Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mi tam obojętne kiedy jak w sobotę to załatwie sobie wolne ,a w niedziele wiadomo .Musashi a z VAG -iem może tym razem się uda. jak by była ładna pogoda to może wcześniej to zoorganizować

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i chłopaki sonda pokazuje remis,...... :gwizdanie: (jak narazie) miejmy nadzieje że te 14 osób które sie zdeklarowało sie pojawią ......... :tongue4::a4fan: pozdro.....

Opublikowano

toz to samo mialem na mysli.

kazdy kto klika w ankietę obecnosc obowiazkowa.... :evil:

Opublikowano

panowie znacie jakiś specyfik zeby wywalić wodę z paliwa bo to jest prawdopodobnie mój problem z odpalaniem na zimnym silniku

Opublikowano

denaturat? :mysli: w poprzednich autach działało.

VAG-a bede mial z soba, damy rade :th:

Opublikowano

panowie znacie jakiś specyfik zeby wywalić wodę z paliwa bo to jest prawdopodobnie mój problem z odpalaniem na zimnym silniku

denaturat :) pół butli na cały bak, ewentualnie cała.

Opublikowano

moze byc i cała na bak, chociaz w sumie lepiej poł wlac. i nie tankowac shitu

Opublikowano

coś nam ankieta w miejscu stanęła, dzieńdobry wogóle wszystkim :hi:

Opublikowano

no i dzien dobry. a ja mam dzisiaj wolne :gwizdanie: :cool::tongue4::evil: [br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 10:27 _________________________________________________to jak w podpisie - Wesolych Świat Wszystkim :)

Opublikowano

wzajemnie Musashi. Wesołych Świąt Panowie i Panie :)

Musashi - potrafisz przekodować kluczyk?? chciałbym dorobić kolejny i wszystkie zakodować od nowa

Opublikowano

mam instrukcję jak kodować kluczyki, będę we wtorek to mozemy spróbować :decayed:

Opublikowano

ale najpierw przetestujemy na Twoim... :gwizdanie:

Opublikowano

Ok spróbuję z tym denaturate. i Wesołych Świąt wszystkim :a4fan::audi:

Opublikowano

Ok spróbuję z tym denaturate. i Wesołych Świąt wszystkim :a4fan::audi:

tylko wlej go do właściwego zbiornika :polew:

-też słyszałem że denaturat jest bardzo dobry ........... do opalania kaczki z pierza :decayed::polew:

Opublikowano

wesołych świąt

eastercg5.gif

Opublikowano

FAN-AUDI jak mi coś zostanie to ci przywiozę na spocika :drunk:

Opublikowano

FAN-AUDI jak mi coś zostanie to ci przywiozę na spocika :drunk:

a może by tak łyczka se dać ... :kox:

Opublikowano

kramer witaj o to chodzi żeby się napić co :beer1: :sex:

Opublikowano

\no i gorwalem sie do neta :naughty:

Ok spróbuję z tym denaturate. i Wesołych Świąt wszystkim :a4fan::audi:

tylko wlej go do właściwego zbiornika :polew:

-też słyszałem że denaturat jest bardzo dobry ........... do opalania kaczki z pierza :decayed::polew:

denaturat ... :mysli: po tym z oczu bedzie patrzec jak z ksenow :evil:

Opublikowano

kramer witaj o to chodzi żeby się napić co :beer1: :sex:

też :polew: ale nie tylko ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.