Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

kupione klocki do Volvo dzisiaj :banan:

Niech mi ktoś powie, że Volvo drogie w częściach.. Za klocki Volvo ATE zapłaciłem mniej niż do Audi również ATE :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

kupione klocki do Volvo dzisiaj :banan:

Niech mi ktoś powie, że Volvo drogie w częściach.. Za klocki Volvo ATE zapłaciłem mniej niż do Audi również ATE :facepalm:

A ile dałes? Ja ostatnio zapłaciłem za Ferodo Premier na przód równe 200 PLN do 288/312 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

kupione klocki do Volvo dzisiaj :banan:

Niech mi ktoś powie, że Volvo drogie w częściach.. Za klocki Volvo ATE zapłaciłem mniej niż do Audi również ATE :facepalm:

Bo kupiłeś do Forda .. nikt nie jeździ do VOLVO ;)

Właściciele VOLVO jeżdża po części do Forda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę, termin był do przewidzenia. Mam tylko nadzieje że nie będzie mi to kolidowało z egz na uczelni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki do Volvo, a nie żadnego Forda :grin:

Zapłaciłem w IC 169,24zł :jerk: Klocki dedykowane tylko S80, S60, V70.

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Swoją drogą:

Chce ktoś HTC HD 2, stan teoretycznie jak nowy. Telefon ma ok. 2 lata, użytkuje go tata. Telefon ma prawie niewidoczne ryski na ekranie, a cała reszta ideał, gdyż był noszony w silikonie. Telefonik śmiga bez najmniejszego problemu, nie zawiesza się, bateria trzyma jak trzymała jako nowa. Sprzedaje cały zestaw jak go dostałem w ori kartoniku + paragony etc.

Cena 750zł z wysyłka. w Zestawie karta 2 lub 4GB, bo nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Pany pasuje wam termin BT?

chętnie pojadę ;) z Slo ekipa PSL pojedzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie hamulcow. Wlasniie jestem po swapie przodu z 288 na 312 mm. Jakby kto pytał, to ten nowy setup mieści się w stalowa standardowa felge 16" bez żadnych dystansów. Zostaje jakieś 4-5 mm luzu między zaciskiem , a felga. A jak hamuje to trudno powiedzieć, bo zrobiłemdopiero 30 km więc jeszcze się nie ułożyly, wydaje mi się, że już jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różni się tylko jarzmo? Bo jeśli tak, to jedyna różnica będzie tylko w tym, że średnica tarczy jest większa, co za tym idzie mniej się będzie nagrzewać, stad hamulec będzie lepszy. Reszta parametrów, tj, siła hamowania, powierzchnia cierna oraz prędkość tarczy zostaje taka sama jak w 288. Przynajmniej tak jest w B5 :decayed:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

takiego SWAP'a robiłem w B5 i w sumie hamulec był bardzo podobny, tylko gorzej było go zagrzać, ale efekt wizualny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę, termin był do przewidzenia. Mam tylko nadzieje że nie będzie mi to kolidowało z egz na uczelni..

egzamin nie zając nie ucieknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i od razu przepraszam ze tutaj pisze ale mysle ze najszybciej uzyskam pomoc. Dzis przyjechalem do znajomych do Dabrowki pod Poznaniem i niestety padlo mi ladowanie. Pare kilometrow przed Poznaniem zapalila sie lampka aku, ktora tez zgasla powyzej 4000 obrotow. W Poznaniu juz sie zapalila i zgasnac nie chciala, a do Dabrowki ledwo dojechalem ( palace sie swiatla, wycieraczki). Podejrzewam ze padly szczotki w alternatorze. Czy mozecie mi kogos polecic, gdzie moglbym to szybko i dobrze zrobic? Kiedys mieszkalem w Poznaniu i kojaze jakis zaklad na Jezycach specjalizujacy sie w alternatorach wlasnie, nie wiem czy to jeszcze dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...