Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na spocik rowniez chetnie wpadne, oczywiscie po F1, ale na gokarty sie nie pisze...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wypadam, autko w końcu u blacharza i lakiernika. Pepin jak się mają fotki z ostatniego spota w King Crossie? Waham się czy pomalować jeszcze dodatkowo dolne plastiki w kolor nadwozia co radzicie? 1k zł za taką usługe... Do końca tygodnia muszę dać znać.

gdzie robisz? za ile?

zalezy od gustu, ja swoje pozostawilem bz.

'

Robie autko u znajomego mojego kuzyna. W warsztacie z Twojego polecenia, byłem rozmawiałem, ale czekałbym troszkę, bo samochodów mają "jak mrówków" ze 20, może nawet 30! Poza tym oni lakiernictwo gdzieś pod-zlecają, i tam też niewiadomo jak z terminami. Tu gdzie go robie mają kompleksową obsługę i również spore doświadczenie, no i dobrą opinie. Co do ceny to oba warsztaty podobnie. Koszt blacharki + rama 1500zł, lakiernik 1500zł (błotniki, klapa, zderzak i dno bagażnika). No i 1000zł plastiki dolne, jak juz to juz, wyjade przynajmniej modelem 2004! Niby taki mały wgniotek, a uzbierało się 4k, no ale zakup całego autka był na tyle atrakcyjny, ze az tak zle to nie wypada.

edit:

zapomiałem o częsciach - klapa 300zł, zderzak 150zł i rama plastikowa na cały bagażnik - 130 zł (nówka z ASO :) )

Opublikowano

no to git. oby zrobili porzadnie.

odzyskalem znow mozliwosci diagnostyczne :cool1:

Opublikowano
odzyskalem znow mozliwosci diagnostyczne

to swietnie, jak bede mogl poprosic o skasowanie przebiegów. Juz do szału doprowadza mnie mruganie na wyswietlaczy 1n1.

jak by co przywioze swojego lapka i kabelek :D

Opublikowano

apropos gokartow, gokartow nie rezerwowalem. gokartowa lista byla bardzo mizerna, a szkoda robic siare.

spotykamy sie w zaleznosci od pogody, albo King Cross albo sw. jerzego

zajrzyjcie prosze, tutaj, w sobote

podejmiemy decyzje o miejscu

Opublikowano

W takim razie jak nie ma kartingow to zamiast m1 wolałbym kingcross. Ale to już wola klubowiczow.

Opublikowano

pozajaczkowalo sie, nie m1 tylko albo king cross albo sw jerzy.

Opublikowano

na king cross mam blizej :cool:

Opublikowano

mnie tam bez roznicy, ale jezeli bedzie pogoda, szkoda sie kisic w ponurym betonie

Opublikowano

Z tego co wiem to w niedzielę nie powinno padać. Ale pogoda zmienna jest.

Opublikowano

jak kobieta :naughty:

Opublikowano

lubię kobiety i to bardzo... :pociesz::buziak:

Opublikowano

ja tez ale nie lubie ich zmiennosci :cool1:

Opublikowano

Mi to obojetne gdzie tylko napiszcie mi nazwe ulicy i jakis nr domu obok tego bo jestem 2 dzien w poznaniu i sie jeszcze nie orietuje za barco co gdzie jest a tak wrzuce w navi i bede :>

Opublikowano

spotmapa2fh4.jpg

spotmapaod3.jpg

Opublikowano

apropos gokartow, gokartow nie rezerwowalem. gokartowa lista byla bardzo mizerna, a szkoda robic siare.

spotykamy sie w zaleznosci od pogody, albo King Cross albo sw. jerzego

zajrzyjcie prosze, tutaj, w sobote

podejmiemy decyzje o miejscu

jakie ostatecznie jest miejsce bo z chęcią podjade się przywitać. pozdrawiam

Opublikowano

jak będzie padać King Cross , jak będzie ładnie parking na św. Jerzego

Opublikowano

a może zobaczymy jutro jaka będzie pogoda i wtedy sie zdecyduje... i tak pewnie każdy będzie chciał obejrzeć F1 wiec po wyścigu można tu zajrzeć i się dogadać...

jak pogoda dopisze tak jak dzisiaj to ja preferuje św. Jerzego :>

Opublikowano

górale mówia że nie bedzie padać wiec

spot na św. Jerzego, po F1

Opublikowano

Marcin weź miernik... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.