Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
może być. jak by stara dwójka była czarna to pyknęlibyśmy w końcu te logi..

jest czarna :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
o której palnujes zbyc u vario?

Najpóźniej o 15 chcę wyjechać z WRZ.

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

może być. jak by stara dwójka była czarna to pyknęlibyśmy w końcu te logi..

Zrobimy.

Opublikowano

Gwerty, twój cukiereczek już zrobiony ? Warto by jakąś sesje foto odwalić :)

Opublikowano

to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo.

Opublikowano
  • Autor
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo.

o ile ramki dojadą ;P chyba że Grześku ma do Lele bliżej :wink:

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo.

Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ?

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

a możę zahaczycie o Grunwaldzką w okolice stadionu ... to dam płytkę dla SLO przez Bartsa ?

Gdybym wiedział to na spocie bym dał :D

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo.

Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ?

Zobaczymy jak szybko uwiniemy się z MCE i logami. Gdyby kanał był wolny - OK, a tak trzeba będzie troszkę improwizować. No chyba, że Vario nas wpuści i u niego będzie można pogrzebać.

Opublikowano

Madbar .. a może chcesz wpaść na Grunwaldzką po alkohola do lasera :) ?

Tylko przed 16tą, bo w poniedziałki mam spotkania zespołowe do min 17:30

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

a możę zahaczycie o Grunwaldzką w okolice stadionu ... to dam płytkę dla SLO przez Bartsa ?

Gdybym wiedział to na spocie bym dał :D

Jak Vario pozwoli to może u niego zrobimy spota technicznego?

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo.

Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ?

Zobaczymy jak szybko uwiniemy się z MCE i logami. Gdyby kanał był wolny - OK, a tak trzeba będzie troszkę improwizować. No chyba, że Vario nas wpuści i u niego będzie można pogrzebać.

To już od Varia zależy..

Pepin, nie wiem , nie śpieszy się z tymi mapkami w razie czego

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

a możę zahaczycie o Grunwaldzką w okolice stadionu ... to dam płytkę dla SLO przez Bartsa ?

Gdybym wiedział to na spocie bym dał :D

Jak Vario pozwoli to może u niego zrobimy spota technicznego?

to jakbyście mieli siedzieć dłużej niż 18ta to moż bym wpadł :D

Bo z tymi mapkami to się okazuje, że u Piechola OK , ale już Madbar miał problemy i Bartaas też .. pomimo, ze On ma już napęd 2010

więc sprawdzilibyśmy moją płytkę ... nagrana tydzień temu, żeby ni marnować DVD :)

Opublikowano
to postaram sie byc w okolicach 16:30.

bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)

a możę zahaczycie o Grunwaldzką w okolice stadionu ... to dam płytkę dla SLO przez Bartsa ?

Gdybym wiedział to na spocie bym dał :D

Jak Vario pozwoli to może u niego zrobimy spota technicznego?

to jakbyście mieli siedzieć dłużej niż 18ta to moż bym wpadł :D

Bo z tymi mapkami to się okazuje, że u Piechola OK , ale już Madbar miał problemy i Bartaas też .. pomimo, ze On ma już napęd 2010

więc sprawdzilibyśmy moją płytkę ... nagrana tydzień temu, żeby ni marnować DVD :)

Z nagrywanymi tak już niestety jest - wszystko zależy od stanu napędu/lasera. Dlatego właśnie używam rocznej ori (w 2013 kupuję 2012 itd. // można je wyrwać za tanie pieniądze na allegro i mam spokój z odczytem).

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś jakiś number do Lele ?:wink:

Opublikowano
Ma ktoś jakiś number do Lele ?:wink:

Wysłałem na pw.

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Ma ktoś jakiś number do Lele ?:wink:

Wysłałem na pw.

Powiedz Lechowi, żeby też wpadł do Vario - zabiorę dekle.

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

...takie nowe miejsce na spoty chyba się szykuje :decayed:

Opublikowano
Ma ktoś jakiś number do Lele ?:wink:

Wysłałem na pw.

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Ma ktoś jakiś number do Lele ?:wink:

Wysłałem na pw.

Powiedz Lechowi, żeby też wpadł do Vario - zabiorę dekle.

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

...takie nowe miejsce na spoty chyba się szykuje :decayed:

i nawet mamy 2 śmieciowe żarcia niedaleko :)

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Bart-s .. jakbyś kupował płytki daj mi znać .. odkupię poprzednią :)

bo chyba mam pewien plan i potrzebuję :)

Opublikowano
  • Autor
Ma ktoś jakiś number do Lele ?:wink:

Wysłałem na pw.

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Ma ktoś jakiś number do Lele ?:wink:

Wysłałem na pw.

Powiedz Lechowi, żeby też wpadł do Vario - zabiorę dekle.

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

...takie nowe miejsce na spoty chyba się szykuje :decayed:

dzwonie do niego ale cisza na razie :wink:

Opublikowano

vario approved ?

arek nie mozesz na jutro urlopu sobie zalatwic ?:D

Opublikowano

Dzwoniłem do Vario - mamy zielone światło.

Lele ma być w VC jutro rano więc Arek fajnie jak Ci się uda dodzwonić...

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Karol - o której możesz być najwcześniej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.