Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego pepin mysle ze w tym tygodniu sie jakos ustykamy :naughty: .jezeli bedziesz w poniedzialek w poznaniu to mozemy sie gdzies umowic.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorki panowie ja dziś nie dam rady dojechać wczoraj była imprezka i dochodzę do siebie :kox:

urbik ,pepin, musashi wybieracie się na ten zlocik do gdańska ,bo niewiem czy wpłacać kasę????

Opublikowano

duluki ja już sianko wpłaciłem więc JADĘ !!! Dzisiaj zajechałem na spoto o 17:50 i nikogo nie było !!!

Opublikowano

no to jestem po wojazach.

panowie co powiecie na spocik w najblizsza niedziele 20 lipca?

oto lista, kto chętny?

1. Musashi

2. .....

Opublikowano

1. Musashi

2. Iverson

3. ...

Opublikowano

1. Musashi

2. Iverson

3. nike21 ( jeśli tym razem w końcu się kogoś doczekam... :> )

4. ...

Opublikowano

kolego pepin mysle ze w tym tygodniu sie jakos ustykamy :naughty: .jezeli bedziesz w poniedzialek w poznaniu to mozemy sie gdzies umowic.

Dzisiaj wracam wieczorem .. ok 22giej i do niedzieli powinienem być w Poznaniu.

@SPOCIK

w niedzielę pojadę do Łodzi, ale jeszcze sie okaże w jakich godzinach

@urbik, duluki

ja na zlot planuję jechać - kaskę postaram sie jutro przelać

Opublikowano

hej pepin nie widze ciebie na liscie :cool1: dasz rade?

jak olej, wymieniony?

Opublikowano

koledzy czy mozna bylo by przeniesc ten spocik na sobote? niestety w niedziele wracam do niemiec :wallbash:

Opublikowano

... Dzisiaj zajechałem na spoto o 17:50 i nikogo nie było !!!

Byłem od 17 do 17.30 i niestety nikt sie nie pojawił, następnym razem koledzy napiszcie wcześniej czy będziecie czy jak, bo tak to się będziemy tylko mijać :thumbdown:

Poza tym naklejki, które miał Pepin dla was mam teraz ja i jeśli ktoś chciałby je odebrać to jest taka możliwość codziennie od dziś do piątku w centrum KingCrossa w Media Markt w godzinach 13-21 :tongue4: dajcie tylko mi na Pw cynka wczesniej ze sie pojawicie.

Co do spota nastepnego też by mi pasowała sobota bardziej :gwizdanie:

Co wy na to?

Opublikowano

Panowie już raz była debata nad ustaleniem dnia spotów-sobota nie wypaliła, niedziela już wyglądała lepiej-zostaje niedziela. Raz w miesiącu każdy jest w stanie wygospodarować 2,3h na spotkanie...tym bardziej,że nie musicie dojechać 130km na spot!!!!

Opublikowano

Panowie już raz była debata nad ustaleniem dnia spotów-sobota nie wypaliła, niedziela już wyglądała lepiej-zostaje niedziela. Raz w miesiącu każdy jest w stanie wygospodarować 2,3h na spotkanie...tym bardziej,że nie musicie dojechać 130km na spot!!!!

Ja musze 130km, a ten spocik przy kingkrossie?
Opublikowano

ja też mam 130km z Kalisza , a z Tbg 480km :kox:

Opublikowano

Panowie już raz była debata nad ustaleniem dnia spotów-sobota nie wypaliła, niedziela już wyglądała lepiej-zostaje niedziela. Raz w miesiącu każdy jest w stanie wygospodarować 2,3h na spotkanie...tym bardziej,że nie musicie dojechać 130km na spot!!!!

tak się składa, że niedziela pasuje mi najmniej... pewnie późną jesienią niedziele mi się zwolnią ale pewnie też spoty się skończą...

Opublikowano

na ostatnim sobotnim spocie nie bylo nikogo z glosujacych za sobota, a byli tylko zwolennicy niedzielnego spotkania :cool1:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 22:11 _________________________________________________BTW jest ktos chetny na klubowa naklejke z folii samoprzylepnej?zamawiam pare sztuk wiecej

Opublikowano

No dobra, nie krzyczcie tak juz :cool1:

Ostatecznie niedziela moze byc, ale ja moge najwczesniej po 18-tej

1. Musashi

2. Iverson

3. nike21 ( jeśli tym razem w końcu się kogoś doczekam... cheesy )

4. waarren

5. ...

Opublikowano

niestety ja odpadam w poniedzialek musze byc w pracy w solingen a to jakies 750 km. milego spocika :confused4:

Opublikowano

A gdzie ten spocik bedzie? Bo moze sie przejade na zakupy do Poz. to na spota może wpadne :mysli:

Opublikowano

zalezy od pogody, dosyc kaprysna jest. jezeli bedzie deszczowo wtedy king cross. jezeli ne bedzie padac sw jerzego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.