Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Musashi

2. duluki

3. fan_audi 50\50%

4. Iverson

5. ulti

6. urbik

7. Pepin

....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziękówka za spota w małym gronie ale miło jak zawsze...komuś wiszę kasę za pepsi bo zapomniałem dodać ją do rachunku,oddam następnym razem :embarrassed:. Pepin fura miazga-piękności.

Opublikowano

hej Koledzy sorka ze niedojechałem na dzisiejszy zlocik ale miałem wypadek (dachowanie) naszczecie niejechalismy moją pieknością :a4fan: (i tylko palec złamany :) )pewnie na spociku było jak zawsze superjorkowo.........pozdrawiam.... :audi:

Opublikowano

hej Koledzy sorka ze niedojechałem na dzisiejszy zlocik ale miałem wypadek (dachowanie) naszczecie niejechalismy moją pieknością :a4fan: (i tylko palec złamany :) )pewnie na spociku było jak zawsze superjorkowo.........pozdrawiam.... :audi:

łooooo Boże!! wszystko ok.??[br]Dopisany: 18 Maj 2008, 22:26 _________________________________________________do wszystkich fotografów spotowych-proszę o wrzucanie fotek do galerii spotów wielkopolskich, po to ją utworzyłem ,mamy je w jednym miejscu i nie musimy szukać po caałym wątku!!!!
Opublikowano

hej Koledzy sorka ze niedojechałem na dzisiejszy zlocik ale miałem wypadek (dachowanie) naszczecie niejechalismy moją pieknością :a4fan: (i tylko palec złamany :) )pewnie na spociku było jak zawsze superjorkowo.........pozdrawiam.... :audi:

kurcze, co sie stalo? :confused4:

Opublikowano

Dachowanie :( To przykre :( A widzisz ! Trzeba było być na spociku to i palc byłby cały :rolleyes:

Opublikowano

rzuciło nas na zakrecie szlismy bokiem wbilismy sie w rów przekoziołkowalismy i na dach. jechalismy bmw 530.szmelc do kasacji..(a mówiłem mu żeby kupił sobie audi.....co oni widzą w tych bmw....pier**lony naped na tył.... :kwasny: kumpla składają w szpitalu w poznaniu własnie teraz....

Opublikowano

rzuciło nas na zakrecie szlismy bokiem wbilismy sie w rów przekoziołkowalismy i na dach. jechalismy bmw 530.szmelc do kasacji..(a mówiłem mu żeby kupił sobie audi.....co oni widzą w tych bmw....pier**lony naped na tył.... :kwasny: kumpla składają w szpitalu w poznaniu własnie teraz....

no ja tez tego nie rozumiem. przymierzalem sie tez do serii 5. ale nijak nie pasowalem ani ja do bumy ani buma do mnie. :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2008, 17:34 _________________________________________________to co :mysli:

lista na spocik 1 czerwca

1. Musashi

2. .....

Opublikowano

lista na spocik 1 czerwca

1. Musashi

2. urbik

3. ....

Iverson kupiłem świeczki, jutro zakładam :> No i spolerowałem klosze ! Wyczytałem, że papierek 2000 potem 2500 i na koniec pasta G3 :kox: Efekt zobaczysz na spociku :kox:

Opublikowano

...super nie pożałujesz... :kox:

Opublikowano

No i spolerowałem klosze ! Wyczytałem, że papierek 2000 potem 2500 i na koniec pasta G3

No ja też chętnie zobaczę :) ... ile czasu zajmuje jedna lampka?

... na spocik postaram sie przyjechać ...

ale to Dzień Dziecka więc panny mają palmę pierszeństwa ;)

Opublikowano

pepin bede chyba jutro kolo poludnia, ale dam jeszcze znac :th:

Opublikowano

Musashi wrzuć zdjęcia ze spota niedzielnego. :decayed:

Opublikowano

Iverson ! Świeczki a właściwie już teraz PALNIKI SĄ ZAJE... :thumbup:

Opublikowano

poka jakie foto.... :kox::naughty:

Opublikowano

Foto to foto ale na żywo :kox: GŁUPEK ZE MNIE :kwasny: Bo podziwiałem efekt z kumplami gdy miałem założony xenon z jednej strony a z drugiej, starą świeczkę :kox: a aparat na tylnym siedzeniu, którym z wrażenia zapomniałem zrobić zdjęcia :laghing2: ;( Jestem już po jeździe nocnej i NADAL JESTEM W SZOKU MAM TO CO CHCIAŁEM :thumbup: a teraz idę :drunk: za Twoje zdrowie Iverson :>

Opublikowano

a teraz idę :drunk: za Twoje zdrowie Iverson :>

dzięki,smacznego browarka. Ja idę spać, jutro podróż do Tarnobrzega.
Opublikowano
:boobs: ...bezcenne :sexinbed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.