Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja się może zjawię :)

P.S. Odkryłem co brzęczy w tylnej klapie po zapaleniu świateł :evil: Kiedyś Wam o tym opowiem :kox:

lista na 11.05 godz 16oo.

1. marinero

2. lysy

3. Musashi

4. Iverson

5. Pepin

666. DERIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

lista na 11.05 godz 16oo.

1. marinero

2. lysy

3. Musashi

4. Iverson

5. Pepin

666. DERIC

7. urbik

8. ulti :)

9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się zapowiada ,szkoda ze nie mogę przyjechać ;( no i pewnie wyczekiwany spocik pod chmurką się uda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie

pora sie zastanowic gdzie spota robimy, ma ktos pomysl pod ktorym kawalkiem nieba sie spotykamy, ja objechalem kilka miejsc i niestety pozamieniali je albo w parkingi strzezone, albo jakies inne komercyjne haltury :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wszystko tak załatwiłem że jestem na 101% tylko pytanie GDZIE ??? MUSASHI widzę, że jesteś z Poznania to coś wynajdziesz :> A może na Łęgach Dębińskich ? Tam przed parkiem jest albo był spory parking no i spokojnie nie ma tłumów. A może gdzieś w Swarzędzu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob wybiera sie od nas wiec fajnie by bylo jak bysmy to zrobili gdzies gdzie wszyscy dojada bez problemu i miejsce bedzie znane wiekszosci!! a co z parkingami kolo malty?? sa takowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te łęgi moglybybyc byc nie glupie, jeszcze myslalem o parkingu przy polmosie z tylu malty, tylko nie wiem czy przypadkiem w niedziele przy ladnej pogodzie nie bedzie tam ciasno.

no wlsnie ja mialem przy malcie odjechane miejsce. ale zrobili tam plac manewrowy nauki jazdy. i parking strzezony :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z m1 jak byśmy sobie tam z tylu stanęli, może by się nikt nie rzucał!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby mozna, ale jak juz pod chmurka to fajnie jakby mniej betonowo bylo. kurcze zeby miejsce na grila jakies bylo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw.

czy spot przewidywany jest w gronie

tylko zmotoryzowano-zakręconych czy towarzysko-rodzinnym ?

Jeśli tylko pierwszy wariant to być może dobrze by było gdzieś w okolicy jakiegoś

centrum żeby zostawić pozostałych pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety odpadam ze spota- siła wyższa, do następnego Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot niedziela godz. 16.00 king cross. parking niebieski. tam gdzie zawsze.

na razie brakbylo pomyslu na czytelne miejsce, pod chmurka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest i ma być piękna pogoda !!! Poco mamy dusić się w podziemiach :angry: To już lepiej tam gzie proponowałem czyli Łęgi Dębińskie :wink4: Dojazd też jest prosty bo kto nie zna sławnego targowiska '' BEMA" a te łęgi są zaraz za targowiskiem a tak dokładnie to mamy targowisko, potem basen no i już jest ten parking. Co na to koledzy z za Poznania ? Chyba miejsce jest łatwe do zlokalizowania ? Teraz to już wy zdecydujcie ba mamy do wyboru dwa miejsca. Ja ze względu, że jestem poza moim miejscem zamieszkania to mam utrudniony dostęp do netu i dopiero jutro o godz. 12 lub 13ej wejdę na forum by sprawdzić jaką podjęliście decyzję i oczywiście do takiej się przystosuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kojarze tego parkingu :mysli:

legi debinskie to sa za skrzyzowaniem drogi debinskiej z hetmanska pomiedzy droga debinska a warta

zostawmy juz jak jest postaram sie podjechac moze nawet jutro, obadam teren i jak bedzie ok mozemy kolejny mozemy zrobic tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie proponuje wam parking niedaleko malty.jadąc warszawską skręcacie jak do nowego ZOO nie dojeżdzając do końca po prawej stronie jest dość spory parking jak ktoś chodził nieraz na koncerty to napewno wie gdzie i myślę ze i grilka też by tam rozpalił po cichutki.jeszt to dosłownie ok 400m jak się skręci z ul.Warszawskiej po prawej stronie jak ktoś niewie ul.warszawska leci od ronda Śródka w stronę Swarzędza

[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 22:45 _________________________________________________Musashi a kiedy ten spot??

Poland

Miejsce pobytu: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Model: A4 B6

Silnik: AVF 1.9 131PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Avant

Rocznik: 2003

Spalanie:

5,6

Wiadomości: 2032

Odp: Spot Poznański

« Odpowiedz #1159 : Dzisiaj o 14:37 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

spot sobota godz. 16.00 king cross. parking niebieski. tam gdzie zawsze.

na razie brakbylo pomyslu na czytelne miejsce, pod chmurka

[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 22:47 _________________________________________________sorki za dużo mi się skopiowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duluki wszystko fajne ale jak kiedys chcialem tam zaparkowac auto niestety full bylo. jest super parking przy polmosie, bardzo duzy.

zanim spota uzgodnimy trzeba miejsce obadac w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus chlopaki!! ja niestety pomimo wielkich checi ze wzgledow rodzinnych odpadam z jutrzejszego spota!! Szkoda ze nie dokoncze kilku dyskusji z Musashim w realu!! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...