Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu znajdę... :D Jestem coraz bliżej hehe

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A może szybki spocik 17 . 06 :naughty: będę w Poznaniu :hi:

Młody-Audi, jestem bez autka ... czekam na sprzęgło od Helmutów

.. napisz gdzie będziesz w Poznaniu ... to może rowerkiem podjadę ;)

Spróbuję Cię dorawać jeszcze na GG .. w razie co to dzwoń to zobaczymy na ile jestem mobilny ...

Opublikowano

:kawa:

to proponuje... na nastepnego spota wszyscy rowerami przyjezdzaja :cool1:

obowiazkowo wezme VAG....-ę :palacz:

Opublikowano

to proponuje... na nastepnego spota wszyscy rowerami przyjezdzaja :cool1:

obowiazkowo wezme VAG....-ę :palacz:

ale VAGa będzie potrzebna po spocie .. zobaczym,y kto najskuteczniej pedałował w kwesii straconych kilogramów ...

PS.

Do 10 dni czekam na tarczę sprzęgła ... rowerem bym ją szybciej przywiózł ... ale moze będzie szybciej z Niemiec :mysli:

Opublikowano

niestety nie mam roweru... ale dzisiaj mi pokazało 173 KM i 340 Nm więc jest gites :>

co do jutra to mogę podskoczyć ale do 17 jestem w pracy...

a w razie czego to gdzie?

Opublikowano

niestety nie mam roweru... ale dzisiaj mi pokazało 173 KM i 340 Nm więc jest gites :>

co do jutra to mogę podskoczyć ale do 17 jestem w pracy...

a w razie czego to gdzie?

ale to nie jutro tylko w srode ( 17.06) ja proponuje tradycyjne miejsca spotowe czyli king cross gdyby padalo lub sw. Jerzego jesli sucho.

Opublikowano

ale to nie jutro tylko w srode ( 17.06) ja proponuje tradycyjne miejsca spotowe czyli king cross gdyby padalo lub sw. Jerzego jesli sucho.

do srody raczej tez nie bede mial roweru... :cool1:

a jutro do 18 powinienem dojechac :)

Opublikowano

ale to nie jutro tylko w srode ( 17.06) ja proponuje tradycyjne miejsca spotowe czyli king cross gdyby padalo lub sw. Jerzego jesli sucho.

do srody raczej tez nie bede mial roweru... :cool1:

a jutro do 18 powinienem dojechac :)

kurcze daty mi sie pomieszaly, nie zauwazylem ze 17sty jutro. niestety odpadam ma prace do 20.oo :no:

Opublikowano

Hej chłopaki widze że sporo sie działo na spociq a raczej przed :evil: niestety niemogłem przyjechac (praca). Ive... jak polecisz na KTORYS spocik to daj znac zgadamy sie i polecimy razem :kox: z kórnika.(szkoda że nic niewypaliło z grilem.) kurcze niewyrabiam z czasem..,, :thumbdown: . szerokości :a4fan:

Opublikowano

panowie pojawiły się ramki koszulki i naklejki można zamawiać bo bedzie za pózno

Opublikowano

panowie pojawiły się ramki koszulki i naklejki można zamawiać bo bedzie za pózno

Chyba już za późno, ale .. mam propozycję

z Marcinem MCM00 pewnie się zobaczę za tydzień a późneij może znowu za 3 tygodnie.

Zoabczymy co sie w miedzy czasie urodzi z kolejną serią .. ale w razie co mam 2 propozycje:

1. Jak bedzie 2 seria i bede mógł odebrać to ja mogę wszystko przywieźć i zrobimy spota

2. Możemy zamowić jedną paczkę do Poznania i zrobić spota

Powody są conajmniej 2:

1. Płacimy za jedną paczkę

2. Marcin ma mniej roboty z wysyłką

Wiem to z własnego doświadczenia, bo zajmowałem się organizowaniem podobnych akcji w Vectra Unlimited: podkładek pod tablice, polarów, smycz itp :)

Poza tym możemy jeszcze zrobić, że ja zapłacę za to co zamówimy w ramach jednej paczki i na spocie sie rozliczymy ...

Ja i tak pewnei zamówię coś na zapas dla jakiegoś spóźnialskiego lub nowego ;)

Opublikowano

Jestem za :th: Pepin ty to masz ale dobre serduszko :gwizdanie: :friends:

Opublikowano

koledzy trzeba pomyslec o kolejnym spociku

proponuje 29 czerwiec, miejsce w zaleznosci od pogody, moze robimy jakas atrakcje?

Opublikowano

koledzy trzeba pomyslec o kolejnym spociku

proponuje 29 czerwiec, miejsce w zaleznosci od pogody, moze robimy jakas atrakcje?

Mnie juz mam nadzieję (że autko sie zrobi) nie będzie ... pojadę p onaklejki ;)

włąsnei ustalam z MCm00 .. wezmę miedzy 10-20 sztuk, i przyjadą 7go lipca,

zatem jeśli komuś pasuje to zapraszam do mnie

Opublikowano

mnie nie ma ,jadę 26 do TBG bo mam wesele u koleżanki

Opublikowano

Ja się piszę na dwie szt.

Opublikowano

Pepin ja mam kurde 28 wesele wiec chodz bym chcial to i tak nie dotre,wracam 26 czerwca do polski czy jest mozliwosc spotkania sie poza spotem z toba? chetnie wziol bym tez z 2 szt.

jezeli jest takowa mozliwosc to podaj punkcik spotkania i bede no i date. tylko po 1 lipca jesli to mozliwe. prosze o info na pw

Opublikowano

Witam, po wileu dniach, tygodniach wracam do pełnej sprawności zdrowotnej także pisze sie na każdy termin spota, w kwestii gadżetów chetnie zaopatrze sie w ramki nakleji itp.. Pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano

ja tez się pisze na ramki i koszulki :D

Opublikowano

cześć :)

w sprawie ramek, koszulek itp to do właściwego działu zapraszam .. ja tylko naklejki wspieram ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.