Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co Pepin taki przestraszony na tych fotach , pewnie nawywijał nieźle :sex: , na tej delegacji i teraz się boi :dziura:,że go szukają :bag:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madas dzięki za dowód rzeczowy, zauważyłem na jednej fotce bark i rękę, dlaczego mnie tak obciąłeś ????

aj bo sam nie wiem coś ręka mi zadrżała :evil::tongue4:

Opublikowano

madas następnym razem przed pstrykaniem weź kielicha jakiegoś, z Tobą pewnie jak z chirurgiem hihihi

Opublikowano

madas następnym razem przed pstrykaniem weź kielicha jakiegoś, z Tobą pewnie jak z chirurgiem hihihi

nie pije :evil:

pamiętaj o żonie na następny spot :)

Opublikowano

Zapomniałem powiedzieć, że jak z fantastikiem wyjeżdżaliśmy to stało z 10 A3 na tym samym poziomie, pewnie też spotowali.[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 22:12_________________________________________________madas, pewnie sama żona będzie bo dzieci sprzedajemy do teściów :evil: no chyba, ze je odbierzemy przed spotem.

Opublikowano

Zapomniałem powiedzieć, że jak z fantastikiem wyjeżdżaliśmy to stało z 10 A3 na tym samym poziomie, pewnie też spotowali.

tak się składa że z Musashim mieliśmy okazję być na tym spocie ...bo mało nam było :evil:

Opublikowano

I jakie wrażenia? Zaprosiliście ich do wspólnego spotowania z nami?

Opublikowano

tak się składa że z Musashim mieliśmy okazję być na tym spocie ...bo mało nam było :evil:

może spot integracyjny :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

I jakie wrażenia? Zaprosiliście ich do wspólnego spotowania z nami?

naturalnie .... może nie w przyszłym tygodniu ale za 3 tyg coś wymyślimy dwóch z nich jest u nas na forum i kojarzą Piechola ....

Opublikowano

Miałem to na myśli :) Krakowiacy albo warszawiacy pewnie by frekwencji pozazdrościli :evil:

Opublikowano

będzie :kox: jak frekwencja będzie na poziomie 20- 23 aut ....

Opublikowano

będzie :kox: jak frekwencja będzie na poziomie 20- 23 aut ....

na luzaku już za niedługo :kox::naughty:
Opublikowano

dzieki za spot :good: frekwencja dopisała 17 aut i oby tak dalej :good:

No, no :gwizdanie:, Gratuluję :oklaski: Wielkopolska rośnie w siłę :kox:

y tam, wolę Umę :cool1:

:good::thumbup:

Widzę, ze mamy podobne gusta Musashi :naughty::decayed:

tak się składa że z Musashim mieliśmy okazję być na tym spocie ...bo mało nam było :evil:

może spot integracyjny :gwizdanie: :cool1:

To jest dokonały pomysł. :good: Myśmy coś takiego w Warszawie z A3 Club pl przerabiali :>

Było w sumie grubo ponad 50 samochodów :kox:

Opublikowano

będzie :kox: jak frekwencja będzie na poziomie 20- 23 aut ....

na luzaku już za niedługo :kox::naughty:

Ty lepiej myśl o chacie w Poznaniu ...Musashi Ci pomoże i myśle że dużej prowizji nie zedrze :evil::tongue4:

Opublikowano

Miałem to na myśli :) Krakowiacy albo warszawiacy pewnie by frekwencji pozazdrościli :evil:

Do średniej warszawskiej jeszcze paru :a4fan: brakuje :wink4:

Opublikowano

witaj SULI :hi:

Opublikowano

Wawa większa od Poznania :) drogi macie kiepskie i moim poduszkowcem non stop slalomem jechałem drżąc o podwozie :) za to spalanie mnie zdziwiło 5,7 bez korków :) a śródmieście całkiem ładne macie Panie Suli :)

Opublikowano

Suli , Ragga mi się skarżył , że jego pasję TDi , popsułeś 1 wycieczką S4 :polew: :polew: , ehhh kumple są niezastąpieni w obraniu słusznej drogi życia!! :decayed::naughty:

Opublikowano

Cześć wszystkim :hi: Tak się wciąłem :gwizdanie: :wink4:

Wawa większa od Poznania :) drogi macie kiepskie i moim poduszkowcem non stop slalomem jechałem drżąc o podwozie :) za to spalanie mnie zdziwiło 5,7 bez korków :) a śródmieście całkiem ładne macie Panie Suli :)

To prawda - drogi Ci u nas fatalne :disgust: I na dodatek ciężko cokolwiek nowego zbudować bo ludek bardzo protestujący jest :angry::thumbdown:

Suli , Ragga mi się skarżył , że jego pasję TDi , popsułeś 1 wycieczką S4 :polew: :polew: , ehhh kumple są niezastąpieni w obraniu słusznej drogi życia!! :decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

CTV w TVN Turbo się pokazał hihi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.