Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to jest DIS? :cool1:

Driver Information System (wolę tą nazwę od FIS - czyli niemieckiego odpowiednika).

to byla prowokacja, audi jest niemieckie, do niemiec mamy blizej wiec FIS bardziej pasuje :tongue4:

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:13 ----------

Musashi mówił coś o 4 kolorach albo full color, dlatego troszę zgłupiałem :)
w tej chwili sam sie zastanawiam, wlasnie mam podlaczony na stole licznik z 4 kolorami: czerw, pomarancz, zolty zielony
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry::naughty:
Opublikowano
Są dwa rodzaje wyświetlacza:

- monochromatyczny

- kolor

U Ciebie jest kolor.

a nie 3 wersje? mono, 4 kolorowy i full kolor

Jeśli mówimy o B6 to chyba nie (jeśli się mylę to mnie popraw):

9Q2 - monochromatyczny + DIS

9Q3 - monochromatyczny

9Q4 - kolor + DIS

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:16 ----------

:bry::naughty:

Cześć Wojtuś :decayed:

Opublikowano

ja mam na bank w fisie: biel, czerwień, zieleń oraz żołć. Innych kolorów nie widziałem.

Opublikowano
Musashi mówił coś o 4 kolorach albo full color, dlatego troszę zgłupiałem :)
w tej chwili sam sie zastanawiam, wlasnie mam podlaczony na stole licznik z 4 kolorami: czerw, pomarancz, zolty zielony

Podaj jego numer...

Opublikowano
:bry::naughty:

hej. wpadles sie zapisac na liste spotowa? :naughty:

Opublikowano

a co to jest DIS? :cool1:

Driver Information System (wolę tą nazwę od FIS - czyli niemieckiego odpowiednika).

to byla prowokacja, audi jest niemieckie, do niemiec mamy blizej wiec FIS bardziej pasuje :tongue4:

Tak jak napisałem - z racji preferencji językowych, wolę angielski odpowiednik :decayed:

Opublikowano

Bartuś :grin: kiedy rezamy?:decayed:

Opublikowano

Widzę, że nie możecie spać.. :cygaro::cygaro:

Opublikowano
:bry::naughty:

hej. wpadles sie zapisac na liste spotowa? :naughty:

Nieeee, już pisał, że go nie będzie :thumbdown:

Opublikowano
:bry::naughty:

hej. wpadles sie zapisac na liste spotowa? :naughty:

nie :naughty:

Opublikowano
Widzę, że nie możecie spać.. :cygaro::cygaro:

dałem dobry temat do rozkminy :)

Opublikowano
Bartuś :grin: kiedy rezamy?:decayed:

Magiczny Cabriolet blokuje mi garaż od 1,5 tygodnia. Nie wiem Wojtku - zrobiła się straszna kolejka przez to... Jak tylko wpadnie wolny dzień zaraz do Ciebie zadzwonię.

Opublikowano

hehe właśnie czytam co tam naskrobaliście

Opublikowano

8e0 920 931D

Opublikowano
8e0 920 931D

Już patrzę co to...

Opublikowano

spoko, dopóki jestem w Poz to nie ma ptoblemu z podskoczeniem do Wrześni, zgadamy się jakoś :wink:

Opublikowano
hehe właśnie czytam co tam naskrobaliście

hah, jak nie problem z kolorem felg, to fis... :) Przepraszam :)

Opublikowano

wolę angielski odpowiednik :decayed:

sie nie zdziw. ktoregos dnia wsiadziesz do auta, bedziesz chcial zlapac za kiere, a ta bedzie po prawej stronie :decayed:

Opublikowano

8E0 920 931D to zegary z B7... 9Q4 czyli kolorowy wyświetlacz. W B6/B7 chyba nie było nic mocniejszego (przynajmniej nie spotkałem się nigdy).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.