Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

termin ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do ustalenia, każdy weekend do końca marca. wpisz jaki Ci pasuje :)

Opublikowano

chyba nie ma konkretnego terminu z tego co jest w info ....głównie chodzi o weekendy ... można byłoby zorganizować to w grupie ....

Opublikowano

24 marca do 15 kwietnia bo tylko wtedy będe w domu

więc mi pasuje 28-29 marca

Opublikowano

właśnie o to mi chodzi, wybierzemy termin, w którym przyjedzie najwięcej osób. obgadajcie na spocie bo zabawa jest przednia, a taka oferta może się nie powtórzyć...

Opublikowano

24 marca do 15 kwietnia bo tylko wtedy będe w domu

może pogadamy o tym na spocie niedzielnym bo sam jestem ciekaw takiej zabawy w paintball :mysli:

Opublikowano

oooo możemy ustalić na spocie - bedzie najlepiej dla wszystkich którzy będą na spocie :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:04_________________________________________________

24 marca do 15 kwietnia bo tylko wtedy będe w domu

może pogadamy o tym na spocie niedzielnym bo sam jestem ciekaw takiej zabawy w paintball :mysli:

madas znając ciebie (krótko co prawda) to będziesz wszystkich powynaszczelał :decayed:

Opublikowano

Proponuję dyskutować o paintballu w tamtym temacie, dla osób tym zainteresowanych a nie czytających w całości SP (o co niełatwo) będzie to duża wygoda :)

Opublikowano

Proponuję dyskutować o paintballu w tamtym temacie, dla osób tym zainteresowanych a nie czytających w całości SP (o co niełatwo) będzie to duża wygoda :)

Ta napewno witaj Yelo ale ja bym sobie postrzelal

Opublikowano

Ja już brałem udział w poprzednich edycjach i można będzie na mnie liczyć :decayed:

Opublikowano

ja mam strita i w nikogo nie trafię :polew:

Opublikowano

ja mam strita i w nikogo nie trafię :polew:

dlatego my bedziemy strzelac do Ciebie :evil::cool1:

Opublikowano

ja mam strita i w nikogo nie trafię :polew:

dlatego my bedziemy strzelac do Ciebie :evil::cool1:

czemu nie :mysli: aaa też macie strita :decayed::tongue4:

Opublikowano

ja jestem ślepy jak kret - człowiek sie starzeje, wzrok traci, chodzić nie może

też bym se poszczelał hyhy

Opublikowano

kurcze tylko to wszystko jest w tym samym czasie co zlot :mysli:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:38_________________________________________________może jakoś przed zlotem trzebaby się zgadać :mysli:

Opublikowano

ja mam strita i w nikogo nie trafię :polew:

dlatego my bedziemy strzelac do Ciebie :evil::cool1:

czemu nie :mysli: aaa też macie strita :decayed::tongue4:

Mnie bedzie z kolei łatwiej trafic

Dobra ja spadam spac bo od niedzieli spalem 4 godziny a jestem zdeptany po trasie a jutro wstaje o 4 dobrej nocy all

Opublikowano

kurcze tylko to wszystko jest w tym samym czasie co zlot :mysli:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:38_________________________________________________może jakoś przed zlotem trzebaby się zgadać :mysli:

a skąd wiesz że zlot akurat będzie - a nie miałbyć przesunięty na za 3 tygodnie ??

tak coś mi sie obiło o uszy

Opublikowano

dobranoc Paweł :hi:

ale zlot ogólnopolski będzie 20.03 a spot jest za tydzień a potem to się ustali :wink4:

Opublikowano

potrenujemy i pojedziemy z misja :cool1: :cool1:

Opublikowano

potrenujemy i pojedziemy z misja :cool1: :cool1:

:evil: no zdało by się :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.