Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jade w piątek .. jakoś rano, wracam .. w niedzielę - niestety ... szkoła

Niestety .. bo wczoraj znajoma z Koszalina do Poznania jechała 9 godzin :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade w piątek .. jakoś rano, wracam .. w niedzielę - niestety ... szkoła

Niestety .. bo wczoraj znajoma z Koszalina do Poznania jechała 9 godzin :shocked:

zgadza sie, kuzyn jechał do mnie z gdyni 6 godzin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakos tu nic sie nie dzieje. Nikt nic nie pisze, to ja moze sie pochwale ze dzis odbyło sie małe rodzinne spotkanie milośników audi a4. Może je przedstawie, zaczynajac od prawej to:

A4 Avant 2.8 Q --- brata

A4 1.8T Q --- ojca

A4 Avant 1.8T Q --- moje

p1000709fw4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakos tu nic sie nie dzieje. Nikt nic nie pisze, to ja moze sie pochwale ze dzis odbyło sie małe rodzinne spotkanie milośników audi a4. Może je przedstawie, zaczynajac od prawej to:

A4 Avant 2.8 Q --- brata

A4 1.8T Q --- ojca

A4 Avant 1.8T Q --- moje

p1000709fw4.th.jpg

i to mi się podoba! rodzina quattrofanów, gratulacje! :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm tyle poznaniaków w Klubie a na spocie do 10szt nie możemy dobić!!!!! :wallbash:

Ja juz po urlopie , byłem w Zakopcu, pogoda dopisała, h u j a odpocząłem bo non stop musiałem gdzieś łazić, ale ogólnie zajebioza-polecam góry jak najbardziej. no to na którego września spocik ustawiamy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-14 września mi odpada bo będę dochodził do siebie po weselu... a tak w ogóle to chętnie bym w końcu chciał kogoś zastać w miejscu spota o umówionej godzinie... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tak w ogóle to chętnie bym w końcu chciał kogoś zastać w miejscu spota o umówionej godzinie... ;>

Nike21 - przyślij mi numer telefonu to zadzonię jak bedę jechał na spocik :)

Tak gdzies wpałem w środek topicu i juz myślałem że dzisiaj ktoś chce jakis nocny spocki robić,

ale widzę że mogę sobie pójść nalać kolejkę ;)

Urbik, mogę zamówienie złożyć na piwko ... ile ono postoi, bo za miesiąc mam kolejny zlocik w Boszkowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak na razie za, godzina ok 17 byłaby lepsza.

Jestem za :good:

Urbik, mogę zamówienie złożyć na piwko ... ile ono postoi, bo za miesiąc mam kolejny zlocik w Boszkowie ?

Nie wiem jak z datą ważności ale to nie problem bo mogę Ci przywieźć tydzień przed twoim wyjazdem. Parę wezmę do Sobieszewa to obgadamy temacik :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, urbik to chętnię obgadam to i owo ...

Co do wyjazdu:

ja jadę w piatek po śniadaniu ale z całą familiadą więc trudno mi sie z kimś na 100% umawiać

ale w razie co myślę, że wyjadę ok 10tej

Właśnie pożyczyłem Cymbał Radio ... więc można wołać Pepina ;)

Planuję jechać kierunek na Bydgoszcz i później na Tczew i na A1

A w czwartek po pracy planuję mycie i woskowanie na myjni przy MAKRO&McDonald .. jak ktoś chce się dołączyć to zapraszam ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie spocik moznaby zrobic 7 wrzesnia, godz. tradycyjna. spoty i tak trwaja dosyc dlugo, wiec, przeciez jezeli ktos doejdzie na 17.oo nic sie nie stanie.

co do lokalizacji spota, nie mieszajmy.

ustalone mamy 2 spotowiska. jezeli jest ladna pogoda to parking przy sw. jerzego jezeli pada to parking king cross :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno tylko pytanie... Parkin pod King Crossem to wiem gdzie jest ale parking św. Jerzego hmm... ??

część :)

Między drogą Dębińska a Dolną Wildą

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Pozna%F1%2C+%A6w.+Jerzego&cId=31defacd7f8300d8f30005dc00100000cee8f91bf13bc851&sId=3eed0d2b450805c65f00e3a700109300023cce9800b9a2f6&Submit=Szukaj&moreCities=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jak wrócicie już z Sobieszewa to zrobimy wkońcu tego grila ?? Ja niestety nie mogłem pojechać z Wami ,mam inwenturę w sobotę i niestety muszę na niej być :wallbash:A co do spotu to bedę śledził wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...