Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry ;)

Sent from my Variophone

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano
Chrismen, to nie konkurencja, btw za tą cenę nikt tego dobrze nie zrobi ;)

Sent from my Variophone

Spoko spoko pisze tylko w kontekście że ktoś ze Swaja się ogłasza

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi: w sobotę o 16 organizujemy w Słupcy na parkingu orlenu małe spotkanie i może pojedziemy do konina zapraszamy wszystkich chętnych :)

Opublikowano
Witka

Dobrze kojarzę, że Ktoś ma tu jakieś rabaciki w Komputroniku? bo zastanawiam się nad taką maszynką:

ASUS R500DR-SX030V - 8 GB + GRA DIRT SHOWDOWN - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

też coś takiego słyszałem :P

cena dla mnie 2169 brutto

To tak jak tu:

ASUS R500DR-SX030V-8 A6-4400M/8GB/500/DVD-RW/7HP64 - Notebook / Laptop 15,6" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL

a co w ogóle sądzisz o tym sprzęcie bo mało opinie w necie i czy lepiej kupić w komputroniku czy w tym x-kom ma to jakiś wpływ potem na ewentualny serwis czy gwarancję?

Ponawiam pytanie

Opublikowano
Witam :hi: w sobotę o 16 organizujemy w Słupcy na parkingu orlenu małe spotkanie i może pojedziemy do konina zapraszamy wszystkich chętnych :)

ja na razie walczę z potencjalnym przeziębieniem ... a w sobotę będę "ładował" makaron i leżanko, bo w niedzielę http://marathon.poznan.pl

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

przy okazji przypominam o niedzielnych utrudnieniach

Mapa trasy Poznań Maraton

Opublikowano
  • Autor
Witam :hi: w sobotę o 16 organizujemy w Słupcy na parkingu orlenu małe spotkanie i może pojedziemy do konina zapraszamy wszystkich chętnych :)

ja na razie walczę z potencjalnym przeziębieniem ... a w sobotę będę "ładował" makaron i leżanko, bo w niedzielę http://marathon.poznan.pl

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

przy okazji przypominam o niedzielnych utrudnieniach

Mapa trasy Poznań Maraton

no ok to trzymam kciuki za Ciebie :)

Opublikowano

no mnie też lekkie przeziębienie dopadło

Pepin, daj z siebie wszystko

Chrismen, ja kupowałem Della w Komputroniku z pomocą Drosdka i wszystko OK :)

Opublikowano
  • Autor
no mnie też lekkie przeziębienie dopadło

Pepin, daj z siebie wszystko

Chrismen, ja kupowałem Della w Komputroniku z pomocą Drosdka i wszystko OK :)

no chyba przeziębienie każdego bierze ;/

Opublikowano

mnie od lat nic nie brało, ale ostatnio mnie 2 razy ostro przewiało i przemoczyło, no chyba, że to już starość :whistling:

Opublikowano
  • Autor
mnie od lat nic nie brało, ale ostatnio mnie 2 razy ostro przewiało i przemoczyło, no chyba, że to już starość :whistling:

no ta stary jak świat jesteś :P ja przeziębiłem się na grzybach ;/

Opublikowano

teoretycznie mógłbym być twoim ojcem :whistling: ale ciesz się, że nie jestem :polew:

Opublikowano
  • Autor
teoretycznie mógłbym być twoim ojcem :whistling: ale ciesz się, że nie jestem :polew:

no prawda prawda ;p emotki mi nie działają ;/

Opublikowano

ustaw sobie w profilu na zaawansowaną edycję, będą działały

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

nie ma za co :)

Opublikowano
no mnie też lekkie przeziębienie dopadło

Pepin, daj z siebie wszystko

Chrismen, ja kupowałem Della w Komputroniku z pomocą Drosdka i wszystko OK :)

no chyba przeziębienie każdego bierze ;/

ja na własne życzenie .. zabrałem w niedzielę dziewczyny na rowery, a ja biegać,

ale po drodze były kasztany i kaczki to się zatrzymywaliśmy .. i jak człowiek spocony to doopa :)

zajadam miód, czosnek, herbata z cynamonem, propolis na gardło i jakieś tabletki :)

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

hej,

heja :)

Mam w a4 b6 zapalniczkę oraz sterowanie do navi na fisie która przy RNSe jest bezużyteczna. Chciałem sobie zamontować zamiast tego taki schowek jak na aukcji niżej..

teraz szybkie pytanko szybkie pytanko.. czy żeby wymienić gniazdo zapalniczki razem z tą szufladką, to trzeba wyjmować tunel ? Chodzi mi o tą część A4 B5 B6 zapalniczka obracana - wysyłka 0 (2673626444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

W B5 ta zapalniczka jest przykręcona 1 lub dwoma wkrętami od spodu i trzeba wyciągnąć tunel w B6 pewnie też

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.