Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sądzę że trzeba pomyślec nad kolejnym spotem. teraz troche skomplikowanie jest. znajac życie realny wydaje sie dopiero 11 maja :mysli: moze bysmy pomysleli o dodatkowych atrakcjach. gokarty albo gril? :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem za :>!mysle ze teraz bede na spociku :)

Opublikowano

spociki beda co 2 tygodnie w niedziele o godz. 16.oo :thumbup: dokladna informacja o dacie bedzie zawsze wczesniej w tym dziale :th:

miejsce bedziemy wybierac, w zaleznosci od pogody: deszcz - King Cross; slonce - jeszcze nie wiemy :mysli:

a z czasem i co tydzien :naughty:

Opublikowano

no to luzik!a co do pogody to zapowiadaja coraz lepsza :>

Opublikowano

Ta BMW to chyba była nowa 520d kombi ale słabiutka, nie dała rady czarnej bestii :slina: hyhyhy

Opublikowano

co sie dziwisz wystepy na lecha sa meczacea dla wlascicieli bumek obowiazkowe :naughty: i tak ze jeszcze jechala :polew:

Opublikowano

panowie ,ale jak ma być Grill to na pewno nie w niedzielę myślę że każdy załatwi sobie kierowcę :gwizdanie: najlepiej by to była Kobieta he..he one zazwyczaj nie piją :drunk::rant::boobs:

Opublikowano

nie no w moim wypadku kierowca nie wchodzi w rachube, nikomu nie daje prowadzic swojej furki........ :rolleyes: :gwizdanie:

Opublikowano

Hej Ludziska :>

W "łykend" będę w Poznaniu i tak widzę, że o 16 macie spocik i chciałbym na niego zawitać, tylko nie wiem czy to sobota czy niedziela?

Opublikowano

witaj. w ten weekend nie planujemy spota. dopiero po weekendzie majowym.

Opublikowano

w weekend majowy każdy SPOCI się sam :polew:znając życie to na pewno z Kolą zrobimy jakiegoś Grilka :drunk::dance: :beer1: :sexinbed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 12:12 _________________________________________________he...he..he :audi::a4fan:

Opublikowano

:naughty:

no dokladnie, ja tez chyba wybywam...

Opublikowano

spocik mogly sie zaczac godzike pozniej wtedy bym dojechal :/ mysle ze w maju juz sie zobaczymy :D:evil:

Opublikowano

witam, troche póżno ale bardzo miło było Was w niedziele spotkać. Do zobaczenia na nastepnym.

Opublikowano

Nam również było miło. Mysle , że to nie pierwszy i nie ostatni raz. Bardzo ładna praca V6,tylko nad Bose popracuj.

Opublikowano

BOSE rzecz jasna poprawie ale prymat mają lampki co by na zdjęciach przybyło nam światła:)

Opublikowano

spocik mogly sie zaczac godzike pozniej wtedy bym dojechal :/ mysle ze w maju juz sie zobaczymy :D:evil:

basen a jak u was? juz +1? :naughty: czy nadal czekacie? :th:

Opublikowano

Witam

Masashi a czy Ty robisz te cale logi dzieki vaga? i mozna odrazu zobaczyc co kuleje w autku?

Jak to wyglada?

Bo bardzo bym chcial byc na tym spocie ale co spot to mi nie pasuje :/

w zeszlym roku bylem prawie na kazdym a teraz wszysatko sie komplikuje :(

Opublikowano

Właśnie Musashi. chciałem Ci podziękować za badanie mojej limuzyny :evil: i poprosić o doradztwo w zakupie interfejsu (dobrego)...

Opublikowano

a moze w weekend majowy cos sie ze spoci? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.