Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrenujemy i pojedziemy z misja :cool1: :cool1:

:evil: no zdało by się :gwizdanie:

:evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuredu dostałeś liste na PW ??

Opublikowano

Kuredu dostałeś liste na PW ??

si claro senior madas

Opublikowano

jest tu kto?

Opublikowano

teraz mam teleofny do wszystkich i bede wam puszczał dzwonki o 4 w nocy :tongue4:

Opublikowano

ni ma :gwizdanie:

Opublikowano

teraz mam teleofny do wszystkich i bede wam puszczał dzwonki o 4 w nocy :tongue4:

to lepiej miej AC na to B8 :evil:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:00_________________________________________________nikuś słyszałem że w walentynki sie razem bawimy :gwizdanie:

Opublikowano

taa? gdzie? Ty tez idziesz z Krissem? :mysli:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:01_________________________________________________ja to bym do areny poszedl ale nie ma floty :confused4:

Opublikowano

no lece z Krissem i słyszałem że też może sie wybierzesz :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

teraz mam teleofny do wszystkich i bede wam puszczał dzwonki o 4 w nocy :tongue4:

to lepiej miej AC na to B8 :evil:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:00_________________________________________________nikuś słyszałem że w walentynki sie razem bawimy :gwizdanie:

tylko spokojnie chłopoki :evil: bo spot w niedziele ....mlody specjalnie dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

moze fajne niunie beda... :naughty: niewykluczone ze tez tam bede :cool1:

Opublikowano

teraz mam teleofny do wszystkich i bede wam puszczał dzwonki o 4 w nocy :tongue4:

to lepiej miej AC na to B8 :evil:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:00_________________________________________________nikuś słyszałem że w walentynki sie razem bawimy :gwizdanie:

to nie łatwiej było napisać na wyjazd do bukowiny: nike + młody. nic nie mówiliście że ten tego, ale skoro Maciej ofiacjalnie pisze że walentynki razem spedzacie to...

Opublikowano

teraz mam teleofny do wszystkich i bede wam puszczał dzwonki o 4 w nocy :tongue4:

to lepiej miej AC na to B8 :evil:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:00_________________________________________________nikuś słyszałem że w walentynki sie razem bawimy :gwizdanie:

to nie łatwiej było napisać na wyjazd do bukowiny: nike + młody. nic nie mówiliście że ten tego, ale skoro Maciej ofiacjalnie pisze że walentynki razem spedzacie to...

a Ty bartek odrazu taki zazdrosny nie bądź, Nikuś jest duży starczy i do Ciebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tam nic do teges nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

tylko jak ma być trójkąt to ja ostatni musze być bo po mnie nie trzaba poprawiać :polew: :polew:

Opublikowano

tylko jak ma być trójkąt to ja ostatni musze być bo po mnie nie trzaba poprawiać :polew: :polew:

k**** moja żona jak to poczyta to zabroni mi na forum siedzieć :shocked::polew::evil:

Opublikowano

ja tam nic do teges nie mam :gwizdanie:

O!! Sam spamowicz nr 1 sie pojawił :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

a slyszales ze trza sie odstrzelic w koszule? :cool1:

Opublikowano

tylko jak ma być trójkąt to ja ostatni musze być bo po mnie nie trzaba poprawiać :polew: :polew:

Kuredu musze Ci nadać klubowy Tytuł: zboczeniec nr 1

Opublikowano

tylko jak ma być trójkąt to ja ostatni musze być bo po mnie nie trzaba poprawiać :polew: :polew:

k**** moja żona jak to poczyta to zabroni mi na forum siedzieć :shocked::polew::evil:

dlatego moja ma łańcuch tylko z kuchni do łazienki i do przedpokoju, do pokoju już nie sięga więc do kompa nie podejdzie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.