Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co Ty masz z nickiem?? :polew: :polew: , któż Cie tak skrzywdził bidaku :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co Ty masz z nickiem?? :polew: :polew: , któż Cie tak skrzywdził bidaku :decayed:

ludzie sie zmieniają - zewnętrznie i wewnętrznie a poza tym to kryzys mamy i cięcia ników były :decayed:

Opublikowano

jakoś mi się to nie widzi , juz miałem Cię na spoty zaprosić :polew: :polew: :tongue4: , mówię ...o jakiś nowy!!!

Opublikowano

dobry państwu- już wróciłem do PL

-mła też przybędzie sie spocić

:gwizdanie:

o cześć a czym wpadniesz(jakim autem) :mysli:

Opublikowano

dobry państwu- już wróciłem do PL

-mła też przybędzie sie spocić

:gwizdanie:

o cześć a czym wpadniesz(jakim autem) :mysli:

Pewnie A4 :polew:
Opublikowano

dobry państwu- już wróciłem do PL

-mła też przybędzie sie spocić

:gwizdanie:

o cześć a czym wpadniesz(jakim autem) :mysli:

Pewnie A4 :polew:

cwaniak a Ty nie podskakuj bo na szkolenie Cię nie wkręce do mnie :gwizdanie:

Opublikowano

be szóstą czy be piątą :decayed::naughty:

Opublikowano

be szóstą czy be piątą :decayed::naughty:

o właśnie :good:

Opublikowano

cwaniak a Ty nie podskakuj bo na szkolenie Cię nie wkręce do mnie :gwizdanie:

Ja nie jestem zainteresowany, ale pamiętaj, że 50% dochodu idzie do mnie za licencję.
Opublikowano

be szóstą czy be piątą :decayed::naughty:

teraz piątą - szósta mam nadzieje że następnym razem jak wróce z SE czyli w kwietniu z pracy to już dojdzie

- jeszcze troszke musze babcią się pomęczyć :wink4:

-nastolatka dochodzi ...... :tongue4:

Opublikowano

cwaniak a Ty nie podskakuj bo na szkolenie Cię nie wkręce do mnie :gwizdanie:

Ja nie jestem zainteresowany, ale pamiętaj, że 50% dochodu idzie do mnie za licencję.

\

przecież to moja firma i ja robie szkolenie wg swojego pomysłu więc zyski całe do mojej kiejdy idą :decayed::tongue4::naughty:

Opublikowano

na spot zabiorę zdjęcia tylko - tutaj nie bede ich wrzucał żeby siary nie robić

Opublikowano

fajnie , fajnie , widziałem na fotkach i zapowiada się ciekawie :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 13:46_________________________________________________wrzucaj :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

cwaniak a Ty nie podskakuj bo na szkolenie Cię nie wkręce do mnie :gwizdanie:

Ja nie jestem zainteresowany, ale pamiętaj, że 50% dochodu idzie do mnie za licencję.

\

przecież to moja firma i ja robie szkolenie wg swojego pomysłu więc zyski całe do mojej kiejdy idą :decayed::tongue4::naughty:

Uważaj, bo koncesję cofnę :cool1:
Opublikowano

nie boję się :evil:

Opublikowano

powiem tak: :kox: :kox:

a teraz powiem co planuje na wiosnę oceń czy będzie git :cool1:

zmiana grila ze zderzakiem chyba będzie trzeba :

72648986dn7.th.jpg

Opublikowano

może grill w wersji black :naughty: , btw i tak jest kox

Opublikowano

może grill w wersji black :naughty: , btw i tak jest kox

no i szyby to w marcu ściemniam tylko nie wiem ile czy 5% czy 20% :mysli: co myślisz ?

Opublikowano

ja tam nie lubię ściemy szyb i nie wiem , musisz się Nowaka zapytać, bo on non stop ściemnia :wink4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.