001 grudnia do 2011r. Mogę dać Ci maila do niego :) Serwisowana każda śrubeczka.

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

oo Bart-S dzięki za diagnostykę. Zróbcie mi ten licznik, a będę na każdym spocie wlkp z aparatem lub z kamerą jeśli będziecie chcieli :)

:polew::polew::polew::polew:

Co za gość... Ogarniemy Ci to i bez realizacji Twojej obietnicy :wink:

hahaha.. aż mi się japa uśmiechnęła :) alealalalalalla ualeuale zrooooobbbbciiiieeee mi tooooo :) :)

Opublikowano

Zacznij od bezpiecznika - rusz tyłek teraz (tak wiem, że późno) i podłącz go ponownie jutro przed wyjazdem na spot. Jest mała szansa, że coś się zwiesiło i po powrocie do ustawień fabrycznych będzie OK...

Opublikowano
U slo siedzą zegary 8E0 920 930 J (RB4 D27).

fis 4 kolorowy czy full color?

ktory rok auta?

Opublikowano
U slo siedzą zegary 8E0 920 930 J (RB4 D27).

fis 4 kolorowy czy full color?

ktory rok auta?

grudzień 2001r. no widziałem zieleń, biel, czerwień i żółć na fisie...

Opublikowano

jezeli to problem softu, jest do ogarniecia. byc moze jutro mialbym pare wsadow. :eusathink: jezeli nie, za 2 tygodnie, na kolejnym spocie.

Opublikowano
U slo siedzą zegary 8E0 920 930 J (RB4 D27).

fis 4 kolorowy czy full color?

ktory rok auta?

Pełny kolor [9Q4]. MY2002 (dokładnie listopad 2011, w grudniu był rejestrowany). Nr katalogowy zegarów pasuje do zakresu jego VIN.

Opublikowano
U slo siedzą zegary 8E0 920 930 J (RB4 D27).

fis 4 kolorowy czy full color?

ktory rok auta?

grudzień 2001r. no widziałem zieleń, biel, czerwień i żółć na fisie...

tak, sadzilem, gdyby nie udalo sie ogarnac licznika, moge zalatwic.

Opublikowano

podać dokładny VIN Wam na PW ?

Opublikowano

w zasadzie, wsad mam... tylko musialbym porzezbic, zeby go 'wydlubac' z zegarow :eusathink:

---------- Post added at 02:05 ---------- Previous post was at 02:04 ----------

podać dokładny VIN Wam na PW ?

nie trzeba.

Opublikowano

czyli jest 4-color czy full ?

Opublikowano

mam wlasnie taki licznik, w reku :whistling:

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:06 ----------

czyli jest 4-color czy full ?

4..

Opublikowano
czyli jest 4-color czy full ?

Masz pełny DIS - czyli full color.

Opublikowano

BTW. a zvaguje mi ktos auto na spocie? :facepalm::decayed:

Opublikowano
mam wlasnie taki licznik, w reku :whistling:

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:06 ----------

czyli jest 4-color czy full ?

4..

:thumbdown: ... czyli lipa ? Powiedzcie mi o co chodzi bo ja i tak nie ogarniam :)

---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:08 ----------

?? czyli jak w końcu.. ?

Opublikowano
czyli jest 4-color czy full ?

Masz pełny DIS - czyli full color.

a co to jest DIS? :cool1:

Opublikowano
?? czyli jak w końcu.. ?

Są dwa rodzaje wyświetlacza:

- monochromatyczny

- kolor

U Ciebie jest kolor.

---------- Post added at 02:11 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

czyli jest 4-color czy full ?

Masz pełny DIS - czyli full color.

a co to jest DIS? :cool1:

Driver Information System (wolę tą nazwę od FIS - czyli niemieckiego odpowiednika).

Opublikowano
Są dwa rodzaje wyświetlacza:

- monochromatyczny

- kolor

U Ciebie jest kolor.

a nie 3 wersje? mono, 4 kolorowy i full kolor

Opublikowano

Musashi mówił coś o 4 kolorach albo full color, dlatego troszę zgłupiałem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.