Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podłączam się do podziękowań! Byłem pierwszy raz i jestem mile zaskoczony :) miło było Was poznać. Pozdrówki

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Panowie za spotkanko. Prawie nas z Pepinem złapali na Niestachowskiej - stali z suszarką i 10pkt by było jak nic.

Opublikowano

kuredu i pepin nie możecie jeździć beze mnie bo jak punkty zbierać to w większym gronie :)

Opublikowano

może dostaniemy wtedy grupową zniżkę dla klubu??

Opublikowano

siema :hi: jak tam po spocie :cool1:

Opublikowano

Witam :hi:

Dzieki za spota, fajnie było no i mnogo audiczek przyjechało, chyba 17 jak dobrze pamiętam :kox:

Opublikowano

vario ale panie koło zrobiłyśmy :gwizdanie: z pół poznania mi nawi gadała że skęć w prawo :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:27_________________________________________________właściwie to cały - dopiero na antoninku sie zamknęła hyhy

Opublikowano

dzieki za spot :good: frekwencja dopisała 17 aut i oby tak dalej :good:

Opublikowano

Fantastic wywal Tom Toma bo jest do d. i zainstaluj sobie Auto Mapę od 4ki wzwyż. Jak tam moje auto w nocy wyglądało? Nie trzeba było tego Matiza wpuszczać !!!!

Opublikowano

Witam :hi:

Dzieki za spota, fajnie było no i mnogo audiczek przyjechało, chyba 17 jak dobrze pamiętam :kox:

No noooo frekwencja-rewelacja :good:

witam wszystkich po powrocie zdrowa,w jednym kawałku i z dobrym nastrojem..... :> Tylko szkoda,że na spota nie zdążyłam :angry:

..... nie udało się dotrzeć!!!!!!! :ranting1: i to przez sierotę kierowce z jakim musiałam wracać :kwasny:

Opublikowano

no 17 to rewelka , oczywiście czekamy na foty :cool1:

Opublikowano

Fantastic wywal Tom Toma bo jest do d. i zainstaluj sobie Auto Mapę od 4ki wzwyż. Jak tam moje auto w nocy wyglądało? Nie trzeba było tego Matiza wpuszczać !!!!

mój tomtom chodzi dobrze - ten co go urzywałem dzisaij to garmin jakiś dziadoski od kumpla porzyczony, auto super panie- poznawałem po zapachui dymu :decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:50_________________________________________________dziękować za ekorte ze slamsów i za spota, było wery najs

Opublikowano

Pozdro Fantastic :) może kiedyć na A2 się spotkamy :)

Opublikowano

dziekuje wszystkim, za wspolnego spota :hi: jak zawsze :kox:

Opublikowano

Było naprawde ciekawie dziś, DZIEKI za spocika i wyczekuje fotek :cool1:

Opublikowano

wkleiłem fotki :cool1:

Opublikowano

nice :naughty: , teraz mi powiedz kto jest kto?? :wink4::tongue4:

Opublikowano

a za tydzien, w sobote, o 20.oo, w TVN bedzie film, "Be cool" z.... Umą Thurman :rolleyes::cool1:

Opublikowano

nice :naughty: , teraz mi powiedz kto jest kto?? :wink4::tongue4:

sam do końca nie wiem :naughty::polew:

Opublikowano

a za tydzien, w sobote, o 20.oo, w TVN bedzie film, "Be cool" z.... Umą Thurman :rolleyes::cool1:

fajny film bo gra tam boska Christina Millian :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.