Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj duluki duluki !!! Z tego co widzę to Wielkopolskę reprezentować będzie Pepin może Musashi no i ja. Cosik nas mało :disgust:

Dobra zbieram się bo jak tak dalej będę się guzdrał to do wieczora nie dojadę !

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co do niedzielnego spotu .. to na św. Jerzego może być ciasno .. gadałem dzisiaj w piaskownicy z kumplem i organizuja Dni Pyrlandii w weekend na Łęgach Dębińskich

Opublikowano

co do niedzielnego spotu .. to na św. Jerzego może być ciasno .. gadałem dzisiaj w piaskownicy z kumplem i organizuja Dni Pyrlandii w weekend na Łęgach Dębińskich

czyzby nas wysiudali?

Opublikowano

wrzucać fotki ze zlotu Stefany :kox:

Opublikowano

musashi zabierz laptopa na spocik bo znów mam problem z wtryskami i z imobilaizerem ,po zmianie wtrysków gazu było jakiś czas Ok a teraz znów mi się coś pieprzy :wallbash::thumbdown:

no i jak sądzę wszyscy po urlopach wypoczeci :gwizdanie: to przydało by zorganizować jakąś imprezkę może gdzieś na mieście ?? co Wy na to panowie ,myslę że każdy załatwi sobie wolny sobotni wieczór.czekam na propozycje i chętnych

Opublikowano

musashi zabierz laptopa na spocik bo znów mam problem z wtryskami i z imobilaizerem ,po zmianie wtrysków gazu było jakiś czas Ok a teraz znów mi się coś pieprzy :wallbash::thumbdown:

no i jak sądzę wszyscy po urlopach wypoczeci :gwizdanie: to przydało by zorganizować jakąś imprezkę może gdzieś na mieście ?? co Wy na to panowie ,myslę że każdy załatwi sobie wolny sobotni wieczór.czekam na propozycje i chętnych

niestety moj VAG nie zyje :wallbash: czekam na nowa dostawe :mysli:

Opublikowano

jak styknę się z Peterem to wezmę od niego VAG'a, o ile będę w niedziele.

Opublikowano

To jak koledzy, można się na coś szykować czy nie za bardzo:)? I jak już to na sw jerzego czy na M1?

No i jeszcze małe pytanko... bedzie ktoś dysponował VAGiem? Fajnie by bylo bo mi by się to cholernie przydało:P Pozdrawiam!!

Opublikowano

patrz nagłówek tematu, vag może będzie... :decayed:

Opublikowano

panowie zmiana planow. spot na parkingu king kross sektor niebieski przy oknach

tak jak pepin pisal na łegach przy sw. jerzego dni pyrlandii watpie coby miejsce bylo

Opublikowano

Ja będę po 17ej !

Opublikowano

Ja też będę. Mam nadzieję że już od 16

Opublikowano

w niedzielę chyba jest F1 ... co niektórzy zapowiadają że po F1 wpadną ;)

ja pewnie gdzieś blizej 16:30 będę

urbik przywieziesz coś na dach i do gardła dla mnie z 10 sztuk ciemnego?

Opublikowano

F1 skonczy sie ok 16.00. po zakonczeniu wyscigu, wskakuje w autko

Opublikowano

będę miał vagine jak coś.

Opublikowano

będę miał vagine jak coś.

ze niby to poropozycja? :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

prześmiewca :cool1:

Opublikowano

prześmiewca :cool1:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Opublikowano

...za karę nie przyjadę na spota :gwizdanie:

Opublikowano

...za karę nie przyjadę na spota :gwizdanie:

:cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.