Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Azunia mam nadzieję, że wyłapałaś podziękowania :) ?????

??? jakie? bo ja nic nie wiem :mysli:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 23:12_________________________________________________

Azunia mam nadzieję, że wyłapałaś podziękowania :) ?????

tak, znalazłam już :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no czytać a nie gadać :tongue4:

Opublikowano

no czytać a nie gadać :tongue4:

:mysli:

Opublikowano

Mili Państwo ja spadam bo od rana ARBEIT mnie czeka. Do usłyszenia. Musashi whiskacz już załatwiony, jak by co to PW.

Pozdro

Opublikowano

no czytać a nie gadać :tongue4:

:mysli:

kurde miało być na odwrót :mysli::tongue4:

Opublikowano

madas idź już spać bo będziesz miał ciche dni tak jak ja :)

Opublikowano

madas idź już spać bo będziesz miał ciche dni tak jak ja :)

spoko moja żonka pod tym względem jest bardzo kox :kox: cieszy się że mam taką pasję zamiast jak kiedyś chodzić na miasto i głupoty w głowie :gwizdanie:

Opublikowano

madas idź już spać bo będziesz miał ciche dni tak jak ja :)

spoko moja żonka pod tym względem jest bardzo kox :kox: cieszy się że mam taką pasję zamiast jak kiedyś chodzić na miasto i głupoty w głowie :gwizdanie:

:decayed::cool1:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 23:47_________________________________________________

no czytać a nie gadać :tongue4:

:mysli:

kurde miało być na odwrót :mysli::tongue4:

nawet nieswiadomie, obracasz kota ogonem :polew:

Opublikowano

a Ty znowu się sadzisz i guza szukasz :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano

a Ty znowu się sadzisz i guza szukasz :naughty::decayed::tongue4:

no :gwizdanie: jestem wojownikiem :cool1:

Opublikowano

a Ty znowu się sadzisz i guza szukasz :naughty::decayed::tongue4:

no :gwizdanie: jestem wojownikiem :cool1:

bo Ci Julki nie podrzucę z pakietem jak mnie potniesz :gwizdanie: :evil:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

ooooo narciarz wrócił .... Tetis Cię widziała w czechach wczoraj w Karolinie czy coś takiego ...miałeś ujebane auto :evil:

Opublikowano

zawsze mam ujeb...ne auto :evil:

ja ją wczoraj wieczorem widziałem na mieście, była z koleżanką i jakimś kolesiem :)

Opublikowano

madas idź już spać bo będziesz miał ciche dni tak jak ja :)

spoko moja żonka pod tym względem jest bardzo kox :kox: cieszy się że mam taką pasję zamiast jak kiedyś chodzić na miasto i głupoty w głowie :gwizdanie:

nie ma to jak hobby z przyjemnością pogodzić :P

VArio .. arbait to już czekał od dzisiaj .. do 6am na straży trzeba stać ;)

Opublikowano

a więc powiem Ci że nigdy wiecej w polskie góry na narty, około 40 km za szklarską, jest Rokietnica Nad Jezioru, 22km szlaków narciarskich, poprostu super :)

Opublikowano

zawsze mam ujeb...ne auto :evil:

ja ją wczoraj wieczorem widziałem na mieście, była z koleżanką i jakimś kolesiem :)

a no była i to z takim co jeździ jak ciapa i przez to nie zdążyła na spot :gwizdanie:

Opublikowano

zawsze mam ujeb...ne auto :evil:

ja ją wczoraj wieczorem widziałem na mieście, była z koleżanką i jakimś kolesiem :)

a no była i to z takim co jeździ jak ciapa i przez to nie zdążyła na spot :gwizdanie:

hehe no to przykre :)

Opublikowano

e tam za tydzień wpadnie .... Ty chyba też co ??

Opublikowano

dla mnie trasa była też fatalna bo nie wziąłem swojego CB tylko kumpla i co chwila jakieś szumy, zakłócenia, że mnie kur**ca brała... ale bez punktów jestem z powrotem :)[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 00:08_________________________________________________

e tam z tydzień wpadnie .... Ty chyba też co ??

a co sie stało ze za tydzień jest spot a nie za dwa?? :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.