Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzindobry !

w kaliszu jeszcze niespalem :gwizdanie: :cool1

:mysli: jak będziesz potrzebował, to mogę polecić jakiś dobry hotel :decayed:

ja bede w kaliszu stacjonował - mam już rezerwacje w orbisie

Siema :hi:

no ciebie chyba będę mogła poznać bo innych już znam :wink4:

my się jeszcze nie znamy :tongue4:

my też się nie znamy, ani Ciebie ani Yelo nie było na spocie jak ja byłem ostatnio,

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam wszystkich w ten słoneczny dzionek :hi:

Opublikowano

Kto chce letnie oponki ?

Znalazłem sobie flgi które lubię ale potrzebuję zimówki.

http://www.allegro.pl/item538992392_audi_5x112_7_5jx17h2_et45_oryginal_okzaja.html

lub

http://www.allegro.pl/item549037309_orginalne_alu_felgi_z_oponami_17_audi_a4_a6.html

zatem te letnie mógłbym oddać w zamian za zimowe w takim samym stanie i równie dobrej firmy ..

muszę kupić zimówki i felgi .. ale to co znajduje to ciągle z letnimi

Musze to zrobić do piątku

?

Opublikowano

dobri weczer :hi:

Opublikowano

siemks :hi:

Opublikowano

co tam dobrego? :naughty:

Opublikowano

a nic , zaraz spadam do znajomych , jutro powrót do wlkp :decayed:

Opublikowano

a nic , zaraz spadam do znajomych , jutro powrót do wlkp :decayed:

bedziesz na spocie?

Opublikowano

no widzę że szefostwo raczyło nas odwiedzić :naughty::kox:

Opublikowano

dzindobry !

w kaliszu jeszcze niespalem :gwizdanie: :cool1

:mysli: jak będziesz potrzebował, to mogę polecić jakiś dobry hotel :decayed:

ja bede w kaliszu stacjonował - mam już rezerwacje w orbisie

uu trzeba było rezerwować Europę bo Orbis nie dość, że c**jowo położony to standard wydaje się gorszy. ale za to masz Piekiełko na dole, zawsze można zejść na balet :P

Opublikowano

bedziesz na spocie?

not 2morrow :confused4:
Opublikowano

bedziesz na spocie?

not 2morrow :confused4:

:cool1::disgust:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:23_________________________________________________

no widzę że szefostwo raczyło nas odwiedzić :naughty::kox:

:naughty::decayed:

Opublikowano

co taki rozmowny dzisiaj :naughty:

Opublikowano

co taki rozmowny dzisiaj :naughty:

:naughty: ma ktos jakies streszczenie, tego co tutaj sie pisalo? :gwizdanie:

Opublikowano

co taki rozmowny dzisiaj :naughty:

:naughty: ma ktos jakies streszczenie, tego co tutaj sie pisalo? :gwizdanie:

a co nie chce sie czytać? :gwizdanie:

Opublikowano

lenistwo wzięło góre :polew: :polew: :hi:

Opublikowano

lenistwo wzięło góre :polew: :polew: :hi:

cześć Wentylek :hi:

Opublikowano

Pepin pogadaj z moim kumplem może pójdzie na wymianę opon, tel 0618770913 Przemek i powołaj się na mnie. Pepin bierzesz DVD na spot??

Czy wypada przyjechać brudnym autem na spota??

Opublikowano

Czy wypada przyjechać brudnym autem na spota??

na pewno nie będziesz sam ... ja mam umyte w czwartek więc nie jest źle ...ale za dobrze też nie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.