Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

To może zacznę listę spotową:

1) Piechol

2) ...

Wpisz mnie - najwyżej prosto z Wawy przyjedziemy :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Proszę Cię bardzo :grin:

Lista spotowa:

1) Piechol

2) Bart-S

3) Pepin? :wink:

Opublikowano

jestem bez auta ale do kc daleko nie mam wiec mogę sie pojawić.

Opublikowano

kuźwa, muszę być w łodzi w niedziele.. ;/ łódź K%R#A

Opublikowano

Ja tez bede :) Grzegorz moge Ciebie po drodze zabrac :kox:

Opublikowano
jestem bez auta ale do kc daleko nie mam wiec mogę sie pojawić.

weźmiesz kalendarze? :kox:

Opublikowano

quwa, jestem w bielsku :facepalm:

Opublikowano

blind1 ale chyba źle w tym Bielsku nie jest co? :whistling:

wpadajcie z Jarasem jak będziesz w Poznaniu

ja jutro jeszcze popracuję :)

IMG_2413.jpg

Gwerty kojarzysz fotkę?

Opublikowano

popsułes mi felgi:banan::decayed:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Ja tez bede :) Grzegorz moge Ciebie po drodze zabrac :kox:

bede wdzieczny,

kalendarze wezmę.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Znowu zaj....li mi dekielki :facepalm: to już drugi raz w ciągu 2 lat , kupiłem miesiąc temu najgorsze , jeden bez znaczka , pomalowane chamsko na srebrno i nawet na nie się sk....yny połasiły po prostu brak słów

Przez trzy lata straciłem już antenę od telefonu , dekielki 6 sztuk i 2 czujniki parkowania :kwasny:

Opublikowano
blind1 ale chyba źle w tym Bielsku nie jest co? :whistling:

wpadajcie z Jarasem jak będziesz w Poznaniu

ja jutro jeszcze popracuję :)

http://s9.postimage.org/6zncdyx23/IMG_2413.jpg

Gwerty kojarzysz fotkę?

konsola tez wyglada malina.

Opublikowano
  • Autor
Znowu zaj....li mi dekielki :facepalm: to już drugi raz w ciągu 2 lat , kupiłem miesiąc temu najgorsze , jeden bez znaczka , pomalowane chamsko na srebrno i nawet na nie się sk....yny połasiły po prostu brak słów

Przez trzy lata straciłem już antenę od telefonu , dekielki 6 sztuk i 2 czujniki parkowania :kwasny:

mi Zaje.. już dawno i dlatego nie kupuje :P mi nawet kratki w zderzaku zaje.. nie jesteś sam Michale :grin:

Opublikowano
Znowu zaj....li mi dekielki :facepalm: to już drugi raz w ciągu 2 lat , kupiłem miesiąc temu najgorsze , jeden bez znaczka , pomalowane chamsko na srebrno i nawet na nie się sk....yny połasiły po prostu brak słów

Przez trzy lata straciłem już antenę od telefonu , dekielki 6 sztuk i 2 czujniki parkowania :kwasny:

Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Znowu zaj....li mi dekielki :facepalm: to już drugi raz w ciągu 2 lat , kupiłem miesiąc temu najgorsze , jeden bez znaczka , pomalowane chamsko na srebrno i nawet na nie się sk....yny połasiły po prostu brak słów

Przez trzy lata straciłem już antenę od telefonu , dekielki 6 sztuk i 2 czujniki parkowania :kwasny:

Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? :facepalm:

pod Tesco :grin:

Opublikowano

trzeba zmienić markę jak kradną od Audi, BMW, Fiata i VW itp. itd., u mnie non stop widzę auta bez dekielków bo zajumali, dziwi mnie tylko to, że kamery są a dekle giną

Gwerty, konsola wygląda jak funkiel nófka, felga na razie jedna na 100% zrobiona (na żywo wygląda :kox:), dach na 75%, jutro jeszcze pewnie podjadę albo w poniedziałek od rana, niech się wygrzeje odpowiednio

Opublikowano
Znowu zaj....li mi dekielki :facepalm: to już drugi raz w ciągu 2 lat , kupiłem miesiąc temu najgorsze , jeden bez znaczka , pomalowane chamsko na srebrno i nawet na nie się sk....yny połasiły po prostu brak słów

Przez trzy lata straciłem już antenę od telefonu , dekielki 6 sztuk i 2 czujniki parkowania :kwasny:

Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? :facepalm:

Wcześniej w Poznaniu pod blokiem a teraz we Wrześni też pod blokiem - takie ryzyko

Opublikowano
Znowu zaj....li mi dekielki :facepalm: to już drugi raz w ciągu 2 lat , kupiłem miesiąc temu najgorsze , jeden bez znaczka , pomalowane chamsko na srebrno i nawet na nie się sk....yny połasiły po prostu brak słów

Przez trzy lata straciłem już antenę od telefonu , dekielki 6 sztuk i 2 czujniki parkowania :kwasny:

Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? :facepalm:

Wcześniej w Poznaniu pod blokiem a teraz we Wrześni też pod blokiem - takie ryzyko

Kościuszki?

Opublikowano
Znowu zaj....li mi dekielki :facepalm: to już drugi raz w ciągu 2 lat , kupiłem miesiąc temu najgorsze , jeden bez znaczka , pomalowane chamsko na srebrno i nawet na nie się sk....yny połasiły po prostu brak słów

Przez trzy lata straciłem już antenę od telefonu , dekielki 6 sztuk i 2 czujniki parkowania :kwasny:

Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? :facepalm:

Wcześniej w Poznaniu pod blokiem a teraz we Wrześni też pod blokiem - takie ryzyko

Kościuszki?

nie będę ujawniał gdzie bo pozbedę się jeszcze innych rzeczy - wysłałem ci PW :wink:

Opublikowano

pogoda nie sprzyja za oknem. ale fo fotek koncowych to trzeba bedzie letnie kołą zarzucić:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.