Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Narka !

Bartek opyliłeś już te 19 cali ?

Odnawiają się - są w Poznaniu u Zimnego. Jeszcze się zastanawiam :evil2:

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Dla Was szykuje prawdziwy plan filmowy :D

Bart-S główna rola na gitarze :naughty:

A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie :grin:

no tos narobil :) juz sie dzisiaj nie odezwie :)

Nie - młody jest twardszy niż myślisz :decayed: A tak na poważnie, to wie że żartuję :wink:

Co się nie odezwę jak odezwę :) wiem że Bartuś żartuje :naughty: jak przylecisz to robimy grill u Ciebie w garażu w kanale :polew::polew:

Kanał zajęty... Pierwszą noc przez Gośkę a potem - zobaczymy :wink:

Potem przyjeżdżają dwie dziewczyny z zapchaną odmą z Gdańska co mówiłeś że jeszcze masz do jednej nr :polew::polew:

Z Gdańska czy skąśtam :)

No "pacz" jaka pamiętliwa "menda" :whistling:...byś przyjeżdżał częściej to numery też byś miał :wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Potem przyjeżdżają dwie dziewczyny z zapchaną odmą z Gdańska co mówiłeś że jeszcze masz do jednej nr :polew::polew:

Z Gdańska czy skąśtam :)

Od razu z rozyebanym multi :polew::polew:

Opublikowano

No "pacz" jaka pamiętliwa "menda" :whistling:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor
No "pacz" jaka pamiętliwa "menda" :whistling:

Slo dobrze robi notatki :buahaha:

Opublikowano

Bart-s trafiłem z tym Gdańskiem ? :)

Opublikowano
Bart-s trafiłem z tym Gdańskiem ? :)

Nie, bliźniaczki były z....:eusathink: Bydgoszczy :rolleyes:

Opublikowano

Bydgoszcz a Gdańsk. Rzut beretem ;)

Opublikowano
  • Autor
Bart-s trafiłem z tym Gdańskiem ? :)

Nie, bliźniaczki były z....:eusathink: Bydgoszczy :rolleyes:

Slo pewnie oglądał baywatch i dlatego pomyślał o Gdańsku :polew::polew::polew::polew:

Baywatch Intro - YouTube

Opublikowano
Bydgoszcz a Gdańsk. Rzut beretem ;)

Oszalałeś, przecież nie powiem Ci skąd były... Ochrona danych osobowych :grin:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Bart-s trafiłem z tym Gdańskiem ? :)

Nie, bliźniaczki były z....:eusathink: Bydgoszczy :rolleyes:

Slo pewnie oglądał baywatch i dlatego pomyślał o Gdańsku :polew::polew::polew::polew:

Baywatch Intro - YouTube

Się oglądało... a potem na basen ... :polew:

Opublikowano
  • Autor
Bydgoszcz a Gdańsk. Rzut beretem ;)

Oszalałeś, przecież nie powiem Ci skąd były... Ochrona danych osobowych :grin:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Bart-s trafiłem z tym Gdańskiem ? :)

Nie, bliźniaczki były z....:eusathink: Bydgoszczy :rolleyes:

Slo pewnie oglądał baywatch i dlatego pomyślał o Gdańsku :polew::polew::polew::polew:

Baywatch Intro - YouTube

Się oglądało... a potem na basen ... :polew:

Slo ratownik :grin:

Opublikowano

Micz z bejłocza był przechooy :grin: i jego sexi flexi czerwone spodeneczki :grin:

Opublikowano
Bydgoszcz a Gdańsk. Rzut beretem ;)

Oszalałeś, przecież nie powiem Ci skąd były... Ochrona danych osobowych :grin:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Bart-s trafiłem z tym Gdańskiem ? :)

Nie, bliźniaczki były z....:eusathink: Bydgoszczy :rolleyes:

Slo pewnie oglądał baywatch i dlatego pomyślał o Gdańsku :polew::polew::polew::polew:

Baywatch Intro - YouTube

Się oglądało... a potem na basen ... :polew:

Slo ratownik :grin:

David HaSLOhof :decayed:

Opublikowano

Bartku a jak tam te 18-stki ode mnie jakiś użytek z nich zrobiłeś??:wink:

Opublikowano

Kiedyś miałem takie kąpielówy jak Nocz Dżonson :whistling:

Takie pizgająco żółte ale po dwóch przelotach po plaży zrezygnowałem bo byłem cały w muchach :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
David HaSLOhof :decayed:

:polew::nabijasie::polew:

Opublikowano

David HaSLOhof :decayed:

9326763468930afd83932af00bb453b6.jpg?1308990632

:polew:

Opublikowano
  • Autor
Kiedyś miałem takie kąpielówy jak Nocz Dżonson :whistling:

Takie pizgająco żółte ale po dwóch przelotach po plaży zrezygnowałem bo byłem cały w muchach :facepalm:

mogłeś wtedy popsikać się środkiem na owady :polew:

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

:nabijasie:

Opublikowano
Bartku a jak tam te 18-stki ode mnie jakiś użytek z nich zrobiłeś??:wink:

No i tutaj niestety zjeba... Lakiernik za pierwszym podejściem nie dał rady. Farba schodziła z Twoich obręczy jak deszcz z karoserii po wizycie w Vario Customs :decayed: No więc poza kasą którą dostałeś + 600zł za odnowienie i + 500 za nowe kapsle bo stare były w kiepskim stanie. Do tego komplet nowych opon za 2000zł i mam co chciałem :wink: Wcześniej były malowane 3x - koleś któremu dałeś felgi do odnowienia totalnie zj***ł robotę... Nie lubię tandety więc siłą rzeczy wycackałem je na nówki. No ale jest po sprawie - teraz w ramach rewanżu stawiasz się na remont skrzyni :grin:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Kiedyś miałem takie kąpielówy jak Nocz Dżonson :whistling:

Takie pizgająco żółte ale po dwóch przelotach po plaży zrezygnowałem bo byłem cały w muchach :facepalm:

No ale te muchy to nie przez kolor gaci przecie... :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Kiedyś miałem takie kąpielówy jak Nocz Dżonson :whistling:

Takie pizgająco żółte ale po dwóch przelotach po plaży zrezygnowałem bo byłem cały w muchach :facepalm:

No ale te muchy to nie przez kolor gaci przecie... :decayed::naughty:

:polew:

Opublikowano
Kiedyś miałem takie kąpielówy jak Nocz Dżonson :whistling:

Takie pizgająco żółte ale po dwóch przelotach po plaży zrezygnowałem bo byłem cały w muchach :facepalm:

No ale te muchy to nie przez kolor gaci przecie... :decayed::naughty:

:polew:

:spam::laughing2:

generImg.php?insbox1=Bartek+przylatuje+5+lipca&insbox2=nareszcie+wyrezamy+lusterko&insbox3=15424&fin=1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.