Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc

cześć :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale rozmowa wam sie posuwa do przodu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale rozmowa wam sie posuwa do przodu :polew: :polew: :polew:

tak jak na sankach w lato :naughty::kox::polew:

Opublikowano

jak tam adam byles w rajchu

byłem o 13 wróciłem ... nawet jeszcze nie spałem ...ale nie opłaca się już więc czekam do wieczora :cool1:

Opublikowano

jak tam adam byles w rajchu

byłem o 13 wróciłem ... nawet jeszcze nie spałem ...ale nie opłaca się już więc czekam do wieczora :cool1:

ja wyszedlem o 5 i dopiero co wrocilem a daleko jechales i co jak trasa smiało mozna leciec

Opublikowano

ja leciałem do Frankfurtu po towar, więc blisko ale droga ok :good:

Opublikowano

no ja mam 1000 km po polskich trasach więc od szyb w dół lakieru nie widać

Opublikowano

Czy wypada przyjechać brudnym autem na spota??

nie wypada.. :gwizdanie: dzisiaj umylem auto.... :cool1:

:decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:26_________________________________________________

ale rozmowa wam sie posuwa do przodu :polew: :polew: :polew:

tak jak na sankach w lato :naughty::kox::polew:

dla chcacego, nic trudnego :cool1:

Opublikowano

no ja mam 1000 km po polskich trasach więc od szyb w dół lakieru nie widać

to może być niezłe zjawisko :naughty::evil:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:31_________________________________________________Marcin auto umyłeś :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

musashi napisalem do ciebie maila niewiem czy dostales pytalem o mapy do navigacji na dx czy moze posiadasz

Opublikowano

Marcin auto umyłeś :shocked: :shocked: :shocked:

zajelo mi to 15 minut :cool1:

teraz bede sie smial z tych ktorzy maja brudny :sarcastic:

[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:36_________________________________________________

musashi napisalem do ciebie maila niewiem czy dostales pytalem o mapy do navigacji na dx czy moze posiadasz

PW czy mail? :mysli:

Opublikowano

aha mam do was pytanie bo dzisiaj wyciagalem lampy i zmianialem zarowki xenonowe i teraz caly czas pokazuje mi sie infromacj od poziomowania [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:36_________________________________________________

Marcin auto umyłeś :shocked: :shocked: :shocked:

zajelo mi to 15 minut :cool1:

teraz bede sie smial z tych ktorzy maja brudny :sarcastic:

[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:36_________________________________________________

musashi napisalem do ciebie maila niewiem czy dostales pytalem o mapy do navigacji na dx czy moze posiadasz

PW czy mail? :mysli:

no wlasnie tego niewiem bo w sumie napisalem juz do kilku osob i jeszcze mi nikt nic nieodpisal moze cos zle zrobilem ale kopie przychodza mi na maila

Opublikowano

objechałem pół Poznania i kolejki do myjni były jak za komunę za papierem toaletowym, dzisiaj odpuściłem, może jutro się uda

Opublikowano

aha mam do was pytanie bo dzisiaj wyciagalem lampy i zmianialem zarowki xenonowe i teraz caly czas pokazuje mi sie infromacj od poziomowania

trzeba przeprowadzic adaptacje

Opublikowano

aha mam do was pytanie bo dzisiaj wyciagalem lampy i zmianialem zarowki xenonowe i teraz caly czas pokazuje mi sie infromacj od poziomowania

trzeba przeprowadzic adaptacje

tzn podłaczyc vaga czy jak bo w sumie pierwszy raz mi cos takiego sie pokazalo a wyciagalem juz lampy

Opublikowano

trzeba przeprowadzic adaptacje

tzn podłaczyc vaga

mhm :cool1:

Opublikowano

trzeba przeprowadzic adaptacje

tzn podłaczyc vaga

mhm :cool1:

niemam pojecia o co ci chodzi z ta adaptacja

Opublikowano

objechałem pół Poznania i kolejki do myjni były jak za komunę za papierem toaletowym, dzisiaj odpuściłem, może jutro się uda

czekałem godzine :disgust: [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:49_________________________________________________

trzeba przeprowadzic adaptacje

tzn podłaczyc vaga

mhm :cool1:

niemam pojecia o co ci chodzi z ta adaptacja

VAG-a trzeba podłączyć i przeprowadzic poziomowanie.

Opublikowano

objechałem pół Poznania i kolejki do myjni były jak za komunę za papierem toaletowym, dzisiaj odpuściłem, może jutro się uda

czekałem godzine :disgust: [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:49_________________________________________________

trzeba przeprowadzic adaptacje

tzn podłaczyc vaga

mhm :cool1:

niemam pojecia o co ci chodzi z ta adaptacja

VAG-a trzeba podłączyć i przeprowadzic poziomowanie.

tzn tak jak mowilem i zawsze sie to robi po wymianie zarowek??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.