Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech pada będzie KingCross :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Iverson a Ty jak zwykle chcesz pod dachem ,nidygaj lakier na tym nie ucierpi :kox::polew:

Opublikowano

eee tam odrazu ucierpi, mam coś do załatwienia w KC i by pasowało tam,niechce mi się spowrotem wracać...btw dopisz się do listy bo Cię nie widzę :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ogolnie Panowie,cos slabiutko na tej liscie :cool1:

Opublikowano

UWAGA,UWAGA...na spocie: tańczące w bikini laseczki,upalanie najmocniejszej fury,darmowe VAG-owanie,grill,hot-dogi i litry zimnej pepsi (imprezę sponsoruje w tym tygodniu Musashi). :gwizdanie: :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

UWAGA,UWAGA...na spocie: tańczące w bikini laseczki,upalanie najmocniejszej fury,darmowe VAG-owanie,grill,hot-dogi i litry zimnej pepsi (imprezę sponsoruje w tym tygodniu Musashi). :gwizdanie: :naughty::kox::decayed:

:sarcastic:

Opublikowano

Musashi, tego sie po tobie nie spodziewałem :notworthy:

Jesteś wielkii !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Musashi, tego sie po tobie nie spodziewałem :notworthy:

Jesteś wielkii !!!!!!!!!!!!!

:kawa:

Opublikowano

Panowie spot spotem, nie oglądacie F1 ??? Kto ustalił tą godzinę spota ??? o 16 akurat powinni wjechać na metę, mam nadzieję, że Kubica nie da się wrednemu szwabkowi Heidfeldowi. Mam nadzieję kiedyś zawitać na spocik.

Pozdro

Opublikowano

nie kiedyś tylko zawitaj w niedzielę-zapraszamy nie gryziemy!!!

Opublikowano

hej pepin nie widze ciebie na liscie :cool1: dasz rade?

jak olej, wymieniony?

cześć :)

Olej, dziękuję ... filtr jeszcze domówiłem (a włąściwie u mnie występuje sam wkład) ;) ...

zostało mi 2.5litra wiec nastepnym razem tylko 5tkę zakupuję ... wlane 7.5 i jest max ;)

Musze teraz coś do pielęgnacji skórki wybrać ... planujesz jakis wyjazd na zakupy ?

Co do spota to sie wszystko wyjaśni .. bo muszę odebrać dzieci od dziadków i ma to być w niedzielę

w połowie drogi mniej wiecej w Łodzi .. wiec wtedy mogę nie zdążyć na spocik ...

Chwilowo po naklejki 3D z mojej listy zgłaszać się do Waaren-a

A to moje mody wakacyjne: http://pepin.fotosik.pl/albumy/464955.html

http://images27.fotosik.pl/241/c56057ea433822f6med.jpg

http://images23.fotosik.pl/241/acbd4dc8fbe1b37fmed.jpg

http://images23.fotosik.pl/241/a788c5516cc9b39cmed.jpg

http://images32.fotosik.pl/310/9fd29bd620c42c44med.jpg

Panowie spot spotem, nie oglądacie F1 ??? Kto ustalił tą godzinę spota ??? o 16 akurat powinni wjechać na metę, mam nadzieję, że Kubica nie da się wrednemu szwabkowi Heidfeldowi. Mam nadzieję kiedyś zawitać na spocik.

Czasem spot trwa do 20tej ...

PS.

Wpłaciłem juz zaliczkę na zloct w sieprniu ... i nie wykluczone że pojadę całą familiadą .. bo coś marudzą że chcą też jechać ... :kox:

Opublikowano

no wlasnie

ja tez ogladam F1, wiec luzik

nie spotykamy sie na 15 min.

nie stosujemy kar cielesnych za spoznianie :guma:

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 09:41 _________________________________________________

A to moje mody wakacyjne: http://pepin.fotosik.pl/albumy/464955.html

moj mod wakacyjny to naprawa napedu klimy. z bolami ale udalo sie bez rozbierania przodu. :nose::guma:

Opublikowano

chetnie bym sie zjawil na spociku ale niestety do 19 do 26 nie ma mnie w poznaniu :wallbash:, Jak by w sierpniu bylo jakies spotkanie to juz sie zapisuje :D

Opublikowano

chetnie bym sie zjawil na spociku ale niestety do 19 do 26 nie ma mnie w poznaniu :wallbash:, Jak by w sierpniu bylo jakies spotkanie to juz sie zapisuje :D

sledz watek spotowy, jakies bedzie bedzie :kawa:

Opublikowano

napewno bede wyczekiwal na informacje o nowym spotkaniu

Opublikowano

ja też się zjawię na spociku ,po Kubicy

Opublikowano

no ja tez wpadne na pewno z naklejkami od Pepina :chytry:

Opublikowano

Kurde, bede w Poznaniu ale rano na giełdzie po częsci :wallbash: Nie wiem czy będe do 16tej , chciałbym wreszcie sie kiedys pojawić :think2::song:

Opublikowano

chciałbym wreszcie sie kiedys pojawić :think2::song:

jakbym tu juz kiedys slyszal... :sarcastic::guma:

Opublikowano

chciałbym wreszcie sie kiedys pojawić :think2::song:

jakbym tu juz kiedys slyszal... :sarcastic::guma:

Ja też :sarcastic:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.