Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Paweł_poznan i maddasso :kox::good:

będziesz na spocie w niedzielę Paweł?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Paweł_poznan i maddasso :kox::good:

będziesz na spocie w niedzielę Paweł?

wpadne doslownie na chwile

Opublikowano

a już o mnie to się nie zapyta :gwizdanie:

Opublikowano

a już o mnie to się nie zapyta :gwizdanie:

:tongue4: wiem że nie muszę bo i tak będziesz, prawda?[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:32_________________________________________________

Witam Paweł_poznan i maddasso :kox::good:

będziesz na spocie w niedzielę Paweł?

wpadne doslownie na chwile

to będziemy mogli poznać nowego członka spotów poznańskich :decayed:

Opublikowano

a już o mnie to się nie zapyta :gwizdanie:

:tongue4: wiem że nie muszę bo i tak będziesz, prawda?

wyczułaś mnie :tongue4: nie mógłbym opuścić spotu ...nawet ostatnio lekko chory ale byłem :evil:

Opublikowano

a już o mnie to się nie zapyta :gwizdanie:

:tongue4: wiem że nie muszę bo i tak będziesz, prawda?[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:32_________________________________________________

Witam Paweł_poznan i maddasso :kox::good:

będziesz na spocie w niedzielę Paweł?

wpadne doslownie na chwile

to będziemy mogli poznać nowego członka spotów poznańskich :decayed:

mowicie o mnie??

Opublikowano

a już o mnie to się nie zapyta :gwizdanie:

:tongue4: wiem że nie muszę bo i tak będziesz, prawda?

wyczułaś mnie :tongue4: nie mógłbym opuścić spotu ...nawet ostatnio lekko chory ale byłem :evil:

poznaje się ludzi z którymi się przebywa :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:39_________________________________________________

mowicie o mnie??

no ciebie chyba będę mogła poznać bo innych już znam :wink4:

Opublikowano

ale do końca to mnie nie znasz Azunna co?? na potem coś trzeba zostawić :naughty:

Paweł miło będzie Cię poznać :cool1:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:43_________________________________________________

kto mi nagra jakas fajan plytke na trase

a co być i co lubisz? :naughty:

Opublikowano

ale do końca to mnie nie znasz Azunna co?? na potem coś trzeba zostawić :naughty:

Paweł miło będzie Cię poznać :cool1:

Mi tez was Ciebie Adam moze ty mi nagrasz jakies rytmy na trase[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:44_________________________________________________czarne rytmy hip hop a co ja moge lubic

Opublikowano

mogę Ci nagrać ale nie wiem czy będzie podobać Ci się muzyka jaką polecam .... mam w podpisie link więc posłuchaj i powiedz czy może być taki styl :naughty:

Opublikowano

azunia czemu nic niepiszesz podobno jestes spamowiczka czyzby uspiona

Opublikowano

no właśnie Azunna czemu :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

mogę Ci nagrać ale nie wiem czy będzie podobać Ci się muzyka jaką polecam .... mam w podpisie link więc posłuchaj i powiedz czy może być taki styl :naughty:

adam sluchalem juz go kupe razy polskie rege jest spox niemowie ze jestesm jego fanem ale podoba mi sie to zwlaszcza ze jest w polakim wykonaniu poslki hip hop rzadzi

ale moze cos z rytmow zebym niezasnal prze te pare godzin

Opublikowano

cieszę się że Ci się podoba .... :cool1:

Opublikowano

cieszę się że Ci się podoba .... :cool1:

kto? co? :mysli:

ja jestem spammerr ale teraz jeszcze cosik w necie czytam :naughty:

Opublikowano

temat tej piosenki to jest raczej do piatkowego spotkania FRIDEY :drunk::pali: [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:58_________________________________________________a ty Azunia z Kalisza przyjezdrzasz na spoty

Opublikowano

a ty Azunia z Kalisza przyjezdrzasz na spoty

tak, i nie tylko ja, a czemu pytasz?

Opublikowano

a ty Azunia z Kalisza przyjezdrzasz na spoty

tak, i nie tylko ja, a czemu pytasz?

ciekawosc

Opublikowano

z mężem :naughty: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.