Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja rownież dolaczę do was w Sobieszewie :cool1:, zaliczka juz wplacona i czekam niecierpliwie na wyjazd.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@ZLOT - ja jadę z familiadą ;)

@SPOT ... jutro o 20tej planuję nawiedzić bilardowe spotkanie AKP w ZAKRĘCONEJ BILI na Ratajczaka - tydzień temu zapomniałem :wallbash:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1208693

Modyfikacje:

Zmiana miesjca - myślałem że to w PLAZIE

Opublikowano

również wybieram sie z familią więc robi się rodzinnie :oklaski:

Opublikowano

Panowie a co ze z spotem niedzielnym ???

Opublikowano

Panowie a co ze z spotem niedzielnym ???

Ja być może mógłbym przyjechać.. bo wyjazd urlopowy przesunął się na środę .. ale nei wiem czy gdzieś nad jezioro nei wyparujemy jak pogoda wytrzyma :)

Opublikowano

ja jestem nie dostępny do 17.08. ----waaakkkaaacccjjjeee :evil:

Opublikowano

tez nie wiem czy gdzies nad wode nie wybede :mysli:

Opublikowano

ja raczej odpadam bo mam zaplanowany wyjazd do teściów :bicz3: raz na jakis czas muszę sie poswiecic :wallbash:

Opublikowano

Hello czy został jeszcze ktoś w Poznaniu?? Nikogo niema od kilku dni ,może zrobimy jakiegoś spocika w niedzielę 10.08 na św.Jerzego co jest ktoś chętny,dajcie znać

Opublikowano

Hi, ja jestem w Poznaniu, jak by co to wstępnie jestem zainteresowany spotkaniem.

pozdro

Opublikowano

OK to jest nas dwóch :polew:

Opublikowano

Ja też mogę tylko zmieńmy godzinę tak na 17 lub 18tą

Opublikowano

jezeli dam rade przyjechac. wezme twojego vag-a :cool1:

Opublikowano

Ja dopiero przed 19 przeczytałem że jest spotkanie i jak się zebrałem i dojechałem to nikogo nie było. Panowie proszę piszcie wcześniej takie rzeczy. Z chęcią wpadnę na następny spot.

Opublikowano

latem sa tylko spontaniczne akcje. ciezko zebrac ekipe. we wrzesniu bedzie znow regularnie...

Opublikowano

Czy w najbliższym czasie planowany jest jakiś spocik w Poznaniu?

Opublikowano

może trzeba zrobić liste chętnych tak jak robiliśmy to wcześniej ?? Sorki za ostatnie spotkanko ale jest tak jak napisał Musashi są wakacje i wszystko zależy od pogody,moze wkońcu uda Nam się spotkać.Musashi masz jeszcze te naklejeczki dla mnie czy już się rozeszły?? :gwizdanie:

Opublikowano

może trzeba zrobić liste chętnych tak jak robiliśmy to wcześniej ?? Sorki za ostatnie spotkanko ale jest tak jak napisał Musashi są wakacje i wszystko zależy od pogody,moze wkońcu uda Nam się spotkać.Musashi masz jeszcze te naklejeczki dla mnie czy już się rozeszły?? :gwizdanie:

nakleki oczywiscie mam dla ciebie. gdyby ktos chcial to rowniez polecam.

o spocie pomyslimy po zlocie.

Opublikowano

Co do zlotu to jedziemy jedną kolumną czy każdy sam ???

Opublikowano

Co do zlotu to jedziemy jedną kolumną czy każdy sam ???

bede jechal z innego rejonu kraju, wiec bede leciec sam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.