Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogladam o duchach :evil: na discovery :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i jak ogólnie udał sie dzisiejszy spocik? dużo osób było??

Opublikowano

bo za tydzień masz szkołe :naughty:

Opublikowano

a co sie stało ze za tydzień jest spot a nie za dwa?? :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

a, taka drobna... manipulacja :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 00:10_________________________________________________

no i jak ogólnie udał sie dzisiejszy spocik? dużo osób było??

masz ci :naughty: mamy rekord :evil:

Opublikowano

a co sie stało ze za tydzień jest spot a nie za dwa?? :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

a, taka drobna... manipulacja :decayed:

bardzo sie ciesze :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

ogladam o duchach :evil: na discovery :kox:

Ty ja też :kox:

no i jak ogólnie udał sie dzisiejszy spocik? dużo osób było??

spot super 17 aut było .... stawiasz karniaka i Ive też :gwizdanie:

Opublikowano

a dlaczemu??

Opublikowano

mlody to i pyta głupio :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

ogladam o duchach :evil: na discovery :kox:

Ty ja też :kox:

:evil:

stawiasz karniaka i Ive też :gwizdanie:

tak jak Nike ladnie wybecalowal :cool1:

Opublikowano

mlody to i pyta głupio :gwizdanie: :evil:

a wiecie co ja właśnie robie? .... pije ceskie pifko :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 00:14_________________________________________________widze że dużo mnie ominęło... :(

Opublikowano

tak jak Nike ladnie wybecalowal :cool1:

noooo i to może nawet 2 setki :evil:

Opublikowano

tak jak Nike ladnie wybecalowal :cool1:

noooo i to może nawet 2 setki :evil:

No nie!! ja od początku mówiłem żeby zmienić termin spotów bo mi nie pasuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale na szczęście ktoś to wreszcie zmienił :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

właśnie o tym pisze Musashi ...cosik się za zmiane terminu należy chociaż po stówce daj :evil:

Opublikowano

właśnie o tym pisze Musashi ...cosik się za zmiane terminu należy chociaż po stówce daj :evil:

po stówce moge dać ale w kieliszku, więc na następny spot proszę MPK przyjechać :>[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 00:20_________________________________________________dobra pany ja spadam spać, do juterka :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

właśnie o tym pisze Musashi ...cosik się za zmiane terminu należy chociaż po stówce daj :evil:

po stówce moge dać ale w kieliszku, więc na następny spot proszę MPK przyjechać :>

nie głupi pomysł ale jak opiszemy frekwencje spotową :mysli: 60 osób 0 aut :mysli:

Opublikowano

Dobra wiadomość dla Tetis. Wskoczyłaś na listę na zlocie :> :good:

Opublikowano

po stówce moge dać ale w kieliszku, więc na następny spot proszę MPK przyjechać :>

nie głupi pomysł ale jak opiszemy frekwencje spotową :mysli: 60 osób 0 aut :mysli:

60 osób, jeden autobus. pozatym, jak nim wjedziemy na parking :cool1:

Opublikowano

Dobra wiadomość dla Tetis. Wskoczyłaś na listę na zlocie :> :good:

widziałem właśnie :good: będzie zadowolona :)

Opublikowano

nie głupi pomysł ale jak opiszemy frekwencje spotową :mysli: 60 osób 0 aut :mysli:

Nie, jeden samochód na 4 spotowiczów, z których jeden nie pije :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

nie głupi pomysł ale jak opiszemy frekwencje spotową :mysli: 60 osób 0 aut :mysli:

Nie, jeden samochód na 4 spotowiczów, z których jeden nie pije :gwizdanie: :wink4:

nie przejdzie z tymi pijokomi :evil::tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.