Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też uważam, że od RS najładniejszy

Lista spotowa:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
blind1 ale chyba źle w tym Bielsku nie jest co? :whistling:

wpadajcie z Jarasem jak będziesz w Poznaniu

ja jutro jeszcze popracuję :)

http://s9.postimage.org/6zncdyx23/IMG_2413.jpg

Gwerty kojarzysz fotkę?

dzieki Bartasie za zapro, napewno wpadniemy

Opublikowano

Ja też uważam, że od RS najładniejszy

Lista spotowa:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

Bartaas Ty chciałeś mapki, jak tak to jakie tylko central czy obie?

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

btw,

jako, że czas rocznego rozliczania z fiskusem, to jakby ktoś miął problemy z PIT-em rocznym .. to Agata lubi Baileys'a i pomoże ;)

Opublikowano

może ktoś chce nowe A6 :decayed:

Polscy blacharze | bebzol.com

Opublikowano

co tam Karol u ciebie?

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

może ktoś chce nowe A6 :decayed:

Polscy blacharze | bebzol.com

moje ladniejsze :decayed:

Opublikowano

jak by ktoś nie wiedział komu przekazać 1% to mogę podrzucić namiary :whistling:

Opublikowano
  • Autor
może ktoś chce nowe A6 :decayed:

Polscy blacharze | bebzol.com

biorę w ciemno :grin:

Opublikowano

Vario mozesz zadzwonic do mnie na polski numer bo wykasowalo mi wszystkie numery z iphona , a musze z toba porozmawiac

Opublikowano

a tak przy okazji .. wiecie, że jak nie macie wybranego lekarza rodzinnego to Wasze składki w całości idzie na "perdzą... w stołki" przezesów NFZ .. zamiast iść za pacjentem ?

np często tak jest jak ktoś ma firmową opiekę medyczną i nie musiał korzystać z publicznej ...

Opublikowano
  • Autor

Pany a takie pytanie. Miałem podświetlaną rejestracje zwykłymi LED z motoryzacyjnego i zamówiłem LEDY SMD jak wyjąłem jeden drugi świecił to jak podłożyłem tego leda to nie działał :facepalm:i finał finału nie ma podświetlania w ogóle co zrobić?

Opublikowano

a bezpiecznik masz ok?

Opublikowano
  • Autor
a bezpiecznik masz ok?

nie wiem nie sprawdzałem a włożyłem stare żarówki i też nie działają:facepalm:

Opublikowano

zrobiłeś pewnie zwarę, niektóre ledy mają polaryzację i trzeba je odwrócić

Opublikowano
  • Autor
zrobiłeś pewnie zwarę, niektóre ledy mają polaryzację i trzeba je odwrócić

to trzeba teraz bezpiecznik wymienić czy co? Bo zakładałem ledy i dwie strony i nic d*pa ciemno :facepalm:

Opublikowano

Arkadiush dla mnie poliftowy ze spryskami wygląda fajnie :jerk:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

5) Maxcudo

Grzegorz, to 15:50-16:00 będę po Ciebie, napisz mi tylko dokładny adres na PW albo SMS :decayed:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

a bezpiecznik masz ok?

nie wiem nie sprawdzałem a włożyłem stare żarówki i też nie działają:facepalm:

to raczej padł bezpiecznik :wink:

Opublikowano

też powinienem wpaść na spocika

Opublikowano

Ja też uważam, że od RS najładniejszy

Lista spotowa:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

Bartaas Ty chciałeś mapki, jak tak to jakie tylko central czy obie?

Tak chciałem tylko central

Opublikowano
też powinienem wpaść na spocika

:oklasky:

Opublikowano

jak wytrzewieje to:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

5) Maxcudo

6) Winczako

Opublikowano
  • Autor
jak wytrzewieje to:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

4) Baartas

5) Maxcudo

6) Winczako

tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.