Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madas i niesmaily :polew: nawet jak ktos Cie nie zna to na pewno tak nie powie... ;)

Michu ja Ci dam na dupe pasem :naughty::evil::kox:

i znow podteksty? :cool1::decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 14:11_________________________________________________

jak sjemasz IVE ?

szkoda że nie wiedziałem wcześniej w jakiej firmie pracujesz bo maty kupowałem

jakie maty?? :cool1:

chciałeś asfaltem, podwozie zakonserwować? :cool1:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 14:17_________________________________________________

pifko ;) jutro zdegustuje i zdam relacje

jakież? :mysli::cool1:

z krainy kwitnacej wisni :gwizdanie:

,że niby Sake? :mysli:

Opublikowano

no ja już po spacerku :kox:

Opublikowano

a ja na milej kawce bylem, sluzbowo i towarzysko :)

Opublikowano

a ja na milej kawce bylem, sluzbowo i towarzysko :)

:naughty::kox: :kox:

Opublikowano

i znów cisza :mysli:

Opublikowano

Hejka :papa:

I widzisz Tetis - w końcu się doczekałaś :decayed: I przy okazji sprawisz, że będę musiał się pojawić w pięknym mieście Poznaniu :wink4: pomimo obietnicy, którą sobie dałem :klamie:, że do Poznania pojadę dopiero wtedy, gdy mi A2 do Warszawy zbudują :pleasantry:

:polew: :polew:

wywalimy kogoś z Warszawy albo Krakowa i jedziesz ....tylko ciiii :gwizdanie:

Z warszawy to może nie koniecznie :acute: , bo już i tak skład mocno przetrzebiło :no4:

Opublikowano

ok z Warszawy nie i z krakowa też nie, bo KUREDU już jest na liście :naughty::kox:

Opublikowano

Mala poprawka:

15 lutego, nie 15 luty.. :)

Poprawna Polszczyzna zrodlem sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym.. :hi:

a ty co? Pani od polskiego? :cool1:

Trzeba dbac o poprawnosc jezyka.. :cool1:

Opublikowano

Mala poprawka:

15 lutego, nie 15 luty.. :)

Poprawna Polszczyzna zrodlem sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym.. :hi:

a ty co? Pani od polskiego? :cool1:

Trzeba dbac o poprawnosc jezyka.. :cool1:

zgadzam się z JEZUSEM :good: ale czasem sam pewnie byka walne :evil: jestem umysł ściśnięty :decayed:

Opublikowano

co porabiacie że tu taka cisza? :)

Opublikowano

co porabiacie że tu taka cisza? :)

czemu cisza :mysli: przecież piszemy :naughty: ja sobie klatę ćwiczę teraz :kox:

Opublikowano

Madas masz zapał do tego ćwiczenia - ja ostatni raz na silowni byłem 5lat temu na 2 roku studiów. Obiecuje sobie że zaczne chodzić ale jakoś mi nie wychodzi i od ostatniego roku przytyłem 12kg.Ale samar mi się coraz większy robi i trza coś z tym zrobić.

Opublikowano

Madas masz zapał do tego ćwiczenia - ja ostatni raz na silowni byłem 5lat temu na 2 roku studiów. Obiecuje sobie że zaczne chodzić ale jakoś mi nie wychodzi i od ostatniego roku przytyłem 12kg.Ale samar mi się coraz większy robi i trza coś z tym zrobić.

Kuredu zawsze miałem silną wolę jak zacząłem z 8-9 lat temu tak do dzisiaj ćwicze .... lepiej się czuje jeszcze do dwa lata wstecz dodatkowo 2 razy w tyg trening boksersko- bijatykowy .... ale karkiem to nigdy nie chciałbym być :sick3:

Opublikowano

trening bokserski ale na ulicy :gwizdanie:

Opublikowano

trening bokserski ale na ulicy :gwizdanie:

kiedyś się zdarzało ale teraz nie ma opcji chyba że za rodzinę i za Klub.A4 :naughty:

Opublikowano

kiedyś się zdarzało ale teraz nie ma opcji chyba że za rodzinę i za Klub.A4 :naughty:

i mnie też obroń , przed złym wujkiem Musaszim :przebiegly::decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 16:49_________________________________________________Kuredu :good::naughty:
Opublikowano

trening bokserski ale na ulicy :gwizdanie:

kiedyś się zdarzało ale teraz nie ma opcji chyba że za rodzinę i za Klub.A4 :naughty:

:good: :oklaski:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 16:51_________________________________________________

i mnie też obroń , przed złym wujkiem Musaszim :przebiegly: :decayed

nie jest wcale taki zły :rolleyes:

Opublikowano

oki to od dziś cwiczymy równolegle - pisz jak bedziesz zaczynał to i ja bede w domu cwiczył, mam dwie hantle po 2,5kg to troche przyszaleje na bicepsy :polew:

Opublikowano

kiedyś się zdarzało ale teraz nie ma opcji chyba że za rodzinę i za Klub.A4 :naughty:

i mnie też obroń , przed złym wujkiem Musaszim :przebiegly::decayed:

ja tam, wyrywny nie jestem, no chyba, że się należy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.