Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no u nas kiepsko dziś ze śniegiem, bo ten wczorajszy już cały rozjeździliśmy i nie bardzo jest gdzie sie ślizgać :confused4:

no i dobrze, oczekuje kiedy znow bedzie 10 i wiecej C :gwizdanie:

ja też lubie jak jest ponad 10 najlepiej tak ze 20 stopni :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mrozu? :tongue4:

Opublikowano

no u nas kiepsko dziś ze śniegiem, bo ten wczorajszy już cały rozjeździliśmy i nie bardzo jest gdzie sie ślizgać :confused4:

no i dobrze, oczekuje kiedy znow bedzie 10 i wiecej C :gwizdanie:

ja też lubie jak jest ponad 10 najlepiej tak ze 20 stopni :gwizdanie:

:good: piwa mu :evil:

i frytek :cool1:

Opublikowano

no ostatnio znowu frytki szamam .... :naughty:

Opublikowano

no ostatnio znowu frytki szamam .... :naughty:

no patrz, widzisz.. to tylko sie piwa teraz spodziewaj..

Opublikowano

ja wole jak jest -5 i duuuuużo śniegu :gwizdanie:

Opublikowano

siostrooooo kaczkę! I od .uja frytek

Opublikowano

mam w lodówce z 10 szt Carlsberga :gwizdanie:

Opublikowano

mam w lodówce z 10 szt Carlsberga :gwizdanie:

Carlsberg? Toż to sikacz :no:
Opublikowano

mam w lodówce z 10 szt Carlsberga :gwizdanie:

Carlsberg? Toż to sikacz :no:

dlaczego :mysli:

Opublikowano

Ja mam zupełnie inny gust, Carlsberga wypijam tylko w ostateczności (np. jak to jedyne piwo w pubie). Lech, Żywiec, Tyskie, z zagranicznych Heniek, Grolsch, tyle mi do głowy na początek przychodzi.

Opublikowano

Lech premium - ostatnio według mnie THE BEST

Opublikowano

ja też pije Lecha, żywca i Tyskie a kiedyś często Warke z wiadomych względów choć piwo beznadziejne :gwizdanie:

Opublikowano

ja też pije Lecha, żywca i Tyskie a kiedyś często Warke z wiadomych względów choć piwo beznadziejne :gwizdanie:

No to tylko ten Karolek cosik odstaje od poziomu :tongue4:
Opublikowano

no Panowie gusta mamy podobne - Lech, Tyskie, Heineken i nieśmiertelna Warka Strong (chyba 2. raz zmienili recepturę bo znów jest taka jak dawniej)

a jeżeli chodzi o latanie bokiem, to spaliłem wczoraj sprzęgło przy bączku i pupa z driftem, trza odkładać na wymianę... ;(

Opublikowano

gusta mamy podobne

fakt, np. wszyscy jeździmy Audi :tongue4:
Opublikowano

Haj, filmiki średnie na jeża, jak na drift to na Streets of Antoninek :) tutaj jest super ślisko, mi dzisiaj moja niunia na Warszawskiej na 5tym biegu mieliła kołami, byłem zlekka w szoku :)

Pozdro i chyba do soboty bo w UK pewnie nie dam rady nic napisać.

SeeYa chłopaki

Opublikowano

a jeżeli chodzi o latanie bokiem, to spaliłem wczoraj sprzęgło przy bączku i pupa z driftem, trza odkładać na wymianę... ;(

pewnie do S8 troche kosztuje sprzęgiełko?

Opublikowano

a jeżeli chodzi o latanie bokiem, to spaliłem wczoraj sprzęgło przy bączku i pupa z driftem, trza odkładać na wymianę... ;(

pewnie do S8 troche kosztuje sprzęgiełko?

jeszcze nie wiem...

Opublikowano

a jeżeli chodzi o latanie bokiem, to spaliłem wczoraj sprzęgło przy bączku i pupa z driftem, trza odkładać na wymianę... ;(

pewnie do S8 troche kosztuje sprzęgiełko?

jeszcze nie wiem...

może to i lepiej :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.