Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:th: :th: :th: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :th: :th: :th:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy planujecie koledzy tez na koniec czerwca lub poczatek lipca jakis spocik? bede w polsce i bardzo chcial bym sie zalapac :hi:

Opublikowano

musisz sledzic watek. pewnie cosik bedzie...

ufff. no to teraz troche odpoczynku...

Opublikowano

ok, dzieki Musashi jak mowisz tak zrobie :th:

Opublikowano

lista na spocik 1 czerwca

1. Musashi

2. urbik

3. Pawełek

Opublikowano

lista na spocik 1 czerwca

1. Musashi

2. urbik

3. Pawełek

4. Iverson

5. ...

...chopoki może jakieś ściganko gokartowe??

Opublikowano

Sciganko :oklaski: :naughty:

Może by tak spocik troszkę wcześniej zrobić (chodzi o godzinę) Popołudniu obiecałem synkowi oglądanie lotów Red Bull-a :decayed::kox:[br]Dopisany: 23 Maj 2008, 12:03 _________________________________________________Red Bull startuje o 13:00 :gupek2: To do 16tej-17tej się wyrobie..

Nie było tematu :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2008, 12:15 _________________________________________________lista na spocik 1 czerwca

1. Musashi

2. urbik

3. Pawełek

4. Iverson

5. Qtper

6. ....[br]Dopisany: 23 Maj 2008, 12:16 _________________________________________________A gokarty dobry pomysł i koło dawnego Kinepolis są i gokarty i parking na spota :th:

Opublikowano

już raz mieliśmy spot z gokartami przy kinepolis i był kox :kox:

Opublikowano

Kinepolis :a4fan: :th:

Może ankieta :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

no to spoko, moga byc gokarty, noto rezerwujemy tor :kox:

wszyscy zorientowani w kosztach?

Opublikowano

BTW. Pamiętam RedBulla sprzed kilku lat ... całe miasto zakorkowane na kilka godzin ...

ja stałem w korku od Bałtyku i ciągnął się do Malty ...

Ja postaram sie dotrzeć ale to DD więc nie wiem co mi przedszkole wymyśli do zabawy :)

Opublikowano

Bingo!!! Bede napewno, a co do kosztow to yyyyhhh moglby ktos wyjasnic :-) Pozdro!

Opublikowano

wszystko na tej stronie: www.worldkarts.com

Opublikowano

Ja się piszę

Proponuję wcześniejszą godzinę.[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 22:44 _________________________________________________Myślę , że M! będzie najlepsze, duży parking, swoboda![br]Dopisany: 25 Maj 2008, 22:46 _________________________________________________M1 - oczywiście

Opublikowano

Ja się piszę

Proponuję wcześniejszą godzinę.[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 22:44 _________________________________________________Myślę , że M! będzie najlepsze, duży parking, swoboda![br]Dopisany: 25 Maj 2008, 22:46 _________________________________________________M1 - oczywiście

swoboda? a kolega co chce robic na parkingu? :decayed:

jutro dzwonie zeby ugadac co i jak z rezerwacja toru. :th:

Opublikowano

Witam

Jutro jadę oglądać jedno "cudo" i jak wszystko pójdzie dobrze to może w niedziele zawitam pokazać co kupiłem... :)

tylko gdzie w końcu ten spocik?? M1 czy LECH?

Opublikowano

jak nie będzie gokartów przy kinepolis to spot jest w KingCrossie parking niebieski.

Opublikowano

może czas wyjść wkońcu z KIng Krosa Iverson nie dygaj promienie słoneczne nie zaszkodzą twojemu lakierowi :wallbash:

ciepło się zrobiło to trzeba wyjść z bunkrów

Opublikowano

Czesc, Ja teraz w niedziele juz bede na 100% :) bo jade na skoki redbula tylko jeszcze nie wiem z ktorej strony malty to bedzie :/

Wczesniej nie moglem byc bo mialem wypadek :( zabilem jelenia moją audunią :/ juz ja poskładałem do kupy wiec moge smigac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.