Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej ja tez dołącze także dozobaczyska dzisiaj :a4fan:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra pozostajemy przy KING CROSIE godz 16:00. Do zobaczenia :wink4:

Opublikowano

no i nas zrobili w karola. :kwasny:

centrum bylo zamkniete. :disgust:

na szczescie sie odnalezlismy iw dosyc malym gronie, ale pospotowalismy :th:

Opublikowano

no fakt.....i zdjeciami uwieczniliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

no to teraz czas na dłuższą przerwe (moją) do zobaczenia w lipcu!!! Ciszek daj rade te Twoje 1,8T:) Przynajmniej szybko wróciliśmy :) Następnym razem wyłącze automat:)

Opublikowano

zaloz manual :tongue4: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

cześć :)

Dziękuję za miłe przyjęcie i załatwianie technicznych spraw "od ręki" - :)

Co do zdjęć .. czy mam wycinać numery czy mogą iść z numerami - moje i tak niedługą będą wisieć ;) ?

BTW. zależy jaki dzień i godzina ale jest (chyba darmowy) parking na końcu Malty

jak się wjeżdża od Warszawskiej i jedzie do nowego ZOO to na końcu Malty po lewej stronie jest mały parking

ponadto po drodze jest (po prawo) jeszcze jeden (też chyba darmowy) parking - tuż za ogródkami działkowymi - większy i utwardzony

Dzisiaj ok 14tej to tam raczej ciasno było . ale już ok 16-17 to pewnie i w niedziele sie rozluźnia :) - chyba że sa jakieś imprezy

Opublikowano

pepin

masz jakis problem z motorkiem

przy przyspieszaniu puszczasz sporą blekitną chmurke.

radze sie zainteresowac, mozesz miec problem z turbina.

:hi:

Opublikowano

Sorki chłopaki, że musiałem tak szybko wyjechać ale te 20min z Wami dało mi więcej niż dwa dni na forum :hi: Musashi jak będziesz miał chwilkę to oblukaj jakieś fajne miejsce na spocik z jakimś grilkiem :wink4: Pozdrowienia dla Pepina, który ma tak wyrozumiałą żonkę :th: No i mam nadzieję, że "srebrniaki" ze Śremu też się pojawią na następnym spociku !

Opublikowano

tradycyjnie krociutka relacja fotograficzna

spot11majakv1.jpg

spot11maja2hh4.jpg

spot11maja3as6.jpg

spot11maj7sn9.jpg

Opublikowano

Witam!

Mam pytanko, te spoty są bardziej męskie czy z rodzinami?

Jestem nowy i jeszcze nie w temacie?

Pozdro dla wszystkich!!!

Opublikowano

Mam pytanko, te spoty są bardziej męskie czy z rodzinami?

to zalezy od cierpliwosci rodzinki :polew: ile jest w stanie sluchac o flegach, oponach, filtrach, olejach, nadwoziach, silnikach, koniach mechanicznych, itp. itp :evil2:

przepraszam ze na fotach nie ma wszystkich uczestnikow, ale fotki robimy zawsze pod koniec spota...

no ale nadzieja ze pepin wrzuci w fote z pelnym spotowym skladem

Opublikowano

Musashi jak dyskretna reklama :decayed: King Crossa-gadaj ile Ci za to zapłacili hyhyhy

Opublikowano

Moja rodzinka jeździ 2x w roku na zloty ogólnopolskie VectraUnlimited

(nabliższy zaliczamy w najbliższy weekend)

Na spociki często zabierałem dzieci :)

Co do zdjęć ... dawno nigdzie nic nie wrzucałem .. muszę coś znaleźć

Co do dymku ... to czasem tak sie dzieje ... jeszcze nie ustaliłem przyczyny i okoliczności ..

poczytam i w razie co założę wątek na technicznym i pogadamy na najbliższym spociku :)

Opublikowano

Musashi jak dyskretna reklama :decayed: King Crossa-gadaj ile Ci za to zapłacili hyhyhy

:polew:

Panowie propozycja: 18 maja robimy kolejny spocik godz 16.oo

jeżeli pogoda pozwoli jako miejsce spota proponujemy, oblukane juz w weekend, miejsce

ponizej mapki.

spotmapa2fh4.jpg

spotmapaod3.jpg

rodzinki mozna podrzucic do starego browaru. bedzie miala zajecie :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

ekipa z niebieskiego dżipa hyhyhy...

Opublikowano

ekipa z niebieskiego dżipa hyhyhy...

? :)

Opublikowano

ekipa z niebieskiego dżipa hyhyhy...

? :)

no wlasnie ? Ive, pomyliles fora?? :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.