Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojtek ostatnio robiłem wesele we Wrześni na Opieszynie i był zespół z Leszna "Bas". Kojarzysz ich ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wojtek ostatnio robiłem wesele we Wrześni na Opieszynie i był zespół z Leszna "Bas". Kojarzysz ich ?

Nie kojarzę, nie byłem jeszcze na żadnym weselu :decayed: Ale trochę tych kapel tu jest..

Ja sprawdzę tą:

PÓŁOŚ PRAWA AUDI A4 B6 B7 8E0 8E0407272S ORYGINAŁ (3315371474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Oj napiłbym się z Wami wódzi :whistling::decayed:

Wierzę, że Ci się uda ten weekend zosrganizować i wpaść do nas do OSW :decayed:

Jak mi Gocha łańcuch spuści trochę to może dojadę (dosięgnę :decayed:).

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

...tylko po ch**. 18" założone, bida Panie. No chyba że na ognisko :grin:

Ja na 16 latam i 1BE, także tego, taka sytuacja :grin: w atrakcjach przewidziane zwiedzanie miejsca narodzenia tego tekstu :grin:

Opublikowano

Jutro będę przejazdem to łyknę może tą z Bierzglinka.

Ale Twoja półośka też ładna ale moja ładniejsza będzie :naughty:

Opublikowano

Oj napiłbym się z Wami wódzi :whistling::decayed:

Wierzę, że Ci się uda ten weekend zosrganizować i wpaść do nas do OSW :decayed:

Jak mi Gocha łańcuch spuści trochę to może dojadę (dosięgnę :decayed:).

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

...tylko po ch**. 18" założone, bida Panie. No chyba że na ognisko :grin:

Ja na 16 latam i 1BE, także tego, taka sytuacja :grin: w atrakcjach przewidziane zwiedzanie miejsca narodzenia tego tekstu :grin:

To Passatem przyjadę - lepiej się prezentuje :decayed:

Opublikowano

Oj napiłbym się z Wami wódzi :whistling::decayed:

Wierzę, że Ci się uda ten weekend zosrganizować i wpaść do nas do OSW :decayed:

Jak mi Gocha łańcuch spuści trochę to może dojadę (dosięgnę :decayed:).

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

...tylko po ch**. 18" założone, bida Panie. No chyba że na ognisko :grin:

Ja na 16 latam i 1BE, także tego, taka sytuacja :grin: w atrakcjach przewidziane zwiedzanie miejsca narodzenia tego tekstu :grin:

To Passatem przyjadę - lepiej się prezentuje :decayed:

Dawaj audi, paszteta na lawecie i będzie :git:

Opublikowano

kurrrr.. dlaczego ja zawszę muszę mieć ślub jak jest coś fajnego ? :facepalm:

Opublikowano
kurrrr.. dlaczego ja zawszę muszę mieć ślub jak jest coś fajnego ? :facepalm:

pier**l ślub, napijmy się :grin:

Opublikowano
  • Autor
Dla Was szykuje prawdziwy plan filmowy :D

Bart-S główna rola na gitarze :naughty:

A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie :grin:

no tos narobil :) juz sie dzisiaj nie odezwie :)

Nie - młody jest twardszy niż myślisz :decayed: A tak na poważnie, to wie że żartuję :wink:

Co się nie odezwę jak odezwę :) wiem że Bartuś żartuje :naughty: jak przylecisz to robimy grill u Ciebie w garażu w kanale :polew::polew:

Opublikowano

Gdyby to był mój... ;)

Opublikowano
Gdyby to był mój... ;)

POLAĆ MU! :nabijasie:

Opublikowano

Lece spać Pany :hi:

Opublikowano
Lece spać Pany :hi:

Branoc Wojtek!

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Gdyby to był mój... ;)

POLAĆ MU! :nabijasie:

Zaraz mu dam klubowicza :grin:

Opublikowano

Narka !

Bartek opyliłeś już te 19 cali ?

Opublikowano
  • Autor
Gdyby to był mój... ;)

POLAĆ MU! :nabijasie:

:polew:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Lece spać Pany :hi:

Branoc Wojtek!

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Gdyby to był mój... ;)

POLAĆ MU! :nabijasie:

Zaraz mu dam klubowicza :grin:

od razu moderatora :polew:

Opublikowano

Zaraz mu dam klubowicza :grin:

no ba !

Opublikowano
Dla Was szykuje prawdziwy plan filmowy :D

Bart-S główna rola na gitarze :naughty:

A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie :grin:

no tos narobil :) juz sie dzisiaj nie odezwie :)

Nie - młody jest twardszy niż myślisz :decayed: A tak na poważnie, to wie że żartuję :wink:

Co się nie odezwę jak odezwę :) wiem że Bartuś żartuje :naughty: jak przylecisz to robimy grill u Ciebie w garażu w kanale :polew::polew:

Kanał zajęty... Pierwszą noc przez Gośkę a potem - zobaczymy :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dla Was szykuje prawdziwy plan filmowy :D

Bart-S główna rola na gitarze :naughty:

A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie :grin:

no tos narobil :) juz sie dzisiaj nie odezwie :)

Nie - młody jest twardszy niż myślisz :decayed: A tak na poważnie, to wie że żartuję :wink:

Co się nie odezwę jak odezwę :) wiem że Bartuś żartuje :naughty: jak przylecisz to robimy grill u Ciebie w garażu w kanale :polew::polew:

Kanał zajęty... Pierwszą noc przez Gośkę a potem - zobaczymy :wink:

Oj wybacz :brzydkibanan:

Opublikowano

Zaraz mu dam klubowicza :grin:

Poproszę!

Opublikowano
Dla Was szykuje prawdziwy plan filmowy :D

Bart-S główna rola na gitarze :naughty:

A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie :grin:

no tos narobil :) juz sie dzisiaj nie odezwie :)

Nie - młody jest twardszy niż myślisz :decayed: A tak na poważnie, to wie że żartuję :wink:

Co się nie odezwę jak odezwę :) wiem że Bartuś żartuje :naughty: jak przylecisz to robimy grill u Ciebie w garażu w kanale :polew::polew:

Kanał zajęty... Pierwszą noc przez Gośkę a potem - zobaczymy :wink:

Potem przyjeżdżają dwie dziewczyny z zapchaną odmą z Gdańska co mówiłeś że jeszcze masz do jednej nr :polew::polew:

Z Gdańska czy skąśtam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.