Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie nie będzie bo jadę do Legnicy w piątek na zlot autek zabytkowych.

koxik, sam bym sie wybral :kox::cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam prośbe może mi ktos pokazac na zumi w którym miejscu w Poznaniu bedzie ten spocik przy tym kinepolis :hi:

Opublikowano

Mam prośbe może mi ktos pokazac na zumi w którym miejscu w Poznaniu bedzie ten spocik przy tym kinepolis :hi:

Iverson .. weź wrzuć ten link bo podwieszonego nagłówka

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=Kinepolis&loc=Pozna%F1&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=24&y=13

i może linki fdo GG byś też zrobił obok tego wielkiego napisu - tak żeby się kliknać dało i łączyło do Was online ;)

tylko nei wiem czy tak zadziała gg://4887167/

Opublikowano

Przepraszam za moją pasywność na forum i spotach. "Zerwany mięsień uda lewego" taką dostałem diagnozę. Praktycznie miesiąc na garnuszku u mamy :naughty: niestety bez neta :wallbash: Mogę już wciskać sprzęgło więc pisze się na spocik. Pozdrawiam panowie.

1. Musashi

2. Qtper

Opublikowano

1. Musashi

2. Qtper

3. Iverson

Musashi coś już wiesz na temat gokartów... :wink4:

Opublikowano

jeszcze czekam jak lista sie zapelni

Opublikowano

A panowie ten spocik 28.09 to w pojedynke czy małżonka też może przyjechać

Opublikowano

A panowie ten spocik 28.09 to w pojedynke czy małżonka też może przyjechać

jezeli nie bezie sie nudzic :cool1:

Opublikowano

Musashi - coś nie mogę ogarną tego klucza co mi podeslałes. Wyskakuje mi dziwny komunikat i nic się nie zniena. W niedzielę będę na spocie ale jak już wcześniej pisałem będę się przyglądał waszej rywalizacji. Jak by co wezmę lapa i kabel to w wolnej chwili się sprawdzi, ok

Opublikowano

Musashi - coś nie mogę ogarną tego klucza co mi podeslałes. Wyskakuje mi dziwny komunikat i nic się nie zniena. W niedzielę będę na spocie ale jak już wcześniej pisałem będę się przyglądał waszej rywalizacji. Jak by co wezmę lapa i kabel to w wolnej chwili się sprawdzi, ok

ok

Opublikowano

A panowie ten spocik 28.09 to w pojedynke czy małżonka też może przyjechać

cześć :)

ja moze wpadnę z rodzinką i pójdą może na jakiś film do kina .. ale na razie nic pewnego ...

1. Musashi

2. Qtper

3. Iverson

4. Pepin 50%

Opublikowano

siemeczka

kurcze jakos nie moge sie doprosic aby ktos wrzucil zdjecia ze spotu, moja kobieta sie domaga bo mysli ze gdzies mnie wywialo i nie chce sie przyznac gdzie :gwizdanie:

Opublikowano

to na następnego spota weź swoja Kobietę i jej koleżanki hyhyhy :evil: , będzie miło , a nie non stop widzę te wasze zarośnięte gęby :polew::wink4::decayed:

Opublikowano

ja na 99,99% dotrzymam towarzystwa kolegom na spociku, nic jak dotąd nie mam zaplanowane a nic lepszego na niedzielne popoludnie :hi: :hi: pozdro ....

Opublikowano

1. Musashi

2. Qtper

3. Iverson

4. Pepin 50%

pepina bedzie tylko polowa, ciekawe prawa czy lewa :hahaha:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 20:05_________________________________________________

siemeczka

kurcze jakos nie moge sie doprosic aby ktos wrzucil zdjecia ze spotu, moja kobieta sie domaga bo mysli ze gdzies mnie wywialo i nie chce sie przyznac gdzie :gwizdanie:

pewnie wiecej takich przypadkow moznaby odnotowac :cool1::hahaha:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 20:06_________________________________________________

to na następnego spota weź swoja Kobietę i jej koleżanki hyhyhy :evil: , będzie miło , a nie non stop widzę te wasze zarośnięte gęby :polew::wink4::decayed:

:good: ja moge podiagnozowac :kox:

Opublikowano

Siemano

Jest taka sprawa bo moja furka będzie w tym okresie u mechanika :angry: i jak przyjadę Fordem Escortem mam nadzieje że nikogo nie urażę??? :)

Opublikowano

ale zaklej logo :hahaha:

Opublikowano

Ja z chęcią ale niestety problemy rodzinne nie pozwalają zaplanować dnia następnego. Mam nadzieję, że do was dobiję.

pozdro 4@LL

Opublikowano

Ty się lepiej pochwal wykresem, a nie oczy mydlisz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.