Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam niezłą miejscówkę nad Wartą jest boisko miejsce na ognisko i ławeczki ze stolikami nad samą rzeką[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 16:07 _________________________________________________no tylko może być problem z komarami :beer1: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem wam tak, co byście fajnego nie mieli-Pet3r'a miejscówka biję to wszystko o głowę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby bylo cieplo to namioty, moznaby zrobic obozowisko jak w westernach :D (auta w kolko) i pospotowac na calego :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o miejscowki... ja mam fajna tylko ze to jest okolo 80km od poznania... :kwasny: fajny osrodek nad jeziorkiem w sumie 4 osrodki nad jeziorem... :) mozna w czym wybierac... jeden hotel z naprawde fajnymi warunkami do tego zeby zrobic taki wiekszy zlot... na kilka/kilkanascie aut... jesli ktos ciekaw zapraszam... http://www.ow-karina.pl/

z tego co pamietam 2 lata temu byl tam rowniez organizowany zlot ale milosnikow "harley davidson" i wiem ze bylo naprawde ciekawie... :) takze mozna by bylo pomyslec nad czyms wiekszym albo wielkopolsko - lubuski zlot... :) pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spocik byl bardzo udany i ciekawy. Spotkanie przy ognisku to dobry pomysl ale trzeba poczekac na sloneczko.

Pozdrawiam wszystkich!! A na zdjeciu jestem pierwszy od lewej.

zdjęcie podpisane stary :kox: też wielkie dzięki za przejażdzkę schodami ruchomymi w KingCross :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: też wielkie dzięki za przejażdzkę schodami ruchomymi w KingCross :decayed:

spoko, jezeli lubisz, nastepnym razem przjedziemy sie wszyscy :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jezeli lubisz, nastepnym razem przjedziemy sie wszyscy :kox::polew:

uwielbiam schody ruchome ... szczególnie w Poznaniu ... nie wiedziałeś kolego ? nie mówiłem Ci ? :polew:

a poza tym ... to OT nie mało ... :kox:

a jak tam samopoczucie po tam dłuuuuuuuuuuugim SPOCIE ?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam samopoczucie po tam dłuuuuuuuuuuugim SPOCIE ?

kosmicznie, az zzielenialem po nim :gwizdanie: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: też wielkie dzięki za przejażdzkę schodami ruchomymi w KingCross :decayed:

spoko, jezeli lubisz, nastepnym razem przjedziemy sie wszyscy :kox::polew:

a tak na marginesie Musashi ... to ja też chce być "klubowicz" ... :slina: gdzie mam splunąć aby zmienic status na forum ? [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 19:38 _________________________________________________

a jak tam samopoczucie po tam dłuuuuuuuuuuugim SPOCIE ?

kosmicznie, az zzielenialem po nim :gwizdanie: :a4fan:

BTW. komu żeś zalazł za skórę że Cię ignoruje ? :decayed: masz 1 ignored member Musashi:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem trzeba zlozyc wniosek do Hugo o nadanie rangi klubowicza[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 19:54 _________________________________________________

BTW. komu żeś zalazł za skórę że Cię ignoruje ? :decayed: masz 1 ignored member Musashi:naughty:

no patrz :polew::naughty: juz mnie ktos nie lubi... moze uczulenie na zielone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dziś to termin mi odpowiada ,ale jak by miała być pogoda to może zoorganizować spocik w sobotę zawsze wiecej czasu można poświęcić ,w niedzielę już większość zaczyna myśleć o tym ,że w poniedziałek do pracy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dupe roztrzas te rangi. My z Age bylismy klubowiczami i co ktos wymyslil inne roguly gry i zostalismy zdegradowani choc na forum jestesmy juz 1.5 roku. Teraz zalujemy ze wydalismy kase na kalndarzyki klubowe itd itd.

Fajna gadka o schodac, a co z terminem?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o moje miejsce - z terminami jest ciężko i praktycznie dopiero w maju będę mógł powiedzieć coś więcej. w sam raz na zorganizowanie czegoś w stylu letniego zlotu Wielkopolski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki :) Gdzieście porobili te foty - w King Crossie ;)))))) Gdzie spocik? Pozdrawiam!

hehe .... no tam właśnie ... a co ? masz ochotę na powtórke z rozrywki ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzamy robic regularna powtorke z rozrywki.

king cross to meta na deszczowe dni. jezeli pogoda dopisze, bedziemy spotykac sie pod chmurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...