Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ok wszystko czaję, ale jak jest różnica w jakości? i czy to widać, że nie ori na pierwszy rzut oka?

Ciężko odróżnić - ale ori część będzie miała wybity numer. Jakościowo te produkty odstają - i to jest fakt.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie można nabyć oprócz salonu oczywiście w jakiejś przystępnej cenie?

Opublikowano

allegro, ebay, dział sprzedam

---------- Post dopisany 09-07-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 23:50 ----------

Tkanina Obiciowa Alkantara Zamsz Tkaniny Obiciowe (3376093178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jaki kolor byście brali na dekory, popielnik i ramke biegów ?

Opublikowano

kolor pipki :)

Opublikowano
  • Autor

witam Panowie :hi:

Opublikowano
pozazdrościć:grin:

Nie ma czego - mam w garażu 2 tematy ciężkie do oganięcia (jutro trzeba będzie uderzyć na Poznań).

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Karol - nie wiem jaki masz MY... 2005 czy 2006.

Dla 2005 masz banana z końcówką 693 N / 694 N. Jeśli 2006 to koczy się na AM.

- dzięki, podobno 2006

- moja ETKA kończy się na AJ ;)

- Suchy Las ???

Opublikowano
pozazdrościć:grin:

Nie ma czego - mam w garażu 2 tematy ciężkie do oganięcia (jutro trzeba będzie uderzyć na Poznań).

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Karol - nie wiem jaki masz MY... 2005 czy 2006.

Dla 2005 masz banana z końcówką 693 N / 694 N. Jeśli 2006 to koczy się na AM.

- dzięki, podobno 2006

- moja ETKA kończy się na AJ ;)

- Suchy Las ???

Raczej... MY >>> jaką masz 10-tą cyfrę w VIN?

Opublikowano
:hi: Panie i Panowie...
Opublikowano
pozazdrościć:grin:

Nie ma czego - mam w garażu 2 tematy ciężkie do oganięcia (jutro trzeba będzie uderzyć na Poznań).

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Karol - nie wiem jaki masz MY... 2005 czy 2006.

Dla 2005 masz banana z końcówką 693 N / 694 N. Jeśli 2006 to koczy się na AM.

- dzięki, podobno 2006

- moja ETKA kończy się na AJ ;)

- Suchy Las ???

Raczej... MY >>> jaką masz 10-tą cyfrę w VIN?

10 pozycja=6

wahacze kupione, śruba też .. od razu mieli na miejscu, więc już nie muszę jechać do ASO ;)

Opublikowano
pozazdrościć:grin:

Nie ma czego - mam w garażu 2 tematy ciężkie do oganięcia (jutro trzeba będzie uderzyć na Poznań).

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Karol - nie wiem jaki masz MY... 2005 czy 2006.

Dla 2005 masz banana z końcówką 693 N / 694 N. Jeśli 2006 to koczy się na AM.

- dzięki, podobno 2006

- moja ETKA kończy się na AJ ;)

- Suchy Las ???

Raczej... MY >>> jaką masz 10-tą cyfrę w VIN?

10 pozycja=6

wahacze kupione, śruba też .. od razu mieli na miejscu, więc już nie muszę jechać do ASO ;)

Good 4 you :decayed:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi::naughty::hi:
Opublikowano

Vario, czym pierzesz tapicerkę i dywany?

Masz jakieś sprawdzone coś do prania i do wstępnego spryskiwania ?

Kiedyś używałem Karchera i HG w proszku - może lepiej coś w płynie ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi: Siema Wszystkim, nie wiem czy ktoś z Was już to widział czy nie, ale godne uwagi

Opublikowano
  • Autor
:hi: Siema Wszystkim, nie wiem czy ktoś z Was już to widział czy nie, ale godne uwagi

:naughty:

Opublikowano

:hi:

klasyk :decayed:

Arek niestety ja w tym miesiącu do was nie zawitam, nie jestem w stanie się wyrobić i spakować całości...w czwartek kumpel przywiezie wam towar

Opublikowano
  • Autor
:hi:

klasyk :decayed:

Arek niestety ja w tym miesiącu do was nie zawitam, nie jestem w stanie się wyrobić i spakować całości...w czwartek kumpel przywiezie wam towar

spoko :naughty:do nas z innych stacji przyjeżdżają i biorą :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.