Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj 1 dzień od 1,5miesiąca w pracy i co ??? , nuda :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj 1 dzień od 1,5miesiąca w pracy i co ??? , nuda :decayed:

nie nuda tylko luz :wink4:

Opublikowano

ja dzisiaj 1 dzień od 1,5miesiąca w pracy i co ??? , nuda :decayed:

musisz ponownie wolne sobie zrobic :naughty::kox:

Opublikowano

no to się właśnie dowiedziałem ze jadę na zlot do bukowiny. dzięki Panowie za pomoc - widzę że wasze macki sięgają o wiele dalej niż się mówi na mieście :gwizdanie:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

pifko ;) jutro zdegustuje i zdam relacje

jakież? :mysli::cool1:

z krainy kwitnacej wisni :gwizdanie:

to sie niezle prowadzasz jak dopiero wrociles

Ty widze ze nie byles lepszy :cool1:

Opublikowano

i jak nike21 piwko smakowało?[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 12:57_________________________________________________to fajnie że jedziesz na zlot kuredu jednak nie jestem zachwycona że jedzie tetis

Opublikowano

Mala poprawka:

15 lutego, nie 15 luty.. :)

Poprawna Polszczyzna zrodlem sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym.. :hi:

Opublikowano

dzisiaj po poludniu dopier wypije... wczoraj o 2 w nocy marzylem juz tylko o wyrku :decayed:

Opublikowano

dzisiaj po poludniu dopier wypije... wczoraj o 2 w nocy marzylem juz tylko o wyrku :decayed:

ok :good:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 13:05_________________________________________________co tak wszyscy czytają a nikt nie pisze?!

Opublikowano

i jak nike21 piwko smakowało?[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 12:57_________________________________________________to fajnie że jedziesz na zlot kuredu jednak nie jestem zachwycona że jedzie tetis

ja też się bardzo cieszę :>

Opublikowano

a bo nieśmiały jestem i nie wiem co pisać :rolleyes:

Opublikowano

madas i niesmaily :polew: nawet jak ktos Cie nie zna to na pewno tak nie powie... ;)

Opublikowano

madas i niesmaily :polew: nawet jak ktos Cie nie zna to na pewno tak nie powie... ;)

Michu ja Ci dam na dupe pasem :naughty::evil::kox:

Opublikowano

a bo nieśmiały jestem i nie wiem co pisać :rolleyes:

:laghing2: :nabijasie: dobre sobie :wink4:
Opublikowano

a bo nieśmiały jestem i nie wiem co pisać :rolleyes:

:laghing2: :nabijasie: dobre sobie :wink4:

a Wy co... :mysli: umówiliście się... :mysli::shocked:

śmiejcie się ale zanim napisałem tu pierwszego posta minęło sporo czasu(2 miesiące) bo wstydziłem się .... :evil:

Opublikowano

madas i niesmaily :polew: nawet jak ktos Cie nie zna to na pewno tak nie powie... ;)

Michu ja Ci dam na dupe pasem :naughty::evil::kox:

straszysz czy obiecujesz? :cool1:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 13:29_________________________________________________

a bo nieśmiały jestem i nie wiem co pisać :rolleyes:

:laghing2: :nabijasie: dobre sobie :wink4:

a Wy co... :mysli: umówiliście się... :mysli::shocked:

śmiejcie się ale zanim napisałem tu pierwszego posta minęło sporo czasu(2 miesiące) bo wstydziłem się .... :evil:

Adam wstyd to krasc i z d.u.p.y spasc... :gwizdanie:

Opublikowano

idę z rodziną na spacer ... bo się śmiejecie ze mnie :embarrassed::polew: Wam też polecam bo pogoda naprawdę piękna :good:

Opublikowano

ja juz dzisiaj zrobilem 150 km trasy i zaraz jade do miasta wiec skorzystam z wiosennej aury... a Ty se focha nie strzelaj :polew:

Opublikowano

idę z rodziną na spacer ... bo się śmiejecie ze mnie :embarrassed::polew: Wam też polecam bo pogoda naprawdę piękna :good:

w kaliszu średnio na jeża z pogodą :decayed:

Opublikowano

Mala poprawka:

15 lutego, nie 15 luty.. :)

Poprawna Polszczyzna zrodlem sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym.. :hi:

a ty co? Pani od polskiego? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.