Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a za tydzien, w sobote, o 20.oo, w TVN bedzie film, "Be cool" z.... Umą Thurman :rolleyes::cool1:

fajny film bo gra tam boska Christina Millian :naughty:

y tam, wolę Umę :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madas, moja połówka powiedziała, że mnie tam nie było bo mojego face'a nie ma na fotkach a auto to nie dowód, po za tym jedna fotka nie wchodzi.

Musashi dawaj swoje fotki !!!

Opublikowano

co wam sie ta uma truman spodobała tak ? :decayed:

chuda jak nasza szkapa

Opublikowano

Uma to paskudztwo bleah :sick3:

Opublikowano

co wam sie ta uma truman spodobała tak ? :decayed:

chuda jak nasza szkapa

:polew: :polew: :>

Opublikowano

a za tydzien, w sobote, o 20.oo, w TVN bedzie film, "Be cool" z.... Umą Thurman :rolleyes::cool1:

fajny film bo gra tam boska Christina Millian :naughty:

Ive a ty chłopoku bedziesz za tydzień na spocie ??

Opublikowano

Uma ma swój urok :) chociaż blondynek nie lubię !

Opublikowano

Ive a ty chłopoku bedziesz za tydzień na spocie ??

:no::embarrassed:
Opublikowano

Ive a ty chłopoku bedziesz za tydzień na spocie ??

:no::embarrassed:

:mysli: będzie nam ciebie brakować

Opublikowano

Liroya nie ma to trochę smutno, chłopak się od nas izoluje ostatnio, nie ładnie Ive nie ładnie

Opublikowano

Liroya nie ma to trochę smutno, chłopak się od nas izoluje ostatnio, nie ładnie Ive nie ładnie

w sumie to nie dziwie sie też bym wybrał jedną jurną klacz zamiast stada dzikich koni :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:mysli: będzie nam ciebie brakować

dzięki , w sobotę są walentynki i wiesz nie ładnie by to wyglądało , jakbym je spędził na spocie , a nie z dziewczyną :cool1::decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:43_________________________________________________

Liroya nie ma to trochę smutno, chłopak się od nas izoluje ostatnio, nie ładnie Ive nie ładnie

Vario :polew: :polew: :good: , spoko za niedługo się pojawię :naughty:
Opublikowano

Liroya nie ma to trochę smutno, chłopak się od nas izoluje ostatnio, nie ładnie Ive nie ładnie

już nas nie lubi :embarrassed:

Opublikowano

już nas nie lubi :embarrassed:

oj Ty durny, czasami jest dobrze od siebie odpocząć :decayed::tongue4::polew:
Opublikowano

:mysli: będzie nam ciebie brakować

dzięki , w sobotę są walentynki i wiesz nie ładnie by to wyglądało , jakbym je spędził na spocie , a nie z dziewczyną :cool1::decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:43_________________________________________________

Liroya nie ma to trochę smutno, chłopak się od nas izoluje ostatnio, nie ładnie Ive nie ładnie

Vario :polew: :polew: :good: , spoko za niedługo się pojawię :naughty:

walentynki są w sobote a spot w niedziele - dawaj panie przez góry i doliny do nas

Opublikowano

to spot w sobote a nie w niedziele?

Opublikowano

spot w niedzielę :good: Kuredu

Opublikowano

kuredu Ty byłeś na spocie nie obecny albo nie dosłyszałeś, że w niedzielę po stosunkowo udanych Walentynkach :)

Opublikowano

kuredu Ty byłeś na spocie nie obecny albo nie dosłyszałeś, że w niedzielę po stosunkowo udanych Walentynkach :)

:cool1:
Opublikowano

madas dzięki za dowód rzeczowy, zauważyłem na jednej fotce bark i rękę, dlaczego mnie tak obciąłeś ????[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:54_________________________________________________Musashi lub Ive zmieńcie datę następnego spota :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.