Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żyje tu ktoś...już zapomniałem ,że taki wątek istnieje :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żyje tu ktoś...już zapomniałem ,że taki wątek istnieje :decayed:

Se fotki zrobił na salonach, wrzucił w stopkę i teraz z plebsem nie gada ... :kox:

Opublikowano

Pepin :oklaski: :oklaski: :oklaski: Nie tyle co gada a nawed nie przyjedziena spocik a komentuje :bicz3:

Opublikowano

...no to tera mnie głupio dopiero-panie. no jakoś tak to ostatnio wychodzi to do TBG jadę, to przeprowadzka , to praca w weekend ,teraz na ślub brak czasu, tzw niewyróbka.

BTW..................FoTy KoX Co NiE!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

żyje tu ktoś...już zapomniałem ,że taki wątek istnieje :decayed:

:bag::baseball: że co? :cool1:

Opublikowano

Ciekawe, gdzie ten cfaniak z TBG-Kalisza teraz se to przyklei :gwizdanie:

....

43) Iverson - 4 szt

....

Opublikowano

...na pośladkach :decayed:

Opublikowano

ja tez pisze sie na naklejeczki :gwizdanie: 2szt.

Opublikowano

Witam chłopaki. Jestem szczęśliwym posiadaczem a4-ki, śledze wasze opinie i wypowiedzi. Może uda mi sie wreszcie wpaść na jakiś spocik, chętnie was poznam, dowiem sie coś więcej o tych samochodach. Dajcie znać czy coś sie szykuje 29 czerwca, może uda mi sie wreszcie do was dołączyć. pozdrawiam

Opublikowano

Dajcie znać czy coś sie szykuje 29 czerwca, może uda mi sie wreszcie do was dołączyć.

nie wiem czy sie szykuje,

zero odzewu :gwizdanie:

ja na urlopie jestem, niby moge wpasc na spota, ale ktos sie wybiera???

Opublikowano

a paździochy z serią 150ps ,bedą na coś więcej dłubane?? :przebiegly:

Iversonowi jakieś fałki w głowie chyba przez ten ślub :D

Opublikowano

a paździochy z serią 150ps ,bedą na coś więcej dłubane?? :przebiegly:

Iversonowi jakieś fałki w głowie chyba przez ten ślub :D

no kiedyś mi po głowie chodziły fałki, ale już dałem sobie spokój.

Był spot czy nie....lesery :gwizdanie:

Opublikowano

Witka.

I jak tam. Spocik był, będzie, nie będzie ?

Mam pare pytań, jestem nowicjuszem jesli chodzi o Audi i chciałem się troszkę przy okazji dowiedzieć :)

Dajcie znaka.

Pozdrowionka.

Opublikowano

Witam kolegów, stalem sie niedawno posiadaczem Audi A4, bardzo chętnie dolączę sie do jakiegoś spociku w Poznaniu lub okolicy.

Przyznaje ze swiezo nabylem audi z wloch i odstaje stanem od waszych pieknych i wypolerowanych aut, ale pracuje nad jej wygladem i mam nadzieje ze kiedys moja bedzie tez rownie piekna jak wasze.

Jakby kroil sie jakis spocik to jak najbradziej jestem za.

pozdrawiam

Opublikowano

cześć :)

Jutro chyba dotrą naklejki do mcm00 i pewnie je odbiorę i w poniedziałek bedą w Poznaniu

20080630

urbik 2szt

blind11111220 2szt

lysy 1-2szt

ciszek 2szt

Pepin 1szt

czyli jak narazie 8-9 szt .. chyba wezmę wiecej, jeśli będą - bo planowałem tylko 10 zabrać :)

Jeśli ktoś jeszcze chętny to zapraszam.

20080702

neilik 1szt

waaren 1szt

czyli 10-11szt (jutro odbieram 15szt) będzie kilka dla spóźnialskich ;)

20080703

ulti 2szt

Właśnie odebrałem naklejki od Marcina mcm00 :)

Opublikowano

Tak Pepin potwierdzam biorę 2 szt.

Opublikowano

Co to są za naklejki ? W razie co ja też chętnie wezmę jedną jeśli jest taka opcja :)

Opublikowano

Pepin ja też 1szt poproszę, rozliczymy się na najbliższym spociku :gwizdanie:

Opublikowano

Co to są za naklejki ? W razie co ja też chętnie wezmę jedną jeśli jest taka opcja :)

neilik - takie coś: http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_wypukla_3d_15x4_cm_juz_sa_zdjecia_zostalo_jeszcze_7_szt-t35082.0.html

wpisałem Ci jedną sztukę

A tak przy okazji to czy ktoś chętny na spocik wtorek- czwartek po niedzieli

(wracam w poniedziałek 7go lipca, ale w piątek spadam - i w weekend mnie nie będzie)

więc chetnie przekażę naklejki osobiście, jeśli nie to znajdę Jakąś ofiarę która niedaleko mieszka :D

Opublikowano

O dzieki za review :)

Ja sie wstepnie pisze na ten spocik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.