Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemasz wodzu :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musashi pytasz o wartości po modzie czy o spalanie ???

Opublikowano

Musashi pytasz o wartości po modzie czy o spalanie ???

wartosci spalania przed i po modzie :naughty:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 22:18_________________________________________________

siemasz wodzu :>

:drinks:

Opublikowano

Hmm, no więc, przed modem Kalisz-Poznań-Kalisz 5,8-6,3 a teraz 5,2-5,5 L/100 km. Miasto tj. Metalowców do zjazdu z obwodnicy na Wrześnię przed modem 7 a teraz 6-6,1. Kto zna Kalisz to wiadomo jak się jedzie od Górnośląskiej do tego zjazdu, 1, 2, stop, 1, 2, stop a potem max 70 km/h. Mam nadzieję, że jasno napisałem :)

Pozdro

Opublikowano

Hmm, no więc, przed modem Kalisz-Poznań-Kalisz 5,8-6,3 a teraz 5,2-5,5 L/100 km. Miasto tj. Metalowców do zjazdu z obwodnicy na Wrześnię przed modem 7 a teraz 6-6,1. Kto zna Kalisz to wiadomo jak się jedzie od Górnośląskiej do tego zjazdu, 1, 2, stop, 1, 2, stop a potem max 70 km/h. Mam nadzieję, że jasno napisałem :)

Pozdro

no to mam banana

Opublikowano

Ale chyba twój banan nie jest większy od mojego co?? :banan:

Opublikowano

Ale chyba twój banan nie jest większy od mojego co?? :banan:

na razie jeszcze nie. :cool1:

Opublikowano

197e551df262ea7f.jpg

Przy tej średniej przed modem 9,2 L/100 Konin-Stryków nie schodziłem poniżej 180 km/h :evil:

Opublikowano

nurtuje mnie czy 2.0 tdi nie pali wiecej niz 1,9 tdi stad pytania.

Opublikowano

pepina bedzie tylko polowa, ciekawe prawa czy lewa :hahaha:

a może przód albo tył :gwizdanie:

Opublikowano

pepina bedzie tylko polowa, ciekawe prawa czy lewa :hahaha:

a może przód albo tył :gwizdanie:

jest jescze opcja gora dol :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 03:04_________________________________________________poniewaz jak narazie na liscie spotowej sa jak narazie tylko cale 3 osoby i polowa pepina :decayed:

1. Musashi

2. Qtper

3. Iverson

4. Pepin 50%

co sadzicie o spocie w sobote?

moze bedzie wiecej chetnych? :cool1:

Opublikowano

Mi sobota odpada bo na torze Poznań jest ostatnia eliminacja Drifting Cup. A co do niedzieli jak już to po F1. Tj. mam nadzieję, że się wyrwę.

pozdro

Opublikowano

4. Pawlik79 - niedziela po f1 i nie biorę udziału w gokartach.

Opublikowano

no właśnie co sądzicie o sobocie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wypadam, autko w końcu u blacharza i lakiernika. Pepin jak się mają fotki z ostatniego spota w King Crossie? Waham się czy pomalować jeszcze dodatkowo dolne plastiki w kolor nadwozia co radzicie? 1k zł za taką usługe... Do końca tygodnia muszę dać znać.

Opublikowano

Ja wypadam, autko w końcu u blacharza i lakiernika. Pepin jak się mają fotki z ostatniego spota w King Crossie? Waham się czy pomalować jeszcze dodatkowo dolne plastiki w kolor nadwozia co radzicie? 1k zł za taką usługe... Do końca tygodnia muszę dać znać.

gdzie robisz? za ile?

zalezy od gustu, ja swoje pozostawilem bz.

Opublikowano

coś słabo z tymi gokartami będzie :gwizdanie:

Opublikowano

niom, :polew: na malte pojedziemy czterokołowcami sie pościgać z napędem nożnym

Opublikowano

to byłby kox :polew:

Opublikowano

to jest myśl :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.