Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ruszam raczej na 100% tylko niewiem czy żonka wyskoczy ze mną jak nie dostanie urlopu to jadę sam

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jade i bede na zlocie od piatku do niedzieli. sam lub niesam - bez roznicy.

ale my tu gadu gadu a co z grilem w sobote?

Opublikowano

widzę że niema chętnych to może spocik jednak w niedzielę tam gdzie ostatnio?? :naughty:

Opublikowano

Hmmm, ja w sobote lub niedziele moge wpasc na max 2 godzinki jak ostatnio :gwizdanie:

Ale moze jak połowie nie pasuje w sobote a drugiej polowie w niedziele to moze zróbmy w piątek tak gdzies kolo 17-18tej ?? :mysli:

Co wy na to?

Opublikowano

w piatek o 17.00 bede wojowac w swoim w aucie wiec raczej sie nie da nim nigdzie jechac :gwizdanie:

Opublikowano

to co panowie została nam niedziela ,na grilka niema chętnych to spotkamy się tam gdzie ostatnio

Opublikowano

to co panowie została nam niedziela ,na grilka niema chętnych to spotkamy się tam gdzie ostatnio

zupelnie nie rozumiem braku chetnych na grilowanie :mysli:

skoro brak chetnych na grila, wiec lista na spota niedzielnego

godz 16.00 tam gdzie ostatnio

1. duluki

2. musashi

3.

Opublikowano

no ja sem ino reflektuje ( ale nie wiem czy wytrzyma moje serducho przez ten mecz :evil:)

1. duluki

2. musashi

3. waarren

4. ...

Opublikowano
:baseball: miały być ściganki gokartami
Opublikowano

:baseball: miały być ściganki gokartami

mialybyc.

ostatnio umawialismy sie na spocie na grila. dopiero co padl ten pomysl. a jutro juz piatek. a na liscie sa raptem 3 osoby

Opublikowano

ja wpadne na spocik jesli nie bedzie mi to kolidowac z egzaminem... :) ale sadze ze o 16 raczej dam rade... :)

Opublikowano

Mogę się spóźnić.

1. duluki

2. musashi

3. waarren

4. urbik

5. ...

Opublikowano

mysle ze jutro o 16 dam rade... :)

1. duluki

2. musashi

3. waarren

4. urbik

5. nike21

6. ...

ale co do tej pogody Musashi to ja taki pewny nie jestem ... ;)

Opublikowano

wrazie deszczu zawsze jest KING KROSS

Opublikowano

padac nie powinno

ale bedzie chlodno, z tym ze wobec nieustannie panujacego przeciagu w kingcrosie i tak bedzie cieplej pod chmurka.

Opublikowano

cześć :)

chyba dam radę, bo w nocy z soboty na niedzielę muszę troszkę popracować ;)

szkoda ze grill legł w gruzach .. ale ja dzisiaj nadrobiłem ogniskiem z dziećmi :tongue4:

1. duluki

2. musashi

3. waarren

4. urbik

5. nike21

6. Pepin

7. ....

Musashi .. chętnie pouczę się povażyć ;) przywlokę laptopa jakiegoś ... nagrasz mi programik, please ?

Urbik, przywieziesz mi jak dasz radę kilka różnych piwek ... przy meczykach popróbuję sobie co nie co, please :) ?

Niech jakiś moderatorek zmieni temat .. bo chyba nieaktualny ?

Opublikowano

A może szybki spocik 17 . 06 :naughty: będę w Poznaniu :hi:

Opublikowano

ciężko Ci bedzie kogoś znaleźć na spotowanie kolego :gwizdanie:

Opublikowano

A może szybki spocik 17 . 06 :naughty: będę w Poznaniu :hi:

mozna cos myslnac :mysli:o ktorej tu bedziesz. ma ktos czas?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 10:09 _________________________________________________

Ps. Musashi miałeś okazję sprawdzić mój interfejs ?

u mnie fejs dzialal

Opublikowano

Ja się na razie nie wpisuję na listę, właśnie wróciłem po nocce z pracy i jak się wyśpię to wlecę :th: Ale proszę nie trzymać mnie za słowo :gwizdanie:

Pepin: Napisz w opisie, że już znalazłeś furę :wink4: Ja jak bym taką miał to bym się chwalił :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.