Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pawełek a ty teraz musisz mi ładne fele załatwić w dobrej cenie :gwizdanie: :gwizdanie: :th: no i fajne spotkanko była pozdrowionka dla wszystkich :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaa Frekwencja yyyyhhhhh 10-11????

---------------------------------------

Tak tak koła :-))))

Opublikowano

To ale popy dałem :doh1:

Opublikowano

no dałes dałeś :tongue4: spocik jak zawsze EXTRA....... dzieki chłopaki :naughty:

Iverson - 140ps 300Nm robi swoje :naughty: dzieki za exstra jazde :a4fan:

Opublikowano

i króciutka dokumentacja fotograficzna spocika

spot10wq7.jpg

spocik6qk7.jpg

Opublikowano

Hej:) Miło było Was poznać! Dzięki za miły, choć dla mnie krótki spocik. Do zo nastepnym razem! Konkretniej!!! :hi:

Opublikowano

Powrót z Ciszkiem....hyhy bezcenne-lekkie przegięcie, koleś z BMW 5 próbował nas ścigać ale jakoś nie brdzo mu to wyszło jak miałem 200 to odpuścił :polew: . Wniosek prosty BMW palą gumę a Audi jeżdżą :polew: , Dzienks Panowie za spota, fajna ekipa oby tak dalej. :decayed:

Opublikowano

Hmmmm widze Iverson, ze dotrzymujesz kroku 1.8T ;-) chetnie to sprawdze hehe widzialem, ze tez pstrykales fotki wczoraj jak masz cos ciekawego z wczorajeszego spociku to bardzo prosimy. Pozdro!

Opublikowano

kurde jaby nie to że zmiana auta się szykuje, to 1.8T serię wciągałbym nosem bo mody na 170ps miałem zaplanowane. Foty jutro bo muszę zdjęcia na pendrive zgrać.

Opublikowano

Mowisz Iverson , ze masz moda na 170 ps wiec dlaczego My wczoraj o tym nie rozmawialismy hehehe podeslij mi na priv co tam miales za pomysly ciekawe. Pozdro!

Opublikowano

Mowisz Iverson , ze masz moda na 170 ps wiec dlaczego My wczoraj o tym nie rozmawialismy hehehe podeslij mi na priv co tam miales za pomysly ciekawe. Pozdro!

wsadzic AJM do swojego!! :polew: :polew:

Opublikowano

tylko czekałem aż to napiszesz-mamy zasadę paździochami nie jeździmy :kox:

Opublikowano

Iverson - podpuszczacz wszystkim mowi ze ma 140KM :naughty: a pozniej daje powąchac swoje spalinki :gwizdanie:

marinero patrz, nie Avant a jednak jeżdzi, nie? :naughty:

Opublikowano

Najwazniejsze, ze kolejny spot sie odbyl i bylo extra (pisze jakbym byl na wszystkich:D) tylko dlaczego tak malo uzytkownikow???? A pooooznan to takie duuuuuuze miasto hehe. Pozdro!

Opublikowano

ciszek co tam za wyscigi sobie urządziliście z BMW co??? i tak sami ,mieliscie to zaplanowane co pewnie pojechaliscie na Lecha zeby ich trochę wnerwić :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 15:33 _________________________________________________no i was jakiś bandzior pogonił :polew:

Opublikowano

no tak jakoś sie sczepilismy w tym samym kierunku z Iverson-em :a4fan: i upalaliśmy furki :gwizdanie: (a koleś z bmw chciał pokazać jak mu bryka jedzie -----no i niepojechała :polew:

Opublikowano

a moze to był ten co z King Crosa wyjezdzał z piskiem :thumbdown::polew:

Opublikowano

niewiem niewidziałem jechał za Iverson-em :naughty: Iverson to był ten sam koleś ???? :audi:

Opublikowano

Bardzo fajny spocik. Miło spędzony czas w doborowym towarzystwie. Dzięki serdeczne. :th:

Do rychłego

Opublikowano

niewiem niewidziałem jechał za Iverson-em :naughty: Iverson to był ten sam koleś ???? :audi:

za iversonem nie jest ciezko jechac - ja nie mam problemow nawet jechac przed nim - dwa razy czarny dymek i ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.