Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może szybki spocik 17 . 06 :naughty: będę w Poznaniu :hi:

mozna cos myslnac :mysli:o ktorej tu bedziesz. ma ktos czas?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 10:09 _________________________________________________

Ps. Musashi miałeś okazję sprawdzić mój interfejs ?

u mnie fejs dzialal

Myslę że koło godz. 17-tej :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pepin: Napisz w opisie, że już znalazłeś furę :wink4: Ja jak bym taką miał to bym się chwalił :thumbup:

Jak naprawi się sprzęgło to się bedę chwalił ;)

Poza tym nie ma mojego silnika ... na liście ... no może już jest .. ale zgłaszałem w temacie forumowym że brak BeKaeNa ;)

qtper ... Ty chwaliłeś się olejami ?

Opublikowano

Pepin masz już silniczek BKN :th:

Opublikowano

Jakby ktos mial jakiegos chorusa albo concerta luzem to niech weźmie jutro bo chcialbym sprawdzic czy bedzie u mnie smigac :przebiegly:

No i dla pewności: spocik na Św Jerzego tam gdzie ostatnio?

Opublikowano

tak na Św Jerzego

Opublikowano

Pepin masz już silniczek BKN :th:

"Permamentna inwigilacja ... Albercik wycofujemy się" ;)

I nawet profil się uzupełnił ... sam, dzięki ;)

Opublikowano

Pepin masz już silniczek BKN :th:

"Permamentna inwigilacja ... Albercik wycofujemy się" ;)

I nawet profil się uzupełnił ... sam, dzięki ;)

Hhahaah trzeba uważać bo jesteśmy obserwowani :dziura:

Opublikowano

byłem na św, Jerzego o 16.15 i nikogo nie bylo... :confused4:

Opublikowano

byłem na św, Jerzego o 16.15 i nikogo nie bylo... :confused4:

cześć od 16tej był Waaren tylkoo się gdzieś schował za innym autkiem,

bo ok 16:15 przyjechał Duluki i też myśla, że nikogo nie ma :)

Ja dojechałem ok 16:45, później wrócił Duluki i dojechał Urbik

nike21, czekałeś trochę czy od razu odjechałeś ...?

Opublikowano

poleciałem na King cross bo myslalem ze moze tam ktos bedzie... no trudno, nastepnym razem :)

Opublikowano

widzę , że coś spot do skutku nie doszedł...

Opublikowano

Iverson przestań komentować bo jak się pokażesz na spociku to dostaniesz :stupid2: za swoją częstotliwość w spocikach :evil:

Opublikowano

wszystko się udało po kilku niepotrzebnie przejechanych kilometrach (też pojechałem do Kingkrosa) wróciłe na Św Jerzego i już tam byli :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

następnym razem będę pół godziny później... :cool1:

Opublikowano

witajcie. wrocilem dosyc pozno do poznania. i nie zdazylem :gwizdanie:

ale widze, ze bawiliscie sie na spocie w chowanego :cool1:

Opublikowano
ale widze, ze bawiliscie sie na spocie w chowanego
buahahaha :polew:
Opublikowano

no tak, w takim wielkim gąszczu Audic łatwo się zamaskować.... :naughty:

Opublikowano

Iverson a Ty dobrze się schowałeś nikt cię nie znalazł juz od dłuższego czasu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...może się kiedyś znajdę :naughty:

Opublikowano

... a kiedyś cię znajdę, znaaajdę cię :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.