Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja planuję się zjawić, pierwszy raz :th: auto jest trzeba pokazać :wink4: liczę po cichu, że ktoś mi język zmieni w FIS na anglika :gwizdanie:

pozdro dla wszystkich :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja planuję się zjawić, pierwszy raz :th: auto jest trzeba pokazać :wink4: liczę po cichu, że ktoś mi język zmieni w FIS na anglika :gwizdanie:

pozdro dla wszystkich :hi:

język z DE na EN robi się tak banalnie ze sam sobie to zrobisz ... oczywiście jak masz laptopa i VAG'a :naughty:

poszukaj na forum ... akurat "ta zmiana" to banał jakich mało w VAG-COM :decayed:

powodzenia :hi:

Opublikowano

Wiem widziałem już, ale VAG-a jeszczy ni ma ;( ale na pewno niedługo będzie :th: narazie spłukany z kasy :gwizdanie:

Opublikowano

Wiem widziałem już, ale VAG-a jeszczy ni ma ;( ale na pewno niedługo będzie :th: narazie spłukany z kasy :gwizdanie:

nie penkaj ... Musashi ma VAG'a więc na spocie ... wal do niego :kox:

mam racje ? :decayed:

Opublikowano

pewnie ... :notworthy:kramer i kiedy znów zawitasz w kraju???[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 23:49 _________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Wiem widziałem już, ale VAG-a jeszczy ni ma ;( ale na pewno niedługo będzie :th: narazie spłukany z kasy :gwizdanie:

nie penkaj ... Musashi ma VAG'a więc na spocie ... wal do niego :kox:

mam racje ? :decayed:

:gwizdanie: :cool:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 00:01 _________________________________________________głosowanie zakończone

Najbliższy spot odbędzie się w sobotę 5.04.2008 o godz 16oo

miejsce określimy w czwartek w zależności od prognoz pogodowych na sobotę

robię listę kogo wpisac ? :)

1. Musashi

Opublikowano

pewnie ... :notworthy:kramer i kiedy znów zawitasz w kraju???[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 23:49 _________________________________________________ :hi:

uuuuu ... moze jakos w kwietniu ... nie wiem jeszcze :naughty: but definitely I will :kox:

Opublikowano

Jeśli w pracy nie wymyślą soboty :mysli: chyba nie ....... ok 3.qtper

Opublikowano

koledzy, przy tworzeniu listy proponuję żeby każdy wklejał listę już zapisanych i dopisywał swój nick na końcu, lista będzie zawsze widoczna :P czyli

1. Musashi

2. valdi844

3. ?

Opublikowano

1. Musachi

2. valdi844

3. ciszek.......... :kox:

4.........?

:a4fan:

Opublikowano

mam kurs na na ślub !!!!!!

fura piękna, driver też :polew: to interes sie kręci !!!

nie wiem na którą dobije do poznania może na 18:00

1. Musachi

2. valdi844

3. ciszek

4.fan_audi

5............

Opublikowano

mala korekta qtper sie zgubil po drodze. petr a ty gdzie? nie widze ciebie na liscie :mysli:

1. Musachi

2. valdi844

3. qtper

4. ciszek

5. fan_audi

6 ............

Opublikowano

mnie niestety nie będzie - praca

Opublikowano

To może głupie pytanie ale gdzie ma być ten spot? 5 kwietnia...... :mysli:

Bo jak poczytałem to różnie bywało a ja jeszcze prezentuję zieleń w temacie.

Opublikowano

To może głupie pytanie ale gdzie ma być ten spot? 5 kwietnia...... :mysli:

Bo jak poczytałem to różnie bywało a ja jeszcze prezentuję zieleń w temacie.

miejsce zalezy od pogody. jezeli bedzie padac to tak jak ostatnio king-cross.

jezeli bedzie ladnie... ciagle szukamy fajnego miejsca z czytelnym dojazdem

Opublikowano

To może głupie pytanie ale gdzie ma być ten spot? 5 kwietnia...... :mysli:

Bo jak poczytałem to różnie bywało a ja jeszcze prezentuję zieleń w temacie.

Gariusz a wystarczyło przeczytać 2 ostatnie strony i wiedziałbyś wszycho bez niepotrzebnego molestowania klawiatury :decayed:

Opublikowano

Mozecie mnie z AGE dopisac (o ile nie bedzie rodzila ) :evil:

Opublikowano

Namawiam kuzyna na spota :th: może się dopisze do listy :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 21:15 _________________________________________________Musashi jak mogę się poprosić to weź przyrząd do grubości lakieru :> albo nie bież... :kox::mysli: albo weź... ma nadzieję, że

się nie zdziwię :shocked:

Opublikowano

1. Musachi

2. valdi844

3. qtper

4. ciszek

5. fan_audi

6 basen

7. Age + 1 :)

8. .......

poniewaz sobota zapowiada sie pochmurno i raczej chlodno proponuje spotkac sie ponownie w

parking King Cross. częśc niebieska - okolice sektora 5 a 6

( numery są na filarach) przy scianie zewnetrznej z oknami

piewsi rezerwuja maksymalna przestrzen, parkuja bokiem i jak sie da[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 21:27 _________________________________________________

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 21:15 _________________________________________________Musashi jak mogę się poprosić to weź przyrząd do grubości lakieru :> albo nie bież... :kox::mysli: albo weź... ma nadzieję, że

się nie zdziwię :shocked:

nie ma sprawy bede mial cale oprzyrzadowanie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.