Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

NO WLASNIE CO? :) ja wlasnie wrocilem z serwisu... za kwote co tam zostawilem byly by boczki... :facepalm:

Dziś sprawdziłem - boczki są do sedana więc nic nie straciłeś. Jaguś może je weźmie... Czarna gładka skóra Valcona, pod 4x elektryka, roletki z tyłu, w boczku kierowcy jest panel memu o alarmu.

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

co tam zmodziliscie panowie??

Szymanek ma w końcu poskładane jak trzeba osłony podwozia i oprócz tego uruchomiliśmy CLH.

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

I ja też sobie prezent zrobiłem :decayed:

mirrorcompass.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Bart-S .. na wieczór po takiej robocie czas na trochę gimanstyki :)

Nude Yoga Instructor Poses in Her Favorite Positions (NSFW) | Nerve.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Bartek cały czas myśle jak co dam info dotarły dzisiaj listwy jeszcze z foliami i oczywiście oryginał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Bartek cały czas myśle jak co dam info dotarły dzisiaj listwy jeszcze z foliami i oczywiście oryginał :-)

No i gitara. Zdejmuj stare - ładnie oczyść powierzchnię tak aby usunąć pozostałości kleju a nie zniszczyć lakieru - potem czyszczeni listw i nałożenie nowej taśmy dwustronnej (10mm szerokość, 0,6mm grubość) i można montować.

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

No to Bart-S .. na wieczór po takiej robocie czas na trochę gimanstyki :)

Nude Yoga Instructor Poses in Her Favorite Positions (NSFW) | Nerve.com

Tjaaa... Do pracy za chwilę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych na FB klikają co im się podoba, a później marudzą ze mu się ciągle reklamy pokazują ;)

......

Czym są farmy lajków? To strony, których jedynym celem jest szybkie zebranie jak największej liczby fanów. Kiedy taka farma jest już wystarczająco duża - można ją sprzedać np. firmie, która zareklamuje tam swoje produkty. Najczęściej farmy powstają pod chwytliwymi hasłami, np. "lubię brunetki", ale zdarza się, że wykorzystują też ludzkie tragedie lub problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jedna strona na pokładzie najgorsze było usunięcie starej taśmy ale wpadłem na pomysł i szybko dremel i tarczka ścierna i poszlo idealnie zmywacz do lakieru ,taśmę kupiłem 2 strona w sklepie z lakierami i akcesoriami do lakierników i trzyma pięknie wiec jutro 2 strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jedna strona na pokładzie najgorsze było usunięcie starej taśmy ale wpadłem na pomysł i szybko dremel i tarczka ścierna i poszlo idealnie zmywacz do lakieru ,taśmę kupiłem 2 strona w sklepie z lakierami i akcesoriami do lakierników i trzyma pięknie wiec jutro 2 strona.

Wzór z B6 czy B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem ci że nie wiem ale chyba b7 a czemu pytasz?coś takiego Audi A4 B6 B7 Listwy Progowe S-Line (3870252448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co robiłeś w aso? te poduszki pod silnikiem?

jaguś ty masz s-line na progach bo nie pamiętam,żebym widział:eusathink:

Bart-S do paska wleciało zwierciadło? ładnie ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem ci że nie wiem ale chyba b7 a czemu pytasz?coś takiego Audi A4 B6 B7 Listwy Progowe S-Line (3870252448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To jest wzór z B7 - w B6 był inny :wink:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

jaguś ty masz s-line na progach bo nie pamiętam,żebym widział:eusathink:

Nie miał - zakłada.

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Bart-S do paska wleciało zwierciadło? ładnie ładnie

Lusterko zamontowane w A4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku a co jest potrzebne do zmontowania takiego lusterka oprócz lusterka?, bo czujnik zmierzchu to pewnie połączone z CLH tak? a jak z kwestią fotochromu? jakieś lepsze MCE jest potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku a co jest potrzebne do zmontowania takiego lusterka oprócz lusterka?, bo czujnik zmierzchu to pewnie połączone z CLH tak? a jak z kwestią fotochromu? jakieś lepsze MCE jest potrzebne?

Pod fotochrom potrzebujesz MCE B (jeśli nie chcesz funkcji AUTO świateł - starsza wersja lusterka bez przycisku) lub MCE F jeśli z asystentem świateł (lusterko z przyciskiem). Jeśli z funkcją AUTO no to dodatkowo odpowiedni włącznik świateł. Oprócz tego panel z włącznikiem CLH (lub regulacją i CLH jeśli nie masz ksenonów). Wystarczy to połączyć i wsio.

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

A jeśli samo CLH to wystarczy tylko MCE i odpowiedni panel z CLH - zadziała to bez lusterka tylko, że zamiast tylko w nocy, będzie się odpalać niezależnie od pory dnia (czyli zawsze gdy otwierasz/zamykasz auto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a model MCE ma też kilka podstawowych wersji? typu J, L, M ? tak jak moduł kierownicy?

MCE J, L, M to akurat wersje z B7. Wszystkie ważniejsze sterowniki występują w kilku opcjach (zwykle LOW i HIGH). Wersje MCE i ich funkcjonalności opisałem w dziale układ elektryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...