Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja również wam dziekuje........... :wink4: było super.....(jak zawsze zresztą ) no i mam nadzieje ze tą sama ekipą zobaczymy sie na grilq........ :kox::a4fan:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 22:45 _________________________________________________no i chyba niezabraknie reszty A4 maniaków????? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki za spocik bałem się że nie zdążę ... ale ciężko było Wam sie rozstać :)

dzięki za papier ścierny .. tylko nadal mam problem z tym Kto jest Kto .. :embarrassed:

i przypominam o sprawdzeniu ceny na piwko ... neipasteryzowane :D

BTW czy ktoś planuje wpaść na grilla z dziećmi .. ja wstepnie bym zabierał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Pepin !!! To ja urbik ( piwko ) No i papier nie do D... jak sądzicie :polew: tylko ścierny do polerki :kox:

Ps. Zrozumcie Pepina jak żonka się zoriętuje, że znika na parę godzin w niedzielę albo w sobotę to koniec z Pepinem :thumbdown: I już nigdy się nie pojawi na spocikach :confused4: Sądzę, że dla maluchów zamiast piwka cosik się znajdzie :rolleyes: A tak na marginesie to z tego co zauważyłem to Pepin jak jedzie z rodzinką to ma ze sobą rowerki dla dzieciaczków a jego wyrozumiała żonka zajmuje się maluchami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Pepin !!! To ja urbik ( piwko ) No i papier nie do D... jak sądzicie tylko ścierny do polerki kox

Ps. Zrozumcie Pepina jak żonka się zoriętuje, że znika na parę godzin w niedzielę albo w sobotę to koniec z Pepinem thumbdown I już nigdy się nie pojawi na spocikach confused4 Sądzę, że dla maluchów zamiast piwka cosik się znajdzie rolleyes A tak na marginesie to z tego co zauważyłem to Pepin jak jedzie z rodzinką to ma ze sobą rowerki dla dzieciaczków a jego wyrozumiała żonka zajmuje się maluchami smiley

Raczej nie inaczej ;-) Dzięki za spota i dozo na następnym. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzieks za spocika, (mój pierwszy :decayed: ). Nie zdążyłem sie sprawdzic Vagiem, ale następnym razem myślę że damy radę - Musashi :notworthy:

Napiszcie mi tylko kiedy następny (14.06??)

Zdjęcia postaram się wrzucic jeszcze dziś, w dziale "galeria..."

Pozdro i do next time :th:

Waarren

P.S. Napiszcie kto sie pokusil na dziewki z kalendarza? :przebiegly:

P.S2. Jakby ktoś chciał zdjęcia bez kompresji to pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam wątek, czytam i przykro mi się robi, że nie mogę uczestniczyć w spotach!! ;( widzę, że sporo się dzieje, niestety dla mnie przepadły wszystkie niedziele do października-listopada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam wątek, czytam i przykro mi się robi, że nie mogę uczestniczyć w spotach!! ;( widzę, że sporo się dzieje, niestety dla mnie przepadły wszystkie niedziele do października-listopada :(

Spoczko ! Cosik chłopaki chcą zrobić w sobotę no i z grilkiem no i :drunk: TYLKO ŻE JA NIE MOGĘ W ŻADNĄ SOBOTĘ CZERWCA :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem sie sprawdzic Vagiem, ale następnym razem myślę że damy radę - Musashi :notworthy:

BTW. Następnym razem to może wezmę mojego komputra i chętnie zacznę szkołę VAGową ...

żeby Musashi nie musiał się pocić jak ostatnio z całym stadem autek :)

a docelowo kupię swój kabelek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poruszam temat grila to juz tylko tydzien ,więc kto jest chetny ??? niewiemy jak zoorganizować zaplecze imprezki czyli miejsca na autka i ilość grili ,czekam na poruszenie tego wątku .Myślę że wszyscy z ostatniego spota przybędą :a4fan::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poruszam temat grila to juz tylko tydzien ,więc kto jest chetny ??? niewiemy jak zoorganizować zaplecze imprezki czyli miejsca na autka i ilość grili ,czekam na poruszenie tego wątku .Myślę że wszyscy z ostatniego spota przybędą :a4fan::drunk:

tak jest czas juz ku temu. czyli prosze o potwierdzenie checi uczestnictwa w spocie.

niestety nie moge sie pojawic w sobote, pilny wyjazd :confused4: za to chetnie pojawie sie w niedzielę... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musahi to wielkimroblem

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 00:00 _________________________________________________ :wallbash:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 16:11 _________________________________________________na propozycje czekam do środy po tym terminie grill nieaktualny pisać kto ma zamiar się pojawić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze byc w sobote o godz 19.00 w kaliszu. wiec musze wyjechac kolo w 17.oo to nie nastraja do spotowania :confused4:

bede w poznaniu w niedziele kolo poludnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę przyjechać na grilla - znaczy chętnie wpadnę - napewno z dwoma moimi laskami .. nie wiem jak ta najstarsza, bo jakies podyplomowe ;)

więc wtedy tylko jedno małe piwko wypiję na początek i później soczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pepin

2. nike21 (jeśli nie wyskoczy mi jakiś weekendowy egzamin)

przy okazji miałbym prośbę o test VAG'iem mojego silniczka bo chyba nie "lata" jak powinien...

a co do grilla to tez mogę wziąć. mam taki mniej więcej 4 osobowy

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie ja również odpadam do końca czerwca :confused4:

Musashi,Pepin,duluki czy ta wyprawa do Sobieszowa aktualna na 100% z waszej strony ? Bo ja się jeszcze zastanawiam. Jak potwierdzicie mi wasz udział na 100% to zaraz się wpisuję na listę !

Ps. Musashi miałeś okazję sprawdzić mój interfejs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi,Pepin,duluki czy ta wyprawa do Sobieszowa aktualna na 100% z waszej strony ? Bo ja się jeszcze zastanawiam. Jak potwierdzicie mi wasz udział na 100% to zaraz się wpisuję na listę !

Ja chcę pojechać .. tak na 90% .. planuje pojechać w piątek po pracy, i pewnie wracać w niedzielę ale dość wcześnie,

bo to ostatni weekend wakacji :D .. czyli po śniadanku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delegacja z Wlkp nie zawiedzie na zlocie letnim-na zimowym byli: Pet3r,Marinero,Michu2000 i ja. niestety urlop dostanę wcześniej i nie dam rady na letni-shit :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...