Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musashi Ok ! A co reszta ekipy ? Z tego co wyczytałem z forum zlotu to więkrzość ekipy preferuje powrót w poniedziałek ... Moim zdaniem to dobry pomysł ! Co wy na to ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jade w piątek .. jakoś rano, wracam .. w niedzielę - niestety ... szkoła

Niestety .. bo wczoraj znajoma z Koszalina do Poznania jechała 9 godzin :shocked:

Opublikowano

Ja jade w piątek .. jakoś rano, wracam .. w niedzielę - niestety ... szkoła

Niestety .. bo wczoraj znajoma z Koszalina do Poznania jechała 9 godzin :shocked:

zgadza sie, kuzyn jechał do mnie z gdyni 6 godzin....

Opublikowano

Znajdzie sie w Poznaniu dobry człowiek który podepnie mi auto pod VAG`a coby wyświetlić listę błędów ? :gwizdanie: :>

Opublikowano

Kurcze jakos tu nic sie nie dzieje. Nikt nic nie pisze, to ja moze sie pochwale ze dzis odbyło sie małe rodzinne spotkanie milośników audi a4. Może je przedstawie, zaczynajac od prawej to:

A4 Avant 2.8 Q --- brata

A4 1.8T Q --- ojca

A4 Avant 1.8T Q --- moje

p1000709fw4.th.jpg

Opublikowano

Kurcze jakos tu nic sie nie dzieje. Nikt nic nie pisze, to ja moze sie pochwale ze dzis odbyło sie małe rodzinne spotkanie milośników audi a4. Może je przedstawie, zaczynajac od prawej to:

A4 Avant 2.8 Q --- brata

A4 1.8T Q --- ojca

A4 Avant 1.8T Q --- moje

p1000709fw4.th.jpg

i to mi się podoba! rodzina quattrofanów, gratulacje! :quattro:

Opublikowano

hmmmm tyle poznaniaków w Klubie a na spocie do 10szt nie możemy dobić!!!!! :wallbash:

Ja juz po urlopie , byłem w Zakopcu, pogoda dopisała, h u j a odpocząłem bo non stop musiałem gdzieś łazić, ale ogólnie zajebioza-polecam góry jak najbardziej. no to na którego września spocik ustawiamy??

Opublikowano

13-14 września mi odpada bo będę dochodził do siebie po weselu... a tak w ogóle to chętnie bym w końcu chciał kogoś zastać w miejscu spota o umówionej godzinie... ;>

Opublikowano

A co powiecie na datę 7 września na spota o godzinie np 15 na parkingu pod auchan komorniki?

Opublikowano

Miejsce OK ! Godzina NIE !!! A co do daty ??? Hmm jak na dzień dzisiejszy to jestem za !

Opublikowano

To co, późniejszą godzina? Mi to jest obojętne, nie chce tylko spotykać się po nocy :).

Opublikowano

Ja też jestem jak na razie za, godzina ok 17 byłaby lepsza.

Opublikowano

... a tak w ogóle to chętnie bym w końcu chciał kogoś zastać w miejscu spota o umówionej godzinie... ;>

Nike21 - przyślij mi numer telefonu to zadzonię jak bedę jechał na spocik :)

Tak gdzies wpałem w środek topicu i juz myślałem że dzisiaj ktoś chce jakis nocny spocki robić,

ale widzę że mogę sobie pójść nalać kolejkę ;)

Urbik, mogę zamówienie złożyć na piwko ... ile ono postoi, bo za miesiąc mam kolejny zlocik w Boszkowie ?

Opublikowano

17 mi pasuje, nie wiem tylko jak z reszta, o ile jest jakaś reszta chętnych na spotkanie.

Opublikowano

Ja też jestem jak na razie za, godzina ok 17 byłaby lepsza.

Jestem za :good:

Urbik, mogę zamówienie złożyć na piwko ... ile ono postoi, bo za miesiąc mam kolejny zlocik w Boszkowie ?

Nie wiem jak z datą ważności ale to nie problem bo mogę Ci przywieźć tydzień przed twoim wyjazdem. Parę wezmę do Sobieszewa to obgadamy temacik :drunk:

Opublikowano

ok, urbik to chętnię obgadam to i owo ...

Co do wyjazdu:

ja jadę w piatek po śniadaniu ale z całą familiadą więc trudno mi sie z kimś na 100% umawiać

ale w razie co myślę, że wyjadę ok 10tej

Właśnie pożyczyłem Cymbał Radio ... więc można wołać Pepina ;)

Planuję jechać kierunek na Bydgoszcz i później na Tczew i na A1

A w czwartek po pracy planuję mycie i woskowanie na myjni przy MAKRO&McDonald .. jak ktoś chce się dołączyć to zapraszam ...;)

Opublikowano

panowie spocik moznaby zrobic 7 wrzesnia, godz. tradycyjna. spoty i tak trwaja dosyc dlugo, wiec, przeciez jezeli ktos doejdzie na 17.oo nic sie nie stanie.

co do lokalizacji spota, nie mieszajmy.

ustalone mamy 2 spotowiska. jezeli jest ladna pogoda to parking przy sw. jerzego jezeli pada to parking king cross :good:

Opublikowano

Hej,

Jako, że nowy jestem z okręgu poznańśkiego, chciałbym pojawić się na spocie.

Jedno tylko pytanie... Parkin pod King Crossem to wiem gdzie jest ale parking św. Jerzego hmm... ??

Opublikowano

Jedno tylko pytanie... Parkin pod King Crossem to wiem gdzie jest ale parking św. Jerzego hmm... ??

część :)

Między drogą Dębińska a Dolną Wildą

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Pozna%F1%2C+%A6w.+Jerzego&cId=31defacd7f8300d8f30005dc00100000cee8f91bf13bc851&sId=3eed0d2b450805c65f00e3a700109300023cce9800b9a2f6&Submit=Szukaj&moreCities=1

Opublikowano

moze jak wrócicie już z Sobieszewa to zrobimy wkońcu tego grila ?? Ja niestety nie mogłem pojechać z Wami ,mam inwenturę w sobotę i niestety muszę na niej być :wallbash:A co do spotu to bedę śledził wątek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.