Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie będzie bo jadę do Legnicy w piątek na zlot autek zabytkowych.

koxik, sam bym sie wybral :kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Mam prośbe może mi ktos pokazac na zumi w którym miejscu w Poznaniu bedzie ten spocik przy tym kinepolis :hi:

Iverson .. weź wrzuć ten link bo podwieszonego nagłówka

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=Kinepolis&loc=Pozna%F1&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=24&y=13

i może linki fdo GG byś też zrobił obok tego wielkiego napisu - tak żeby się kliknać dało i łączyło do Was online ;)

tylko nei wiem czy tak zadziała gg://4887167/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją pasywność na forum i spotach. "Zerwany mięsień uda lewego" taką dostałem diagnozę. Praktycznie miesiąc na garnuszku u mamy :naughty: niestety bez neta :wallbash: Mogę już wciskać sprzęgło więc pisze się na spocik. Pozdrawiam panowie.

1. Musashi

2. Qtper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie ten spocik 28.09 to w pojedynke czy małżonka też może przyjechać

jezeli nie bezie sie nudzic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi - coś nie mogę ogarną tego klucza co mi podeslałes. Wyskakuje mi dziwny komunikat i nic się nie zniena. W niedzielę będę na spocie ale jak już wcześniej pisałem będę się przyglądał waszej rywalizacji. Jak by co wezmę lapa i kabel to w wolnej chwili się sprawdzi, ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi - coś nie mogę ogarną tego klucza co mi podeslałes. Wyskakuje mi dziwny komunikat i nic się nie zniena. W niedzielę będę na spocie ale jak już wcześniej pisałem będę się przyglądał waszej rywalizacji. Jak by co wezmę lapa i kabel to w wolnej chwili się sprawdzi, ok

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie ten spocik 28.09 to w pojedynke czy małżonka też może przyjechać

cześć :)

ja moze wpadnę z rodzinką i pójdą może na jakiś film do kina .. ale na razie nic pewnego ...

1. Musashi

2. Qtper

3. Iverson

4. Pepin 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na następnego spota weź swoja Kobietę i jej koleżanki hyhyhy :evil: , będzie miło , a nie non stop widzę te wasze zarośnięte gęby :polew::wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musashi

2. Qtper

3. Iverson

4. Pepin 50%

pepina bedzie tylko polowa, ciekawe prawa czy lewa :hahaha:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 20:05_________________________________________________

siemeczka

kurcze jakos nie moge sie doprosic aby ktos wrzucil zdjecia ze spotu, moja kobieta sie domaga bo mysli ze gdzies mnie wywialo i nie chce sie przyznac gdzie :gwizdanie:

pewnie wiecej takich przypadkow moznaby odnotowac :cool1::hahaha:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 20:06_________________________________________________

to na następnego spota weź swoja Kobietę i jej koleżanki hyhyhy :evil: , będzie miło , a nie non stop widzę te wasze zarośnięte gęby :polew::wink4::decayed:

:good: ja moge podiagnozowac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...