Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te ankiety przed każdym spotem to nie jest dobre rozwiązanie, ustalmy 1 konkretny dzień i tyle.

Pozatym głosujących 2x więcej niż przyjeżdża na spoty, także ankieta nie pomaga.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zobaczymy ile osob teraz sie pojawi. i na najblizszym spocie ustalimy na sztywno.

Opublikowano

no miejmy nadzieje że na tym zlociku wiecej osób sie zmotywuje :naughty: pozdrawiam :hi::a4fan:

Opublikowano

Widzę, że z głosowania wynikł wam spot dwudniowy :przebiegly:

Opublikowano

no to pat :polew: :laghing2: skutki demokracji :decayed:

panowie poniewaz spot zbliza sie wielkimi krokami, trzeba podjac decyzje. zalezy nam aby bylo nas jak najwiecej.

wypowiedzcie sie komu bezwzglednie nie pasuje sobota lub niedziela :mysli::)

Opublikowano

Musashi mi nie pasuje niedziela bo do pracy musze isc :confused4:

Opublikowano

nie każdemu się dogodzi, mi np nie pasuje żaden dzień - to nie biorę głosu w ankiecie :)

Opublikowano

jak pisałem mi jest baz różnicy czy sobota czy niedziela dostosuję się :kox:

Opublikowano

Ja tam mogę nawet dwa dni jak będzie dobry scenariusz :polew:

Sobota, niedziela bez różnicy dostosuję się, mam wolne :dance:

Opublikowano

no to mamy jedna osobe ktora nie moze w niedzele, a moga wszyscy w sobote? :mysli:

Panowie deklarujmy sie sprawniej dzisiaj juz wtorek :rtfm: spocik tuz :)

Opublikowano

Ja niestety mogę tylko w niedziele :/

Opublikowano

mi narazie obojętne bo soboty mam wolne ale jestem bardziej za niedzielą

Opublikowano

Musashi

Zrób dwie listy sobota i niedziela. Na obydwie wpisz osoby którym wszystko jedno, a potem na sobotę tych co mogą tylko w sobotę z niedzielą zrób tak samo. Zobaczysz która lista będzie dłuższa i tą wybierzemy. Liczy się frekwencja :th:

Opublikowano

dobry pomysł :mysli:

Opublikowano

no dobra ale to prosze aby

1. kazdy sie dopisywal na zasadzie kopiowania listy i dopisania siebie:

2. komu obojetnie niech sie wpisze i na sobote i na niedziele,

3. kto może tylko w jeden - wiadomo

4. kto woli ktorys dzien, narazie wpisuje sie wlasnie na ten, np mnie bardziej pasuje niedziela cus mi wypadlo, ale - przede wszystkim chce byc na spocie. :cool:

sobota niedziela

1.Valdi844 1. Iverson

2.qtper 2. pawełek

3.duluki 3. qtper

4. 4. duluki

5. Musashi

Opublikowano

Pawelek jak byś mógł wziąść na spota w niedziele lapka z tomtomem 6 to byś mi na tel. zainstalował-co??

Opublikowano

sobota niedziela

1.Valdi844 1. Iverson

2.qtper 2. pawełek

3.duluki 3. qtper

4. 4. duluki

5. Musashi

6. ciszek

7.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 15:20 _________________________________________________wpisałem sie na niedziele ale generalnie jest mi to obojetne :kox: ........pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

na razie wszystko wskazuje na niedziele :mysli:

szkoda ze Valdi844 nie moze

Opublikowano

sobota niedziela

1.Valdi844 1. Iverson

2.qtper 2. pawełek

3.duluki 3. qtper

4. 4. duluki

5. Musashi

6. ciszek

7.fan_audi

8.

na niedziele będe na 50%-zależne od samopoczucia po weselu (ma być ostro), w sobote mi nie pasuje wogóle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.