Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Będę testował RNSowe mapki 2013 ;) .. ktoś by chciał :P

Jak mi wuja do soboty nie nagra to się zgłosze weekend, ok? :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: MUSIMY SIE KIEDYŚ POZBIERAĆ WSZYSCY Z PN, PWR I PSL I Z TURKA I W KOŁO I ZROBIĆ JAKIŚ SPOT TAKI ŻE .......

POZDRO Z SE

-SORRY ZA CAPS-A

Opublikowano
:hi:

:hi: MUSIMY SIE KIEDYŚ POZBIERAĆ WSZYSCY Z PN, PWR I PSL I Z TURKA I W KOŁO I ZROBIĆ JAKIŚ SPOT TAKI ŻE .......

POZDRO Z SE

-SORRY ZA CAPS-A

Może być :) fantastic, miałbyś czas jakoś na mój schowek ?

Opublikowano
witajcie, dawno mnie nie było, tu się troszkę pozmieniało :D

:hi:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

:hi:

:hi: MUSIMY SIE KIEDYŚ POZBIERAĆ WSZYSCY Z PN, PWR I PSL I Z TURKA I W KOŁO I ZROBIĆ JAKIŚ SPOT TAKI ŻE .......

POZDRO Z SE

-SORRY ZA CAPS-A

Może być :) fantastic, miałbyś czas jakoś na mój schowek ?

w lutym będe w PL - czekałem na telefon aż go wyciągniesz ale zalatany teraz byłem,

1 lutego jak wrócę to możemy zadziałać

Opublikowano
witajcie, dawno mnie nie było, tu się troszkę pozmieniało :D

:hi:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

:hi:

:hi: MUSIMY SIE KIEDYŚ POZBIERAĆ WSZYSCY Z PN, PWR I PSL I Z TURKA I W KOŁO I ZROBIĆ JAKIŚ SPOT TAKI ŻE .......

POZDRO Z SE

-SORRY ZA CAPS-A

Może być :) fantastic, miałbyś czas jakoś na mój schowek ?

w lutym będe w PL - czekałem na telefon aż go wyciągniesz ale zalatany teraz byłem,

1 lutego jak wrócę to możemy zadziałać

Ja też zapomniałem i troche roboty chyba miałem.. Okej, odezwę się w lutym :hi:

Opublikowano

ide spać bo jutro 1 dzień do roboty po 5tyg. wakacji

-ciężko będzie wstać

Opublikowano
  • Autor
ide spać bo jutro 1 dzień do roboty po 5tyg. wakacji

-ciężko będzie wstać

no to wczasy jak się należy widzę :wink:

Opublikowano
ide spać bo jutro 1 dzień do roboty po 5tyg. wakacji

-ciężko będzie wstać

Do zobaczenia w lutym fany :decayed:

Opublikowano
Będę testował RNSowe mapki 2013 ;) .. ktoś by chciał :P

Ja też się piszę :decayed:

Opublikowano

Szybko droga do Włoch, a jeszcze szybszy powrót :facepalm:

Zapalenie płuc i nici z nart :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
Szybko droga do Włoch, a jeszcze szybszy powrót :facepalm:

Zapalenie płuc i nici z nart :wallbash:

współczuje

Opublikowano

dobrze, ze babka zgodziła się, żebyśmy zapłacili tylko za 1 noc, a nie za całość :decayed:

kładę się spać, padam z nóg. W zasadzie dojechałem do Livigno, przespałem się, rano diagnoza, że zapalenie płuc i ogień do Poznania :kox:

pozdro,

Opublikowano

Max to dobrze, że nie świńska grypa :whistling:

Opublikowano

Panowie mam pytanie co do wymiany zwykłych żarówek postojówek na LED, czy takie będą odpowiednie?? Chodzi mi o to czy nie będzie zbyt duża różnica pomiędzy nimi (bo będą dość jasno świecić) a światłami mijania (nie mam ksenonów)??

LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (2881540944) - motoAllegro

Opublikowano

jak nie masz ksenonów to zarówkipostojowe w lampach b6 h7 to w5w.

i zeby led nie odbiegały barwą od zarówek halogenowych to led w ciepłej barwie około 3000k.

Opublikowano
witajcie, dawno mnie nie było, tu się troszkę pozmieniało :D

no my to się gdzieś kiedyś spotkaliśmy już przy wódce :)

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Slo i Piechol .. tylko Central czy zachodznia też ?

Opublikowano
:bry: mi wystarczy ta z Polską :wink:
Opublikowano

mi też raczej :)

Opublikowano

Panowie, a macie kogoś, kto ogarnia płyty do navi? Chodzi mi tylko o Polskę, ale musi być na CD oraz jako RTI, taką do Volvo potrzebuje, a niestety nowych nie ma, bo wszystko na DVD, a mój z 2000r ma navi na CD i Polska jest niedostępna :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.